FederaL Savaş Raporları

• Konuyu başlatan DeletedUser23193
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
W11 Gölge -w28 ceset

w11 GöLGe klan başkanı bendim sen çakma olarak kurulan gölge klanında bulunmuşsun canem... Ama olsun dert etme kurucusu olduğum klanın çakmasında yaptığın yöneticilikle de hava atacak bir adamsın sen. :D
w26 da hafif atli* hesabı maminindi. Sonra mami birine devretti, sonra o başkasına. Bu arada hesap NOP-Benim klanım-CESET arasında dolaştı, en sonunda CESET hesabı klandan attı, ve hesaptaki kişi bana "Beni korur musun hocam " diye geldi.

Neresinden tutsak elinde kalan birisin... Bu dünyada da başarılı olamayacaksın. Gönül ister ki utandır beni şaşırt, ama beceremeyeceğin aşikar...

Sana bir daha cevap vermeyeceğim... Gerçekten komik bir insansın, ama bunalttın artık :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Peki Javier hesabı senin mi onu söylesene ? İmzana yazmışsında merak ettim.

Yahu onur yok yazdığı hesapların hiç biri onun değil, sonradan bir şekilde buna devredilmiş hesaplar... Bana kalkmış bu gün mehmet abinin sana selamı var diyor bu çocuk... Mehmet böyle çoluk çocukla gönderme yapacak adam değil. İsmini zikrederek bana hava atıyor :D

Ona da gidip abi senin intikamını alıyorum cart,curt yapıyordur :D işte böyle abi abi takılarak hesap alıyor. Bak biz bunları yıkalım 5 ay sonra profiline başka nick yazıp gelir bize atar yapar yine :D

Yahu onur yok yazdığı hesapların hiç biri onun değil, sonradan bir şekilde buna devredilmiş hesaplar... Bana kalkmış bu gün mehmet abinin sana selamı var diyor bu çocuk... Mehmet böyle çoluk çocukla gönderme yapacak adam değil. İsmini zikrederek bana hava atıyor :D

Ona da gidip abi senin intikamını alıyorum cart,curt yapıyordur :D işte böyle abi abi takılarak hesap alıyor. Bak biz bunları yıkalım 5 ay sonra profiline başka nick yazıp gelir bize atar yapar yine :D

Javier Sancak klanının hesabı da ben bu arkadaşı tanımıyorum yoksa Sancakta da mı yöneticilik yaptın :D

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Javier i büyüten benim yener abiye sor:) pusula da idik .. biz bıraktık wordu hacegan yener abi ile ..yine boş. Yaptın ... Sonra o hesap nereye geçtiyse geçti bundan bana ne boa yapmayin

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Sancak la bağlantım yoktur.. pusula dağılmıştı bilmed8gin bilginin arkasından gelirsen önüne çıkan lsr olur .size son cevabımdir isterceza aliyim süresiz sıkıntı değil..

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Tamam mevzuyu ben anladım onur buda "Beni bu oyunda herkes çok sever, sempatik bir adamım" diyen 57.alay (Yener) abi dedikleri kişinin müridinden... Boş yani. Yener abicikleri 26'dan beri beni alt etmenin derdinde yeni bir şey değil bu :D

Her girdiğin dünyada farklı bir isimle oynamışsın maşallah diyorum bunların hepsi devşirme hesabın mı ölücüsün yani beleşi seviyorsun :)

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Dün GassaL dan köy aldık diye sevinenler, bu gün köyü alan adamın ve benim arkamdan hakaret etmeye başlamış...

Tesadüfen klanınıza girip, GassaLa karşı mücadele edince sorun yok. her şey "ooo right". GassaL ı tercih edince pis, kötü, kaka öyle mi ?

Her klan ve oyuncu seviyesini belli ediyor... Biz GassaL da olan ve olmayan bize sempati duyan seven, sayan insanlarla koca bir arkadaş grubuyuz.

Böyle bir oluşumun hayalini bile kuramayanlar, gerçeğini görünce ağlamasın !