Fetih Klanları Diplomasi Bilgilendirmesi

• Konuyu başlatan DeletedUser50241
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser50241

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ;
FETİH
Klanları müttefiklik anlaşmalarını sadece kendi aralarında yaparlar.Diğer klanlar ile dilerlerse Ateşkes Anlaşması yapılmaktadır.

DeletedUser50241

Ziyaretçi
Asıl sizin gibi alaycı insanlarla yürümez bu iş kararımız budur ve tartışmaya açık bir konu değil ya saygı gösterirsiniz yada susarsınız bu kadar basit :)

DeletedUser39894

Ziyaretçi
Asıl sizin gibi alaycı insanlarla yürümez bu iş kararımız budur ve tartışmaya açık bir konu değil ya saygı gösterirsiniz yada susarsınız bu kadar basit :)

yürür yürür :) yürümezse de kaybedersin en fazla nolacak :)

DeletedUser28959

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ;
FETİH
Klanları müttefiklik anlaşmalarını sadece kendi aralarında yaparlar.Diğer klanlar ile dilerlerse Ateşkes Anlaşması yapılmaktadır.

Veya savaşıp yok olmaktan korkup başka klana sığınırlar tt2tt2

DeletedUser50241

Ziyaretçi
Allah a şükür bizim Allahtan başka korktugumuz kimse yoktur kendi yaptıgınız şeyleri başkalarının üstüne atarak anca kendini küçültmüş olursun ufaklık :)

DeletedUser28959

Ziyaretçi
Kendi yaptığımız şeyleri derken ? Öncelikle hangi klanda ve hangi oyuncu olduğumu bilmeden neyinize güvenip böyle bir yorum yapıyorsunuz ? Görünen köy kılavuz istemezmiş hocam. Bünyenizde bulunan oyuncuların yüzde doksanı ya sancak5 klanına geçiş yaptı ya da armut klanlarına sığındı. Şimdi gelip burda bize kendi yaptıklarınızı bize atamazsın ufaklık diyemezsin. Vesselam.

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Bu fetih o degil hocam isstersen ilk hangi klan olduguna bakta ondan sonra cevap ver bilip bilmeden yazı yazmıssında düzeltiyim dedim. Dedigin fetih benim oldugum kıtada.:)

DeletedUser28959

Ziyaretçi
Bu fetih o degil hocam isstersen ilk hangi klan olduguna bakta ondan sonra cevap ver bilip bilmeden yazı yazmıssında düzeltiyim dedim. Dedigin fetih benim oldugum kıtada.:)

Onur atar gider yapmasana bana kırıyorsun kalbimi :)) ne bileyim ben hangi fetihtir başka fetih mi gördük dünyada sanki:D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Fetih den bol ne var :D ki atar yaparmıyım bn hiç benim gibi biri atar yaparmı :D :D :D :D ama bizde uslu bir çocuk olalım ilerde görürüz :D bi tane vardı da oda gitti:D

DeletedUser28959

Ziyaretçi
Siz görürsünüz de onlar pek ilersini görür mü bilmiyorum :D