Favori Oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser15829
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser60570

Ziyaretçi
iceword diye biri war benım favorım o :D herkesle muhabbet edıyor co ıyı nıyetlı bırı. 1 ci diye kımseye hava atmıyor cok tatlı bı cocuk :D

myw**

Dük
iceword diye biri war benım favorım o :D herkesle muhabbet edıyor co ıyı nıyetlı bırı. 1 ci diye kımseye hava atmıyor cok tatlı bı cocuk :D

ilerde bir gün tarla olursan seninle ilk ben dalga geçicem forumda talı cocuk haberin olsun kimseye laf ettirmem sana :)

DeletedUser60570

Ziyaretçi
ilerde bir gün tarla olursan seninle ilk ben dalga geçicem forumda talı cocuk haberin olsun kimseye laf ettirmem sana :)

Abi benım koyum senın köyün senden mi sakınacam :D gel vur benı abi senden kıymetı degıl yeterkı keyfın yerınde olsun :D

DeletedUser60570

Ziyaretçi

Abi benım koyum senın köyün senden mi sakınacam :D gel vur benı abi senden kıymetı degıl yeterkı keyfın yerınde olsun :D

DeletedUser62319

Ziyaretçi
Hesabınız süresiz ceza almıştır yazısını görenlerin hali :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Şu videolarda parantez içinde komik, izlemeden geçme, süper video ... gibi yazılar yazılınca komikliğini yitiriyor bence. Hayat sürprizlerle güzel bence.