Favori Oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser62715
  • Başlangıç tarihi

NEFRETDOLU

Casus
Banlanmadım sonunda sanrım modlarla anlaştık gibi sizleri sevıyorum <3 böyle anlaşalım işte ya ban at at nereye kadar bakın ne güzel :-* yürüyorum die banlamayın ha yürümüyorum sadece mutluluk belirtisi :-D

DeletedUser45821

Ziyaretçi
ahaha ulan memo :D yicen az kaldı adamlar tatil yapıyomus bu gun :D

DeletedUser54987

Ziyaretçi
ilk 4 5 ay en çok presi olan sonrası için en çok emek veren diyebiliriz.Artık oyun bu hale geldi sadece emeğiniz yeterli değil paranız yada (pre kasıp sonra harcama) gerekiyor;)

dünyada olacağım favori değilim hiç olmadım zati askerde olacağım 5 ay sonrasında buradayım kapatma amacı gütmeyen dostlarımızla 30 40 kişilik bir ekip olarak gireceğiz.

DeletedUser54334

Ziyaretçi
Evet, fazla egoist değilimdir fakat bu konuda yalan söyleyemeyeceğim .. Favori olarak kendimi görüyorum açıkçası bizi bilen bilir . Herhangi bir klanım yok tekliflere açığım, ayın 6 sına kadar gelen teklifleri değerlendirip ona göre giriş yapacağım .

Saygılar
mezarsoyucu

DeletedUser54786

Ziyaretçi
as yıldırım holding sao mundıalmente famosas:cool:.As mısturas de fumo usades em sua fabrıcaçao sao preparadas de acordo com receıtas antıgas mantıdas no maıor :psıgılo.As capas sao as melhores dısponiveıs no mercado mundıal:eek:. O uso desse metrıal de prımeıra qualıdade e o seu preparo cuıdadosa garantem um prazaer exclusıvo o_O

http://www.yildirimholding.com/:cool::cool::cool::cool:

DeletedUser58526

Ziyaretçi
Favorilerim: LaFleur01 ve Namikaze Minato
Birde sancak klanının Bütün oyuncuları.