Fay hatti

• Konuyu başlatan DeletedUser55271
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Teşekkürler, klasik fay hattı işte :)

Gölge haramilerinin w27 ye girenlerine bi baktım çok iyi ekip kuruyosunuz Allah utandırmasın :)

bolubjk*

Ağır Atlı
O sadece görünen yüz gibi, kadro olarak gayet kaliteli arkadaşlarımız olacak sanırım, ama oyun bu, iyi uyum sağlanmadan kadroyla başarı sağlanmaz :)
Teşekkürler bu arada.

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Gördüğüm kadarıyla birbirini daha önceden tanmış oynayan oyuncular var görevlerinin ne olduğunu yaparken zevk alan adamlar var pek sorun yaşayacağınızı sanmıyorum ama gölgenin yanlış hatırlamıyosam gölge klanı pek sürdüremiyo dağılıyodu önceki dünyalarda :) bendw en çok sizin performansı merak ediyorum bakalım belki beraber oplar yaparız nasip :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Benim kronikleşmiş oyunu bırakma hastalığım var da o yüzden hep bi sorunlar yaşayıp bırakıyordum :)
Bu dünya da umarım böyle bir sıkıntımız olmayacak.
Hayırlısı diyelim, bnde çok merak ediyorum performansımızı :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Fay Hattı'nda olmasam (en azından dünya kadar adamı buraya toplamasaydım:)) sizin klanda oynamak isterdim :) inş. olmaz da gölgeyi uzun uzun görebilirz :) bu arada senin nick çok tanıdık geliyor bi yerde beraber oynadık gibi geliyo du twstatstan bakim :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Birkaç aynı dünyada oynamışız da aynı klanlarda olmamışız :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Trabzonspor'un maçının olduğu bir günde yeni dünya açılmasını protesto ediyor ve giriş tarihimizi 22 Şubat Pazar günü saat 17.00 olarak ilan ediyoruz :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Düzeltme...Girişimiz Pazar günü saat 14.00 olmuştur..Bu kadar geç girmemizde cenaze, düğün, iş vs işlemler için yurt dışına çıkan arkadaşlarımız, yollara düşen başta yönetiicilerimiz etkili olmuştur :) tekrardan herkese başarılar

DeletedUser39894

Ziyaretçi
gec girmek en iyisi bosverin millet bi yerlessin soyle sonra dalin arkadan en sevdigim. Basarilar :)

bolubjk*

Ağır Atlı
Hem geçmiş olsun hemde hayırlı olsun diyeyim bende :)

Bakalım dünya bir başlasa da yayılmalar vs nasıl olacak güzelce bi görebilsek :) Şuanda artık stres olmaya başladık çünkü :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Teşekkürler :) Dünya başlamış bakalım hangi bölge nasıl olacak:)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Eyvallah, rest'e de başarılar :) (Sloganınızı çok beğeniyorum ayrı bir havası var :)

Amacımız arkadan girmek için beklemek değildi o yüzden pek sıkıntı etmiyoruz herkes fay hattı üzerine iskan edebilir ama deprem kaçınılmazdır :)

DeletedUser55271

Ziyaretçi
Giriş yönümüz de Güneybatı olarak belirlenmiştir hayırlı olsun :)