Fena:),Armada,Nirvana,Kareas-Fullas,PTS,Knock,Kara,

• Konuyu başlatan DeletedUser67601
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser67601

Ziyaretçi
O serverda olması gereken oydu. Yani Atakanları bitirdikten sonra kaç cephede savaş veriyoruz :D bizimle saldırmazlık yapıyorsunuz gidip bir de Crespolar ile müt oluyorsunuz. E crespolarda alttaki diğer klanla müt oluyor. Tüm server birbiri ile müt olmuş biz tek. O kadar konuşmama rağmen bir türlü anlatamadım size durumu. Kendalla da sürekli sorun ve tartışma çıkınca tüm servera karşı savaşıp milleti de bıktırmak yerine kendimi feda edip ekibe oyun oynama fırsatı tanımış oldum. Bu da bir stratejidir. kendim oynamasam da ekibimden birçok oyuncu oyuna devam etti üzerine bir de serverı kapattılar. Myrmdnsa inat yapılan bir hamleydi. E bütün klan da kararımı destekleyince uygulamaya koyduk. dostluk düşmanlık oyunda olan şeyler. Kalpler bozulmasın.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Mikail biz seninle aslında klan savaşlarından tanışıyoruz biliyor musun :D oradaki SDS 2 serverında senin klanlardan birindeydim ben :) o ara 4-5 dünyada birden oynuyordum manyak gibi :D ama bölgesellik anlamın da iyi bir klandı. İyi bir savaş vardı :D

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Mikail biz seninle aslında klan savaşlarından tanışıyoruz biliyor musun :D oradaki SDS 2 serverında senin klanlardan birindeydim ben :) o ara 4-5 dünyada birden oynuyordum manyak gibi :D ama bölgesellik anlamın da iyi bir klandı. İyi bir savaş vardı :D

Serhat ben seni çok iyi hatırlıyorum zaten. A harfi ile başlayan bir nickin vardı sanki onu net hatırlamıyorum. Ben de gençtim de sen çok daha gençtin. oyunun yeni başlarındaydın. Kara klanındaydım ben orda. Elsy, kamikaze78 ler felan vardı olduğum klanda. Kara Klanıydık orda çok da büyük işler başardı zaten.

DeletedUser66182

Ziyaretçi
Olabilir nickimi pek hatırlamıyorum. Hız, seviye ve savaşlar harikaydı sadece tek bildiğim bu :) buradaki gibi düşük katılım yoktu +/+ -/- lerden dolayı klanların oluşumu çok genişti. Forum moderatörü olmuştum sizin klanda mikail :p güzeldi.

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Olabilir nickimi pek hatırlamıyorum. Hız, seviye ve savaşlar harikaydı sadece tek bildiğim bu :) buradaki gibi düşük katılım yoktu +/+ -/- lerden dolayı klanların oluşumu çok genişti. Forum moderatörü olmuştum sizin klanda mikail :p güzeldi.

Şimdi de bizi beğenmiyorsunuz :)

Niva

Mızrakçı
Hos geldin Mikail abi belki benide hatirlarsin .Azeri Fuat 1 kac dunyada beraber ayni klanda oynadik .tekrar seni gormek cok guzel

DeletedUser67601

Ziyaretçi
Mikail burada yaptıkların ile orada olanlar arasında olumsuz farkın sende farkındasın şimdi bizi suçlama :D

Ben herkesle anlaşabilen insanların karakterlerinde ciddi bir sorun veya fıtratlarında ciddi bir yalakalık olduğunu düşünüyorum. ayrıca bir işi yaparken eğer eleştiri alıyor ve kötü olduğunu söyleyenleri duyabiliyorsan bir şeyleri doğru yapıyorsundur. Oyun gereği ister istemez insan nefsi sebebi ile karşı karşıya geldiğinde içten bir haset bir nefret duygusu hissedebiliyor. Birbirimizin doğrularına paralel yönde düşünmediğim için de hiçbirimiz kötü olmuyoruz aslında. Benim klanımda benimle oynarkken aynı amaç için uğraştığımızdan bu durum seni rahatsız etmez ama farklı ekiplerde karşı karşıya oynadığımızda durum daha da farklı olabiliyor. aradaki o sevgi ve saygı da yok olabiliyor ki saygının hiçbir zaman yok olmaması taraftarıyım. Herkesin birbirinden aynı elektiriği almasını beklemiyorum veya herkesle frekanslarımızın uyuşmasını da beklemiyorum ama oyun içerisindeki tavır ve davranışlar istisnalar haricinde kimsenin karakterini belirlemiyor. iyi ve kötü dememiz için yeterli değil oyun. Ben değiştiğimi düşünmüyorum genel anlamda. 14-15 yaşındaki Mikail ile 30 yaşındaki Mikail tabi ki aynı değil nihayetinde insan karakter bakımından büyüyor. Daha sabırlı, Daha hoş görülü birisi oldum sadece. Mikail aynı Mikail. kötü biliyorsan kötü, iyi biliyorsan iyi.

Rocco Siffredi

Hafif Atlı
Ev taşımadan sonra 2 defa daha ev taşıdım ben yahu :) Efe sen misin ? Ne dalga geçtiniz be benim ev taşıma olayı yüzünden bir daha öyle demeyeceğim :D köylerimi kaybettim deyip çıkacağım işin içinden. Geçenlerde forumu geziyordum 4 sene önce de aynı espriyi yapmışsın

biz bir araya geldiğimizde hep bunu yapıyoruz :D