Favori Oyuncular

DeletedUser

Ziyaretçi
Abi yeni adamlar gelmis abi ben bunlari tanimiyorum gel speed atalim

R3nzyj.png

DeletedUser

Ziyaretçi
her gece 23'de başlayıp 2'de bitiyor. Ramazan boyunca.

DeletedUser1833

Ziyaretçi
Ben hep unutuyorum ya, tamda boş olduğum saatler aslında :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
GassaL ın 3 atlısı favorim :D

Dedemiz >>> Kunta kinte
Pamukçu Kralı >>> Ares42
Artiz >>> harbystar :D

DeletedUser59856

Ziyaretçi
İş hayatında ve bu tarz reel hayata benzeyen yapıdaki sosyal oyunlarda anlatılmayan gizli bir yan vardır çoğu kişi bilir ama 3. kişiye anlatmak istemez ben seninle ufak bir kısmını paylaşayım. Başarılı insan yada oyuncu, istekli, hırslı, kaabiliyetli, yada en azından böyle olmaya çalışan insan ve oyunculardır. Göz önünde olurlar, kendilerini her ortamda belli ederler, buda onların önüne başarıya ulaşacak şansı çıkartır. Misal oyunda ya kami olarak ya köy olarak yada farklı bir kazanım olarak başarıya ulaşacak etkileri karşısına çıkarır. Ancak sen kapasitenin bu olduğuna ikna olduysan ve daha iyisi olabileceğini düşünmüyorsan asla bu işin sırrına vakıf olamazsın. Tüm yöntemleride bilsen tarifide öğrensen başarılı olamazsın. Mesele istemekle alakalı...

Bununla alakalı 2 örnek vereceğim... ;

1 - Baltazar, w6 varken kimse tanımazdı, şuanda gelmiş geçmiş en iyi oyuncuların başında gelir.
2 - Tiger, Tuğranın kazandığı en değerli oyuncu bence, 1 sene önce oyuna başlamasına rağmen, ve olabildiğince çok savunma köyü olmasına rağmen, Saldırı-savunma- toplam ve genel sıralamada 1. liği alabilen nadir oyunculardan...

Kısacası onlarda olup sende olmayan bir şey varsa azim-istek-hırs-inanç.. Budur sevgili arkadaşım. Bunları kendinde bulursan sende başarabilirsin... :)

Öncelikle gerçekten teşekkür ederim. Bir şeyler başarabildiysem ne mutlu bana :)
Sonuçta emek verip karşılığını görmek insanı gerçekten mutlu ediyor...