Fenasınız Ya

CEWM

Mızrakçı
HEE ÇOK FENAYIZ :)

BURDAN DÜNYADAKİ BÜTÜN KLANLARI TEK TEK KLAN KLAN DOLANIP SAVUNMA TOPLAYANLARA SESLENİYORUM. :)
ELİMDE BİRAZ SAVUNMA VAR BİZİM KLANADA GELİN BENDE ATAYIM :)))))))

efendim bence siz kendi oyuncularınızı savunmalısınız lakin bizim savunma ihtiyacımızı düşündüğünüz her gün ortalama 10 köy kaybediyorsunuz

CEWM

Mızrakçı
Ortalama olarak aşağısı yoktur fazlası vardır ama dilerseniz savaşlar kaybedilen köyler toplamını dünya açılışından çaylak gün sayısını çıkartıp sizde hesaplayınız, belki biraz boş konuşma gayreti yerine istatiksel konuşabilirsiniz yada hiç konuşmayınız insanları kendinize güldürmeyiniz.

Ayrıca yeni moda sanırım savaşta dostlarımızı desteklemeyelim mi?
Şaka gibi...

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Ortalama olarak aşağısı yoktur fazlası vardır ama dilerseniz savaşlar kaybedilen köyler toplamını dünya açılışından çaylak gün sayısını çıkartıp sizde hesaplayınız, belki biraz boş konuşma gayreti yerine istatiksel konuşabilirsiniz yada hiç konuşmayınız insanları kendinize güldürmeyiniz.

Ayrıca yeni moda sanırım savaşta dostlarımızı desteklemeyelim mi?
Şaka gibi...
bende buna tutuluyorum biraz, sanki aramızda hiç diplomasi olmayan multilerle büyüttüğüm bi klana girip destek alıyorum :D world başından beri müttefik devam ettiğimiz beraber op yaptığımız pıtırdan destek almam veya atmam kadar doğal ne olabilir :D arkada tek yaptıkları oyunu bırakan adamları toplamak olan sadece puan basıp uzaktan boş köylere kami atan adamlarla oynamak onların da canını yakıyor biliyorum :D sevgili fena üyeleri akademi bizden kaç köy almış acaba bi kendisiyle görüşürün, boş köylere attığı misler biterse sıra bize de gelir umarım :D

vgobes03

Acemi
Hahahaha kanka buna gülünür köylerinr 2 çiftlik def atıp üstümüze salınan oyuncularla doldu burası yetiş ya PITIR adamlar her yere yetiyor maşallah elhamdulillah world başında bağlı olduğumuz bir ekiple kendi çapımızda birşeyler denemeye geldik demiştin kankam şimdi bakıyorumda günde 4 5 klan değiştiriyorsunuz :) çok şükür yüzüne karşı kin kustuğum adamla aynı yerde değilim

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Hahahaha kanka buna gülünür köylerinr 2 çiftlik def atıp üstümüze salınan oyuncularla doldu burası yetiş ya PITIR adamlar her yere yetiyor maşallah elhamdulillah world başında bağlı olduğumuz bir ekiple kendi çapımızda birşeyler denemeye geldik demiştin kankam şimdi bakıyorumda günde 4 5 klan değiştiriyorsunuz :) çok şükür yüzüne karşı kin kustuğum adamla aynı yerde değilim
aksini iddaa etmiyorum ki ben her zaman açık sözlü biri olduğumu düşünüyorum zor durumdaydık ve yardım istedim bunda ne var, oyun oynuyoruz kazanmak istiyorsak böyle şeylere başvurmamız çok normal bence. World başı için de herkes 50 klan kurunca tek klan girmenin pek bir anlamı olucağını düşünmedik bunda da bir sorun yoktur diye düşünüyorum hatta şaman olarak gireceğimizi vs de bilirsin belki ama world açıldığı gibi herkese savaş açan bi klanda bulunup kendi arkadaşlarımı en başından daha yormak istemedim bu yüzden tercih etmedim. Şu worldte en dümdüz oynayan adam olduğumu düşünüyorum ama sallamak istiyorsan canın sagolsun bea

vgobes03

Acemi
aksini iddaa etmiyorum ki ben her zaman açık sözlü biri olduğumu düşünüyorum zor durumdaydık ve yardım istedim bunda ne var, oyun oynuyoruz kazanmak istiyorsak böyle şeylere başvurmamız çok normal bence. World başı için de herkes 50 klan kurunca tek klan girmenin pek bir anlamı olucağını düşünmedik bunda da bir sorun yoktur diye düşünüyorum hatta şaman olarak gireceğimizi vs de bilirsin belki ama world açıldığı gibi herkese savaş açan bi klanda bulunup kendi arkadaşlarımı en başından daha yormak istemedim bu yüzden tercih etmedim. Şu worldte en dümdüz oynayan adam olduğumu düşünüyorum ama sallamak istiyorsan canın sagolsun bea
Klasik geldi gözümün önüne alt klan bile malum şahıs yüzünden bizi vurmuştu kanka buraya yazılacak çok şey var ama inşallah biran önce gözünüz açılır Hayırlı akşamlar

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
Klasik geldi gözümün önüne alt klan bile malum şahıs yüzünden bizi vurmuştu kanka buraya yazılacak çok şey var ama inşallah biran önce gözünüz açılır Hayırlı akşamlar
o başka muhabbet canım bende meraklısı değilim burada durmanın ama al birini vur ötekine diğer malum şahısta kendini kanıtladı her worldün forumunu okuyorum her worldte sövülen biri olmasını rakip olunca anladım bende ortam izin verse yazılıcak çok ağır şeyler var ona :D

THES

Mızrakçı
Niyazi dunya basindan beri muttefik oldugum.klan demisin sen dunya basinda saman olarak girdin donmeyelim.doneklik etmeyide marifet saymayalim

AequitaS*

Okçu
Niyazi dunya basindan beri muttefik oldugum.klan demisin sen dunya basinda saman olarak girdin donmeyelim.doneklik etmeyide marifet saymayalim

Klan tanitimlarinda konumuz sabit saman olarak girmedik.
Saman ekibi ile birleştik, ışınlanma olmayınca saman girmeme kararı alip, aradan birkaç gün geçince tekrar başlama kararı aldılar.Harita'da eibo varken saman idi Klan adimiz. O gün İsmail stow ile görüştük eibo ile savaşacağız dedi. Eibo ile ilk savaş olursa tarafım belli deyip eibo oldum. Bunu saman yöneticilerine de sorabilirsiniz.

DeletedUser72279

Ziyaretçi
Arkadaşlar elle atılmayacak bir şey yok burada gerekirse 3.köydende aynı saliseyi tutturabilir bileğine güveniyorsa.

THES

Mızrakçı
ya bırak olm biliyoruz işte ne oldugunuzu hadi gidin abilerinizin kanatları altında ağlayın

THES

Mızrakçı
enes sen atlama ya ne zamandan beri eibonun avukatlıgını yapma kararı aldın . bahsettiğim olayda bu işte bu kadarcıksınız

AZİZ YILDIVIM

Kılıç Ustası
neyiz ne hadi söyle erkek güzeli, seni tanımıyorum bile ama üstünde iyi bir etki bırakmışım belli ki :D

Şuraya alalım seni : Ağlama Duvarı veya kısaca Kotel, Kudüs'ün Eski Şehrinde bulunan, kireçtaşından yapılmış tarihî duvar.