Favori Oyuncular

DeletedUser614

Ziyaretçi
:D :D ahahahahaha :D Artık sen de bir kuklasın gözümde :D Yazık oldu. Harcandın. tt2

Poine***

Casus
o daha ne ki bende kimlerin ne resimleri oldu bugün itibariyle :p Şaka bi yana iyi oynuyorum bea thumbup

DeletedUser1833

Ziyaretçi
o daha ne ki bende kimlerin ne resimleri oldu bugün itibariyle :p Şaka bi yana iyi oynuyorum bea thumbup

Pınar foruma gelmişsin hoş gelmişsin. Evet bayanlar kategorisi olsa 1. bile olurdun :) 3,700 saldırı puanı oldukça iyi başlangıç.. thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
bence oyun siralamasına bakarak favori oyuncu söylemek kesinlikle yanliş klanlar uzun soluklu bir oyundur ve genellikle sabir eden oyuncular sonuna ulaşıyor. Suan siralamadakiler sadece(çok fazla) pre harcayan bir topluluk bana göre.

Poine***

Casus
Hoşbuldumm aslında hep vardım ama uzaktan izliyordum buraları artık dedim yeter pınar git suraya göster çeneni :D

DeletedUser1833

Ziyaretçi
İyi yapmışsın bu aralar forumda üye sayısı çok azaldı çok. 36 açılacak diye bir başlık gelse de dolsa buralar yine :D

Black Swan.

Markiz
Benim favorim nedense bi top 10 a giremiyor istikrarsizligindan dolayi. Bole soleyip kullanici adini solemek olma simdi :)

DeletedUser58115

Ziyaretçi
Tabiki de benim. 1600 pre kaldırdım bile şu ana kadar tt2

DeletedUser614

Ziyaretçi
Yalnız şimdi fark ettim de konudaki ilk postta ortadaki j'den dolayı favoriyi radjap olarak düşünmüştüm de benim nickimde de j var. Ben olabilirim galiba oradaki. Hiç üstüme alınmamıştım şimdi alındım :D

DeletedUser60166

Ziyaretçi
Yalnız şimdi fark ettim de konudaki ilk postta ortadaki j'den dolayı favoriyi radjap olarak düşünmüştüm de benim nickimde de j var. Ben olabilirim galiba oradaki. Hiç üstüme alınmamıştım şimdi alındım :D

Belki de adam seni favori gösterdiği için banlandı ; http://prntscr.com/bhhgoo tt2

Yine günlerden bir gün ata fazla egoistmiş :D

DeletedUser614

Ziyaretçi
ahahahaha tamam kıskanma senin ismini de yazarız w36'da :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Bir rap yarışması olsa poine kesinlikle favorim olur :D

Dünyada ki favorim Faruk2829 & Bugracisem asılırsa Abeddon