Federal Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Çok güçlüsünüz, resmen eziliyoruz... :( iyi yapmışsınız.

Screenshot_4.jpg

DeletedUser23193

Ziyaretçi
onun hemen hemen hepsı sahmat kardesım :) bızden falıyetınız dogru duzgunce yok

DeletedUser60166

Ziyaretçi
onun hemen hemen hepsı sahmat kardesım :) bızden falıyetınız dogru duzgunce yok

Madem zora gelince, onun sebebi ŞAHMAT diyecektiniz... Neden şahmata açtığımız savaşa dahil oldunuz ?

Böyle bir eziklik ömrümde hiç görmedim... 2 rapor aldığınız için mi havalara girdiniz ? ;) Siz daha dibimde sömürdüğüm adamı klandan atmadınız be :) toplama klan olduğunuz her hali ile belli. Her gün 10 K maden rahat çekiyorum sizden ;)

DeletedUser23193

Ziyaretçi
50 balta 36 hafıfle somuruyorsundur dogrudur :) aslanım senın gıbı samar oglanlarıyla lagalugaya gırmem git kendi froumda konus ne konusuyorsan orda öt .

DeletedUser60896

Ziyaretçi
hm.pki.tm.sn.msqlsn.qlba :s

Her konu da hemen hemen herkesle tartışıyorsun . Başta insanlar da hata var diye düşünüyordum ama anladım ki ego sahibi bir insansın. Önüne gelene eziksin şöylesin böylesin diyorsun. Biraz tuhaf

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Kendi geçmiş postlarına baktın mı hiç ? Ayna niyetine ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Her konu da hemen hemen herkesle tartışıyorsun . Başta insanlar da hata var diye düşünüyordum ama anladım ki ego sahibi bir insansın. Önüne gelene eziksin şöylesin böylesin diyorsun. Biraz tuhaf

Herkes ezikse Serhat ne yapsın :confused:

DeletedUser

Ziyaretçi
sinser denen kardeş sen ne işle meşgulsün merak ettim ?

her başlıkta birileri ile dalaşıyorsun da ?

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Adam hakkında eleştri yapıyorum direk gardını alıyor , anlaşıldı çöp ^^

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Yav ne boş adamsınız arkadaş Serhat a yüklenmek için fırsatlar arıyorsunuz.

Unutmayın Gencler FAZLA ELEŞTİRİ GİZLİ HAYRANLIKTIR.

Hadi gidin kumda oynayın şimdi.

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Gassal toplama değilmiş bakaele bakaele 170 kişiyi mahalleden toplamış hey yavrum :) mahalle muhtarı seni.. her wordde üstüne Ceset yazdılar koç oğlan çok konusuyon

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Serhat seven varsa sevmeyen in haddi hesabı yok.. herks onun arkasında iş cviriyo her dünyada .deniyo ki belli bi yerden sonra gassalin capinyok hesap siliyoz demiyorda.

DeletedUser27372

Ziyaretçi
sinser baltacılarına kıyamadın sanırım, kılıç ile fake atıyorsun da :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
İnsanlar ve hayvanlar eşit olamaz . Üzgünüm kucu kucu

İşte bize tartışıyorsun ediyorsun diyen her insanın seviyesi. Benim kötü yanım tartışmak, arkadaşlarımın kötü yanı birbirimizi korumakta. Siz kendi kötü yanlarınızın farkında mısınız ? Farkında olacak kapasite de misiniz acaba ? :(

Beyler. Cevap vermeyin Troll Bunlar :)