Favori Oyuncular

AequitaS*

Okçu
Ko cu arkadaşlara ufak bir anekdot verelim. Sizin oyun sonunda item aldığınız parayı, burada oyun başında harcayan çok fazla psikolojisi bozuk insan var. Sadece o da değil düşmanı satın alanlar var sınırda zirvede oynayan adamını bir bakmışsın düşmanın yanında görüyorsun. Ko ile bu oyunu bir tutmak akıl kârı değil haberiniz olsun.

Ko ile bu oyun kıyaslanamaz dostum. Koda bi char şuan 200 300 bin tl bu oyunda o rakamlar yok. Ayrıca ko oynayan kazanacak diye birşey söylenmedi ko'yu öven benim. Ko'cu adam bu oyunda fark yaratır bunu demek istedim.Sen etik olmayan şeylerden bahs etmişsin etik dışı meselelerde kimsenin yapabileceği birşey yok

Revinantz

Acemi
Daha dünyanın başı sayılır, yavaş bir dünya. Benim favorim @Rakro.31 dünyayı kapatabilirse zorba, 1.liği alacağını düşünüyorum

ByRevolution

Yasaklı
Ne vicdansız adamsın böyle laf sokulur mu :D

Hayır. Kesinlikle hayır. Laf sokmak değil. Sadece olanı söylüyorum. O kadar multi ile 1.liği geçtim, ilk 3 te olamazsa ciddiyim bu oyunu oynamasın. Bu oyunda çok multici gördüm. Hepsi bir yerde illaki açık veriyor. Elbet bir gün ban yiyorlar. Adminlere de suç atamıyorum. Belli prosedürler var. Resmi olarak ihlal görmeden ban atamazlar. Bunun için de karşı taraf vpn veya başka çeşit yollarla multisini yapıyor. Ama dediğim gibi elbet bir açık verecek ve sayın Storm gerekli cezayı verecek.
Dileğim bu oyunda herkesin tek hesapla doğru şekilde oynamasıdır.

.AMO.

Casus
Hayır. Kesinlikle hayır. Laf sokmak değil. Sadece olanı söylüyorum. O kadar multi ile 1.liği geçtim, ilk 3 te olamazsa ciddiyim bu oyunu oynamasın. Bu oyunda çok multici gördüm. Hepsi bir yerde illaki açık veriyor. Elbet bir gün ban yiyorlar. Adminlere de suç atamıyorum. Belli prosedürler var. Resmi olarak ihlal görmeden ban atamazlar. Bunun için de karşı taraf vpn veya başka çeşit yollarla multisini yapıyor. Ama dediğim gibi elbet bir açık verecek ve sayın Storm gerekli cezayı verecek.
Dileğim bu oyunda herkesin tek hesapla doğru şekilde oynamasıdır.

Arkadaşın oyunu bıraksın köylerini sana al desin. O köyleri dahi alırken kesim yapmak zorundasın aksi taktirde ban sebebi biz yedik ordan biliyoruz :)) şimdi ne prosedürü kanka sjsj

Tepkisiz

Kılıç Ustası
Arkadaşın oyunu bıraksın köylerini sana al desin. O köyleri dahi alırken kesim yapmak zorundasın aksi taktirde ban sebebi biz yedik ordan biliyoruz :)) şimdi ne prosedürü kanka sjsj

Bana kalırsa aynı şeyin laciverti multi kullanan adam daha çok yoruluyor pushingci elemandan herkes tek hesapla oynasa oyun daha zevkli hale gelecek ama insanlar gereksiz hırs yapıyor şu oyun için.