Final!!!

DeletedUser

Ziyaretçi
anladığım kadarıyla diplomasiyle oyunlar yapmaya çalışanlar var diplomasi savaş kazandırır ama doğru diplomasi bilmem anlatabildim mi :D siz bi çaba içerisinde bulunun ama şundan eminim çok büyük şeyler olucak çok :D

DeletedUser60632

Ziyaretçi
nolcak duyan varsa bana da söylesin lütfen, meraktan patlıyorum burda thumbdown

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Ne değişebilir ki bu saatten sonra ?
2 klan kalır server da DEJAVU-EŞKİYA..
ŞUAN DİPLOMASİ DEĞİŞSE ;
En fazla bu 2 klan savaşa girer S.A bozulur.
Bu durumda Mevcut savaşların yanında en fazla KASAR...

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Ne Skype miş been herkesi çağırıyor. Yeni öğrendin galiba tt2 hani insan bir şeyi öğrenince herkeze göstermeye çalışırken ya ondan

yav çocuk buraya bari karışma barbo ile benim aramda olan bisey siz niye atlıyonuz adam bu yazıyı gördükten 2 dakka sonra beni aradi demekki mesaj yerine ulaşıyor size noluyor ? ;) heryerde bi salatalık olacaksınız illaki

barbaros gel ben anlatayım sana :)
ona bakma sen :))

yav sen kimsin bilmiyorum onun için bişey demicem bak. :)

DeletedUser3865

Ziyaretçi
yav çocuk buraya bari karışma barbo ile benim aramda olan bisey siz niye atlıyonuz adam bu yazıyı gördükten 2 dakka sonra beni aradi demekki mesaj yerine ulaşıyor size noluyor ? ;) heryerde bi salatalık olacaksınız illaki

Ula sende herkeze laf yetiştirmeye ne meraklyımışsın :D bıkmadın herkeze cevap vermeekten oyunda göremedik burada lafta yaptığın icraatı of of nolacak senin gibilerin hali :D yazık yazık.

Mübarek Bamya

Kılıç Ustası
Dünyanın halini merak etmiyorumda sen bana mazot fiyatları düşecek mi onu söyle mazotçu kardeş.Çiftci kan ağlıyor

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Ula sende herkeze laf yetiştirmeye ne meraklyımışsın :D bıkmadın herkeze cevap vermeekten oyunda göremedik burada lafta yaptığın icraatı of of nolacak senin gibilerin hali :D yazık yazık.

gir eskiya savaşında istatisliklere bak oyunda göremediysen. veya hangi istatisliğe bakmak istiyorsan ;)

saldirirganda savunmacıda 1. yim daha ne gibi icraatlar istiyorsun. senin istediğin icraat oyundan gösterilmiyor onuda söyliyim :D

DeletedUser55545

Ziyaretçi

Küfür edeni de ettiğimi de unutmam ben uğur.
İsminide hala banlı olan hesabında yazıyordu oradan hatırlıyorum...

DeletedUser61441

Ziyaretçi
ettiğim küfür sadece hakedene edilmiştir. bundan kim nasiplendiyse artık ;) ve forumda küfür etmedim ben hiç bir zaman, bir kelime yüzünden ban yedim :)

simdi buraya gelip terbiyesiz küfür etmiş hakaret etmiş diyenler dolusur buraya, peşinen söyliyim bunları diyenlerin yüzde 99 u reel hayatında küfürsüz 2 cümleyi bir araya getiremicek insanlardır. ben neyi ne zaman konusacagımı iyi bilirim merak etmesin kimse :D

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Küfür edeni de ettiğimi de unutmam ben uğur.
İsminide hala banlı olan hesabında yazıyordu oradan hatırlıyorum...

hahaha şimdi hatırladım seni :)) kuyruk acın belli oldu şimdi bende kim bu diyorum bana her gördüğü yerde alakalı alakasız sataşan :))))

seni altdevrem yapmistim ben zaten daha sonra acizlikten küfüre basvuran eleman değilmisin sen:DD hadi hadi yoluna bak

DeletedUser61569

Ziyaretçi
hahaha şimdi hatırladım seni :)) kuyruk acın belli oldu şimdi bende kim bu diyorum bana her gördüğü yerde alakalı alakasız sataşan :))))

seni altdevrem yapmistim ben zaten daha sonra acizlikten küfüre basvuran eleman değilmisin sen:DD hadi hadi yoluna bak

Alt devre muhabbetini yapabilmen için önce askere gidip adam olman lazım. Askere gitmiş olsan ortalıkda hav hav yapmazsın :)

DeletedUser55545

Ziyaretçi
Ben askerdeyken açmıştım o hesabı altdevren de oluruz PAŞAM :)
Acizlikten hakaretler ederek küfürü hak etmiştin :)

DeletedUser61441

Ziyaretçi
Bana kami bile çıkmadı :( fakesi de az 1-2 tane anca :(

sen adam yerine koyduklarım arasinda değilsin demekki.

girin istatisliklere bakın diyorum hala boş yapıyorsunuz. keser4 bunu diyeceğine az köylerine bakıp da ordu falan kaçır askerlerini kesmek çok tatlıydı ;)

FollowME

Casus
sen adam yerine koyduklarım arasinda değilsin demekki.

girin istatisliklere bakın diyorum hala boş yapıyorsunuz. keser4 bunu diyeceğine az köylerine bakıp da ordu falan kaçır askerlerini kesmek çok tatlıydı ;)

Anlaşıldı ben asker kaçıracam diye saldirmiyorsun