Fena yok

Deadpool

Casus
Sen nasıl akademisyen oldun ? Hadi oldun sektörde seni nasıl tutuyorlar ? Hadi tuttuğsr öğrencilerin seni ciddiye alıp nasıl dinliyor ? Hadi dinlediler, rektörün nasıl görevine son vermiyor ? Hadi vermedi, meslektaşların sana nasıl dayhı duyuyor ? Toplumda kendine nasıl yer ediniyorsun ? Git hadi ötede ağla.
Hocam çok gergin görüyorum sizi

cickençeçen

Mızrakçı
Sen nasıl akademisyen oldun ? Hadi oldun sektörde seni nasıl tutuyorlar ? Hadi tuttuğsr öğrencilerin seni ciddiye alıp nasıl dinliyor ? Hadi dinlediler, rektörün nasıl görevine son vermiyor ? Hadi vermedi, meslektaşların sana nasıl dayhı duyuyor ? Toplumda kendine nasıl yer ediniyorsun ? Git hadi ötede ağla.

Bence sende okuduğunu anlama sıkıntısı var:)akademisyen olmadığımı söyledim defalarca eğer anlamada sorun yaşıyorsan bunun için özel eğitim kurumları var yaşa bakmadan seni eğitirler

cickençeçen

Mızrakçı
Ahhhh bir de kendini insanları tartacak onları akademik olacak zekada görmüyor musun bayıldım bu eksik muhakeme gücüne küçükken seni fazla abartmış olmalılar bence aynaya bakmalı kendi gerçek benliğini bulmalısın sözün özü eksik muhakeme gücün farkında olmadığın düşünememe yetinle malesef ciddi bakamıyorum sana

Doğru söylüyorsun her mesleğin kendince bir meziyeti var malesef senin gibi hakaret edip seninle aynı seviyeye inemeyeceğim özel eğitim kurumuna ve RAM merkezine başvurmanı şiddetle tavsiye ediyorum
Kendine saygın yok , seni yanlışlıkla da olsa bugünlere getiren ailenin öğretmenlerinin hatırına sus da gerçekten öğretmen sansınlar , senin gibi öğretmenler yüzünden işini yapan öğretmenlere saygı duyulmuyor

cickençeçen

Mızrakçı
Kendine saygın yok , seni yanlışlıkla da olsa bugünlere getiren ailenin öğretmenlerinin hatırına sus da gerçekten öğretmen sansınlar , senin gibi öğretmenler yüzünden işini yapan öğretmenlere saygı duyulmuyor

Kendime saygım olduğu için insanlara hakaret etmiyorum malesef kendi zihinsel algılarınızla insanları yargılıyorsunuz beni kötü belleyip tüm öğretmenlere çamur atacaksan yapabilirsin bu senin dar zihninin bir ürünü olarak kalır kimse,bende dahil ciddiye almaz seni. Arkadaşlarını koruyacaksın diye içindekini mi dökeceksin sorun yok benim mesleki bakış açım senin dar zihninden daha geniş

cickençeçen

Mızrakçı
Cevap verenlerden bir kaç kişiyi çıkarıyorum herkes cevap veremeyip tıkandığı yerde mesleğim üzerinden vurmaya çalışıyor kendi ahlaki düşüklüğünü mesleğimin arkasına saklanıp onu hedef göstererek malesef gizleyemezsin. Söylemek istediğin varsa buyur söyle öğretmenim olmam senin kör bakışını ve çarpık durumunu gizleyemez

cickençeçen

Mızrakçı
Bu durumu daha uzatacaksanız konuyu kilitleyelim? Eğer tartışmak istiyorsanız birbirinize özel mesaj atabilirsiniz. Yeteri kadar uzattığınızı düşünüyorum.
Sayın moderatör bence klanlarda olması gereken saygı çerçevesinde arkadaşlarla görüş alışverişi yapıyoruz kimse kimseye kötü söz etmedi stres atıyoruz :)

EİBO-UNUS

Casus
Bu durumu daha uzatacaksanız konuyu kilitleyelim? Eğer tartışmak istiyorsanız birbirinize özel mesaj atabilirsiniz. Yeteri kadar uzattığınızı düşünüyorum.
Sayın modum aynen öyle su oyuncuları affedinde dünyanın tadı çıksın

Her klan en az 3 klanın bırlesmesı fena .. çıkardı cezasını ceksın ama oyuncular klan kurabılsın

Mr.Storm

Topluluk Yöneticisi
Klanlar Takımı
InnoGames
Sayın moderatör bence klanlarda olması gereken saygı çerçevesinde arkadaşlarla görüş alışverişi yapıyoruz kimse kimseye kötü söz etmedi stres atıyoruz :)
Biz ise aynı düşünmüyoruz. Öğretmenlik gibi bir mesleğin, ister sizin gerçekten mesleğiniz olsun, ister olmasın; bu kadar alaya alınabilecek, hor görülecek ve üzerinde saçma ithamlarda bulunabilecek bir meslek olmadığını düşünüyoruz. Bunu yapmak istiyorsanız da yerinin burası olmadığını biliyoruz. Bunu bir uyarı olarak düşünebilirsiniz.

cickençeçen

Mızrakçı
Biz ise aynı düşünmüyoruz. Öğretmenlik gibi bir mesleğin, ister sizin gerçekten mesleğiniz olsun, ister olmasın; bu kadar alaya alınabilecek, hor görülecek ve üzerinde saçma ithamlarda bulunabilecek bir meslek olmadığını düşünüyoruz. Bunu yapmak istiyorsanız da yerinin burası olmadığını biliyoruz. Bunu bir uyarı olarak düşünebilirsiniz.
Ben mesleğimle ilgili kötü bir söz etmedim kaldı ki arkadaşlar da kötü söz etmediler her şey tamamen mizah çerçevesinde gerçekleşiyor. Dünden beri yazışıyoruz sağolsunlar şahsıma tek kem söz edilmedi yada mesleğime. Kaldı ki burası stres atma yeri mizah insanlara hakaret edilmedikçe sorun değildir. Yeri gelir her meslekle mizah yaparsın mesleğimin değerli olduğunu biliyorum ama arkadaşlarda kötü sözler kullanmadı. Aynı şekilde bende genel ahlaki çerçevede cevap verdim

Ben mesleğimle ilgili kötü bir söz etmedim kaldı ki arkadaşlar da kötü söz etmediler her şey tamamen mizah çerçevesinde gerçekleşiyor. Dünden beri yazışıyoruz sağolsunlar şahsıma tek kem söz edilmedi yada mesleğime. Kaldı ki burası stres atma yeri mizah insanlara hakaret edilmedikçe sorun değildir. Yeri gelir her meslekle mizah yaparsın mesleğimin değerli olduğunu biliyorum ama arkadaşlarda kötü sözler kullanmadı. Aynı şekilde bende genel ahlaki çerçevede cevap verdim

Mizah falan yok. Bende bir öğretmenim ve bu arkadaşın trollüğü beni artık rahatsız ediyor. Hususi cevap vermeye girdim.

Saygılar sayın, @Mr.Storm