Favori Oyuncular

Edit-997395

Yasaklı
Oyunun başından beri beraber oynadığım birini gaza getirmeye çalışmak kadar doğal ne olabilir.

W43’de sizle hiçbir şekilde sınır olmayan Atlantis ve kralımın olduğu bir klan vardı. Haritada tam arkamızdaydılar. Onlarla da diplomasi yapmıştınız.

O zaman haritaya bakıp ne büyük klanmışız demem mi lazım dı senin gibi? Ya da biz nerede yanlış yapıyoruz demem mi? :)

Atlantis ve Kralım dedigin oyuncular zaten bizim oyuncularımızdı :) Icinizdeki bir cok oyuncu bizim oyuncumuzdu , Şaman iceriden cürüktü zaten orada :)

Bu yüzden siz orada kendinize ne kadar büyük klanmisiz diyemezsiniz :)

Yanlış yaptigimizida dusunmuyorum , oyunun gerekliliklerini yerine getiriyoruz , Klan savasları demişler , savaşıyoruz .

Sürekli 43 den dem vuruyorsunuz ama 43 sandığınız gibi bizim yüzümüzden o hale gelmedi . Bunu 100 kere söylemekten bıktım . Selcuk abi o hale getirdi orayı . Bu worldüde siz o hale getireceksiniz . Bu seferde baska dünyada karsilasinca Eskiya 49 da bunu yapti diyeceksiniz . Çünkü dersiniz , kimsenin agzı torba degil :)

Boşverin bunları savasalim :p

turkbye

Baltacı
Tamam biz de savaşıyoruz zaten. Kesimde de savaştığımız görülüyor.

Ben senin söylediklerine de benzer örnekler veriyorum. Her ne kadar kabul etmesende

Konu siz olunca büyük klan, başkası olunca stratejik başarısızlık.

Canın sağolsun:)

Edit-997395

Yasaklı
Yok estağfurullah başarısız demedim , kendinize ve neler yapabileceğinize güvenemiyorsunuz sadece . Bize piyonlarınızı yolluyor , siz kalenin içerisinde takiliyorsunuz ohh mis :D
Tamam biz de savaşıyoruz zaten. Kesimde de savaştığımız görülüyor.

Ben senin söylediklerine de benzer örnekler veriyorum. Her ne kadar kabul etmesende

Konu siz olunca büyük klan, başkası olunca stratejik başarısızlık.

Canın sağolsun:)

Yok estağfurullah , başarisız felan demedim gayet iyisiniz . Bu kadar klanı sadece nasil elinizde tutuyorsunuz onu merak ediyorum :)

turkbye

Baltacı
Kim kime birini yolluyor anlamadım. Farklı dünyalarda oynuyoruz galiba
Sizin müttefikiniz olan bir klanla haftalardır iyi savaştık. En iyi kesimleri yaptılar. Siz de dahil olsaydınız gidişatı değiştirseydiniz.

Hep bir kulp bulma peşindesiniz. Bence birazda kendinize bakın.

Biz değilde siz 43’de çok eleştirdiğiniz ekip gibi olacaksınız bu tavrınız ve yaklaşımınız ile gibi geliyor bana. Bakalım hayırlısı

Sizle savaşımız da yakında olacak inş.

DeletedUser59936

Ziyaretçi
Kabak tadı verdi hep aynı muhabbet zevksiz sıkıcı bir dünya işte sıkıştı world bu kadar herkes neyin ne olduğunu görüyor aynı şeyleri tekrar tekrar boşa konuşuyorsunuz ...

Edit-997395

Yasaklı
Bu saatten sonra 49 forumunda bana sövsenizde size cevap vermiycem zaten birbirimizi anlamıyoruz ..