Forum Düzenlemeleri Hakkındaki Görüşleriniz

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Oyunu Türkçelen diriyorsak her şeyi Türkçe yapalım

Strafe

Klanlar Ekip Lideri
Klanlar Takımı
Klanlar Destek Ekibi
Dakika bir gol bir :) Burası değerlendirme konusu yapılan değişikler belli olumlu-olumsuz görüş bildirmek için oluşturuldu.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Dakika bir gol bir :) Burası değerlendirme konusu yapılan değişikler belli olumlu-olumsuz görüş bildirmek için oluşturuldu.
Bunu diyorsunuz bende diyorum ki oyundu casuali kolaya,Speedi hızlı dünyaya,clasici klasiğe çevirdiyseniz buraya bunu yazdıysanız ironik oluyor

FARAZA

Markiz
Bence oldukça güzel olmuş ben kullanışlı buldum. Sadece gerçekten eskiyen ve uzun süre post atılmayan konular için bir işlem yapılabilir daha sade bir hale gelir forum.

Tibelda

Emekli Görevli
Bence oldukça güzel olmuş ben kullanışlı buldum. Sadece gerçekten eskiyen ve uzun süre post atılmayan konular için bir işlem yapılabilir daha sade bir hale gelir forum.

Kullanılmamış olması kullanılmayacağı anlamına gelmediği ve bu birazda hepimizin eksikliği olduğu için bir değişiklik yapmıyoruz. :)

FARAZA

Markiz
Kullanılmamış olması kullanılmayacağı anlamına gelmediği ve bu birazda hepimizin eksikliği olduğu için bir değişiklik yapmıyoruz. :)
Anladım aslında haklısınız ama bunu başka bir kısım açıp orada toplasanız eğer o başlıkta bir hareketlenme olursa geri yerine taşınılabilir diye düşünmüştüm.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Bu arada beni yanlış anlaşılmışım.
Benim yapılacak yeniliklere sonuna kadar arkasındayım elinize sağlık yapılan bir şey hiç bir şekilde kötü olmaz.
Beğendim şeylerde oldu beğenmediğim şeylerde oldu tabii dün dile getirdim burada da dile getireyim bu beğenmediklerimi
İlkini tibeldaya post kasma alanında aktif dünyaların en üstünde speed olmasını beğenmedim aktif dünyaların en altın olsa daha iyi olurdu ama filtreleme sistemi yapıyormuş onu nedeni ise speed tabii ki önemli ama diğer dünyalarda tartışma veya sohbet çok daha fazla
İkincisi dün eski adı ile casual gruplarında da konuşulan gruplar vardı konu işe şu dünyanın her yerde kolay olması tamam yalan yok kolay kısmıda var zor kısmıda var ama kolay bence oynayan oyuncuları birazcık rencide etti keşke casual türkçe karşıtı olan rahat dünya veya uzun olması açısından maraton dünyası olabilirdi çünkü orada da emek veriliyor ve siz kolaysınız gibi hava oluştuğuna inanıyorum casual amacına bakarsak oyunda köyü kaybedenlerin köyünü taşıdığı yer kaybedenler klubü bile olabilirdi :p Telefonda arşivlenen dünyalarda sıkıntı vardı onuda çözmüşsünüz en alta inene kadar 35 saniye geçmiyor artık.
Duyurular kısmı bence güzel oldu daha derli toplu oldu.
Son olarak eğer casual yani kolay dünyaya yeni isim getirme şansınız varsa gene Türkçe olsun ama forumda oylama olursa sizler seçenek belirtirseniz oynayan oyuncular kendini ifade ederse daha güzel olacaktır diye inanıyorum.

FARAZA

Markiz
Kolay dünya bence rencide edici değil de kulağa gerçekten farklı geliyor değişme imkanı olursa. Maraton tarzı bir şey güzel olabilir bence de..