FederaL Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser23193
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Gassal dan köy aldık hayırlı olsun beklenir :)

Sömürgemiz olan adam, GassaL dan köy aldık duyurusu yapıyor asdasdasd :D
destek al köyüne 2-3 güne gidebilir ;)

balamirhan2.jpg

Bizden aldığınız köy için köylerinizdeki bütün askerleri,kadınları,çocukları,evcil hayvanlarınızı,akvaryum balıklarınızı bile kılıçtan geçiricez tt2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Sizlerden ricam köyün kesim ve fetih raporunu koyar mısınız buraya ?

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Kardeşim o destekti port78 yildiBeye serdar reise burakklipin köyler boş bugün saolsun45 k getirdiler hepsine tek sefer girdim saldırı ordum duruyor :) boş konuşuyon tebrik et lan bi

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Ara bul klaninda :D 260 kişilik klanini toplamayı biliyon haydi bos yapma

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Anladım elinde rapor da yok, 1 tane iyi oyuncunun başarısı ile övünebilecek kadar aciz bir klan lideriyim diyorsun... Peki tamam şampiyon çok önemli iş başarmışsınız AFERİN SİZE :)

CoksevdimAbi'yi 33. Dünyadan tanıyorum severim kendisini ama buraya yazanlarda klan yöneticek op yaptırıcak,op karşılayacak vasıfı geçtim kendi kafa oyuncularınızı bile klanınızda tutucak vasıf yok buda kulağınıza küpe olsun ;)

DeletedUser57618

Ziyaretçi
La olum aynen bi tek siz biliyonuz başkanlığı..ceset te gölgede yoneticilik yaptım.git abilerine sor ara verdikdiye olmedik.insanladi tanımadan yorum yapma

Saolun arkadaşlar

Benim sizin basliginizdaki yorumuna bakın ..tebrik tasdik hep adam gelmiş dışını bilmeyerek ben nabiyim :) çok konuşmasıň kimse asarim keserim yapmayın..aferin o kadar kesmissinuz

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Hangi dünyada gölge de yönetici idin söylesene :D ?

w26 da CESET yöneticiliği yaptım diyorsun da yavrum yöneticilik yaptığın hesap Hafif Atlı* hesabı kimin elinde olduğu belli olmayan bir hesaptı. Ve zaten GassaL ilk misyonunu CESET klanına pamuk tıkamak olarak belirlemiş bir klan ve bunu başarmış bir klandır. :D yani sen yöneticilik yaptığın klanının kime yenildiğini bilmiyor musun :D