FEDAİ vs BOZKURT

burçigin

Dük
KLan için huzursuzluk çıkartıp discortta milleti yanına çekmek için kıvıran yönetimde hak sahibi olmadığı için ağlayan en sonunda köyün düşeceğini anlayınca düşmana yaranmak için yemek yediği kaba tüküren birinin sözlerini pek ciddiye almamanızi tavsiye ederim.
Öyle ölmez kral füze atsaydın.

sonYÖRÜK

Milis
KLan için huzursuzluk çıkartıp discortta milleti yanına çekmek için kıvıran yönetimde hak sahibi olmadığı için ağlayan en sonunda köyün düşeceğini anlayınca düşmana yaranmak için yemek yediği kaba tüküren birinin sözlerini pek ciddiye almamanızi tavsiye ederim.

Neyin ne olduğunun farkında herkes, allah'tan sıdıka var yani

PARS Bjkmania94

Kılıç Ustası
Farmville oynayan mahyem 3 5 kişi klanlar oynamak istediği için klandan ayrılıp delikanlıca savaştığı için fedai ye ağlamayın demiş.

seyhmus.21

Acemi
İşin aslı astarını bilmeden gelip konuşuyorsun gerezin en baştan beri hedefi yönetimde olup klanda söz sahibi olmaktı ama yöneticiler gerezdeki sinsiligi gördü ve hiçbir zaman yönetime sokmadilar onu. Gerezde karışıklık çıkarmak istedi gelip bize klandaki sorunları çözmek istiyoruz diyordu ama farklı bir klanda kurmayı düşünüyorum diyordu . Hem karışıklıkları giderip hemde milleti klandan koparmaya çalışıyordu. kendisiyle celisiyordu. Ve Diskortta olsun özelden olsun milleti yanına çekmek için çok uğraştı Diskortta ona yardım eden insanların dedikodusunu yapıyordu. Ondan sonra birkaç kişiyi yanına çekip klanı kurdu ona katılanlar oldu ama sonrasında teker teker koptular çünkü egoist biri o. Fedaideki oyuncuların hepsine saygı duyuyorum ama "gerez" saygı duyulacak bir şahıs değil... Ha şunu da soyliyim yağ çekmeyi iyi bilir . İyi hatırlanmak içinde başarılı op yedik falan fistan gibi açıklamalar yaparak yağ çekmeyi de unutmamış

HayLaz.61

Mızrakçı
bu konu buralarada mi yansidi arkadas... dunya 2 ye bolunmustu SIDIKA ve DIGERLERI diye..
bence yetirince bolunmemisti.. bide biz bolelim dedik ama iste payladari esit dagitamayinca silinmek kacinilmazdi..
ne SIDIKA icin oynadik, nede digerleri icin bi rakip lazimdi oda REIS olmaliydi mantiken ve o yolda ilerledik..
kimsenin boyundurugu olmadan keyifli bir 2-3 hafta gecirdik.

Seyhmus sana gelince heryerde cok one atiliyorsun ancak sozkonusu problem olunca malesef herseferinde benle alakasi, yok ben ne yaptim ki, benim haberim yok, yonetimde ben degilim ki, ona ben karar veremem, bunu ben soyleyememleri oynuyorsun.
kimse MAYHEM den nefret ettigi icin ayrilmadi.. o sekilde o oyunu oynasaydik baskalarinin hamalligini yapmis olacaktik. biz yapmamayi tercih ettik okadar.

seyhmus.21

Acemi
Ben arkadan iş çeviren biri değilim haberim olsa haberim var derim.. gidip Diskortta dedikodu yapmam direkt yüze söylerim.