Favori Oyuncular

Metin

Yasaklı
Benim favorim crespo idi
Guncelliyorum

Arkadaşlarının oyuna girip onun yerine koy buyuttukten sonra hiç asker kesmeden köy alanlar favorimdir

Sonuçta bu da bir strateji hatta daha önce hiç düşünülmemiş.

Crespo sen bunu nasıl dusunemedinn.Oynamayan onlarca arkadaş var. Her biri ikişer köy büyütse şimdiye klasik rekoru kırmıştik.Cezasi da yok temiz iş. Sen geliştireceğim diye asker kas dur.insan biraz kendini geliştirir yıllar oldu. Öğren artık şu oyunu
Ben az buçuk birşeyler kaptım.Uygulamada geç kaldık.

Deleted User - 5540442

Ziyaretçi
Oda ne asker basın saldırı ordusu direk misleyin milleti :))

crespo

Mızrakçı
Benim favorim crespo idi
Guncelliyorum

Arkadaşlarının oyuna girip onun yerine koy buyuttukten sonra hiç asker kesmeden köy alanlar favorimdir

Crespo sen bunu nasıl dusunemedinn.Oynamayan onlarca arkadaş var. Her biri ikişer köy büyütse şimdiye klasik rekoru kırmıştik.Cezasi da yok temiz iş. Sen geliştireceğim diye asker kas dur.insan biraz kendini geliştirir yıllar oldu. Öğren artık şu oyunu

saygıdeğer Metin abi ,

ben de bu yolu geç öğrendim , ama uygulamasını tam vaktinde yapacağım.

Bi Kahve ?

Ağır Atlı
Benim favorim crespo idi
Guncelliyorum

Ekleme yapmak istiyorum klan icinde maden gönderimi aktifmis onun icinde bir kac oyuncu getirmek sart yagma yapmis gibi oluyorsun o zamanda daha da hizli gelisirsin guzel fikir aslinda 99 kisinin her gun birine maden atmasi filan

Buradan da yetkiliere sesleniyorum dun 1.ydim bu gun 5. Oldum maden gonderin banada geri kaliyorum

( ceza almam umarim yazdim ama korkuyorum bi yandan da )

crespo

Mızrakçı
her banlananın bir toplayıcısı olurmuş...

şaka bi yana bu klan içi maden aktarımı serbest olayı b..mb...k bir durum olmuş.