Federal Diplomasi

• Konuyu başlatan DeletedUser57618
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58862

Ziyaretçi
İşte bize tartışıyorsun ediyorsun diyen her insanın seviyesi. Benim kötü yanım tartışmak, arkadaşlarımın kötü yanı birbirimizi korumakta. Siz kendi kötü yanlarınızın farkında mısınız ? Farkında olacak kapasite de misiniz acaba ? :(

Beyler. Cevap vermeyin Troll Bunlar :)

Çoluk çocuk serhat ne yaparsın özendikleri birileri var onlar gibi olmaya çalışıyorlar :D

DeletedUser61600

Ziyaretçi
İnsanlar ve hayvanlar eşit olamaz . Üzgünüm kucu kucu

Komutan argo hakaret ve küfür kullanmadan becerebiliyorsan yorum yap. O seviye yoksa bırak bu işi. Forumlarda hiç işim olmaz normalde. Beni 11 yıllık oyun hayatımda bu 2. defa foruma katılıyor olarak görürsün. Bugün hemen hemen tüm yazıları okudum. Evet Serhat herkes ile dalaşmış ama hepsinden de haklı olarak çıkmış. Kimse ispat ile gelememiş. Hani bir laf vardır meyve veren ağaç taşlanır diye. Serhat bunun örneği gibi sanki. Serhat'ta hata yok mu? Tabii ki var. Sizi kaale alıp egoist rolünde gibi görünmesi. Sizinle muhatap olmasa çok daha iyi olacak.
Yaşına yakışmadı Komutan o lafların. Kınıyorum seni.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Komutan argo hakaret ve küfür kullanmadan becerebiliyorsan yorum yap. O seviye yoksa bırak bu işi. Forumlarda hiç işim olmaz normalde. Beni 11 yıllık oyun hayatımda bu 2. defa foruma katılıyor olarak görürsün. Bugün hemen hemen tüm yazıları okudum. Evet Serhat herkes ile dalaşmış ama hepsinden de haklı olarak çıkmış. Kimse ispat ile gelememiş. Hani bir laf vardır meyve veren ağaç taşlanır diye. Serhat bunun örneği gibi sanki. Serhat'ta hata yok mu? Tabii ki var. Sizi kaale alıp egoist rolünde gibi görünmesi. Sizinle muhatap olmasa çok daha iyi olacak.
Yaşına yakışmadı Komutan o lafların. Kınıyorum seni.

Haklı haksız davası gütmedik burada . Sadece gördüğüm kadarıyla adama yorum yaptım. O ve eski arkadaşı (runnigwild) direk taşlamaya başladılar. Arpa ekip buğday biçemezsin. Ne ektilerse onları tastamam aldılar :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Haklı haksız davası gütmedik burada . Sadece gördüğüm kadarıyla adama yorum yaptım. O ve eski arkadaşı (runnigwild) direk taşlamaya başladılar. Arpa ekip buğday biçemezsin. Ne ektilerse onları tastamam aldılar :)

Hocam eski yorumlarına bir bak herkes e laf atıyorsun hep bir tartışma içerisindesin kusura bakma bn senle tartışamam.

DeletedUser60166

Ziyaretçi

Biz küseriz kırılırız, 2 gün sonra unuturuz... Bundan kime ne ? Ne ektiğimizden ne biçtiğimizden sanane ? Seni ne alakadar ediyor FDL oyuncusu musun GassaL oyuncusu musun ? alakan olmayan konulara burnunu sokma bence.

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Biz küseriz kırılırız, 2 gün sonra unuturuz... Bundan kime ne ? Ne ektiğimizden ne biçtiğimizden sanane ? Seni ne alakadar ediyor FDL oyuncusu musun GassaL oyuncusu musun ? alakan olmayan konulara burnunu sokma bence.

Genel bir forumda çok saçma konuşuyorsun . Ben buraya yorum yapıyorsam sanane ? tt2

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Genel bir forumda çok saçma konuşuyorsun . Ben buraya yorum yapıyorsam sanane ? tt2

İstediğin yerde yorum yapabilirsin, ama alakasız yorum yaparak ya post kasarsın, ya da sadece birini karalamak için olursun.. Hangi amaca hizmet ediyorsun onu sorguluyorum...

Neyse boşver, uzayacak gidecek buda. sen istediğini yaz çiz ;)

DeletedUser60896

Ziyaretçi
İstediğin yerde yorum yapabilirsin, ama alakasız yorum yaparak ya post kasarsın, ya da sadece birini karalamak için olursun.. Hangi amaca hizmet ediyorsun onu sorguluyorum...

Tamam canikom :::D

Klan forumunda raporlar bölümünde ki fethi raporları konusuna bak Mazlum kavga etmek istiyormuş meydan okudu ikimize tt2

DeletedUser61600

Ziyaretçi

Arkadaş sen yaşının ve kalıbının adamı değilsin. Ben bunu söylüyorum. Sen tutuyorsun yandı boğazımın bayırı diyorsun. Mahalle ağzı ile konuşacaksan biz çekip gidelim. Onu en iyi avratlar yapar. Yaşına istinaden sana diyorum az yaşının adamı ol da hakaret etmeden laf et. Sen hala laga luga ediyorsun. Ha ille bel altına vuracaksan bende dikilecek güzel şeyler var. Haberin olsun... Nokta.

DeletedUser57618

Ziyaretçi
Federal basligimizin altında kufurlesme hakaret aşağılama istemiyorum..biz serhat arkadaşa laf ediyorsak savaş kizissin diyedir..:) Sinir etmek amacı iledir ki ben hiç bi hakaret kullanmam sizde bu başlık altında kullanmazsanız seviniriz .şuan gassalla karşı geride bi savaş veriyoruz ama direncez ..yanımızda dediklerimiz oyuncularımızı Anka topluyor üye olarak :) tabi herkes bölgede rahat çoğunlukta olmak ister hak var bakalım ne olacak 26 puana insekte .