Favori Oyuncular

1delikurşun

Acemi
Dün 21 kişiyi şikayet ettim.

Bana da sizin piyango vurmuş anlaşılan :) Bundan sonra bende bu işe mesai harcayayım artık kimi denk getirirsek kusura bakmasın.

Çünkü şöyle oluyor, velev ki saldırdığınız oyuncu mis arası yapmak için asker kaçırdı ordunuz boşa vurdu geçmiş olsun cezayı yediniz. çünkü neden boş köye vurdunuz? dediniz adam askeri kaçırıp misin önüne atmış, ara yapmış. yok bu sefer göstermelik kesim(1500 mızrak 600 kılıçla yapılan milisaniyelik ara) yapmış oluyosunuz modlarımız yemez bu ucuz numaraları yine cezayı yediniz.

Velhasıl kelam benim dün nur topu gibi bir multim oldu. Kendisini hiç görmesem de duymasam da o multi artık benim multim. Küvet. nickli arkadaş buralardaysa en azından bir selam versin tanışalım malum artık multiyiz biz :)

DeletedUser68297

Ziyaretçi
Bana da sizin piyango vurmuş anlaşılan :) Bundan sonra bende bu işe mesai harcayayım artık kimi denk getirirsek kusura bakmasın.

Çünkü şöyle oluyor, velev ki saldırdığınız oyuncu mis arası yapmak için asker kaçırdı ordunuz boşa vurdu geçmiş olsun cezayı yediniz. çünkü neden boş köye vurdunuz? dediniz adam askeri kaçırıp misin önüne atmış, ara yapmış. yok bu sefer göstermelik kesim(1500 mızrak 600 kılıçla yapılan milisaniyelik ara) yapmış oluyosunuz modlarımız yemez bu ucuz numaraları yine cezayı yediniz.

Velhasıl kelam benim dün nur topu gibi bir multim oldu. Kendisini hiç görmesem de duymasam da o multi artık benim multim. Küvet. nickli arkadaş buralardaysa en azından bir selam versin tanışalım malum artık multiyiz biz :)

Sen bu hallere düşecek adam mıydın :) geçmiş olsun kardeşim.

Art Of War*

Hafif Atlı
Haktan gelsin buraya açıklasın neden asker kesmeden duvarı yıkılmadan 5klık köy verdiğini. Ben de merak ettim.

1delikurşun

Acemi
Haktan gelsin buraya açıklasın neden asker kesmeden duvarı yıkılmadan 5klık köy verdiğini. Ben de merak ettim.
Asker kesimi var açıklamaya çalıştığım konu da o zaten. Önden giren iki kamiye asker kestirmiyor kaçırıyor, arkasından giren misli ordunun önüne elindeki askerle ara atıyor ama yetmiyor orada ordusu kesiliyor yani. Ama modlar bunu göstermelik kesim yapılmış olarak değerlendirip ceza veriyor.

Metin

Yasaklı
Kural ihlali yapan oyuncu kendi klanımdan bile olsa şikayet ederim.affetmem.

Bu bir oyun ve belli kuralları mevcut
Kurallar biz oyuncular için
Kural ihlalini inceleyen oyun yöneticileri bulunuyor.
Kural ihlali yapmadığını ispatlarsan belki cezan kalkar.

1delikurşun

Acemi
Yaptığınız her açıklamaya robot gibi aynı cevap verilince ispatlamak pek mümkün olmuyor maalesef, umarım bir gün tecrübe etmek zorunda kalmazsınız.
İşin aslını kendi arkadaşınızdan da öğrenebilirsiniz. İsterse burada da yazabilir ortada bir kural ihlali olmadığı için benim içim rahat.

Metin

Yasaklı
Yaptığınız her açıklamaya robot gibi aynı cevap verilince ispatlamak pek mümkün olmuyor maalesef, umarım bir gün tecrübe etmek zorunda kalmazsınız.
İşin aslını kendi arkadaşınızdan da öğrenebilirsiniz. İsterse burada da yazabilir ortada bir kural ihlali olmadığı için benim içim rahat.

Robot konusuna katılıyorum.
Kurallarda herşeyin açık olduğu belirtiliyor fakat detay bulunmuyor
Hesaplar ile ilgili şikayet sonrası da detay istiyorlar
Detayı sorduğunuzda ise detay veremeyiz suistimal edilebilir deniliyor.

Sonra başa sarıyorsun, bu konuda hemfikiriz.

Neye göre değerlendirdikleri ile ilgili sanırım hiçbir zaman yanıt alamayacağız.
Sende aynı şekilde hesabının neden ceza yediği ile ilgili detaylı cevap alamayacaksın.