Favori Oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser14924
  • Başlangıç tarihi

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
Hmm kimi yazsam. Bir kere kendimi favori gormuyorum :D cok iyi oyuncular var. Super bucur iste moonwalker vs direk 1.lik oynayacak kisiler :) ama tarafli davranicam iste :)

Goguryo11 :) nipolensis :) mehmet abi ve serhat abi bizi yormayin diyor ama onlardanda derece bekliyorum yani :D

DeletedUser

Ziyaretçi
herkes yazmış, evet o yazılanlar favoridir..

kendi klanlarımdan;

systemopss
okoko
land lord
site54
tafarel batu
granit
meriç
mustafalar
ibo
selçuk
mehmet

ilk 20 yi zorlarlar.. :)

DeletedUser614

Ziyaretçi
Klansavaşları speed zamanından tanıyorum. Çok iyidir :D Favorilerden birisi :D

DeletedUser

Ziyaretçi
4 sekme açıp 1 sn 4 mis sığdırmaya çalıştığımız zamanlar.. Pre yok para yok, yalan yok.. Dostluk var muhabbet var.. Aşk var kaç kişi evlendi ordan.. Ne emekler var.. Alayına Rest ordançıktı mesela.. Tüm dünyaya no diplomasi demiştik.. Kıpkırmızı bir haritada 45 rest 38 best oyuncusuyla 8 ay... Özlemişim be

Tafarel Batu...

Ağır Atlı
4 sekme açıp 1 sn 4 mis sığdırmaya çalıştığımız zamanlar.. Pre yok para yok, yalan yok.. Dostluk var muhabbet var.. Aşk var ������������ kaç kişi evlendi ordan.. Ne emekler var.. Alayına Rest ordançıktı mesela.. Tüm dünyaya no diplomasi demiştik.. Kıpkırmızı bir haritada 45 rest 38 best oyuncusuyla 8 ay... Özlemişim be ������

abi sen yine nostaljiye daldın :D

DeletedUser2758

Ziyaretçi
4 sekme açıp 1 sn 4 mis sığdırmaya çalıştığımız zamanlar.. Pre yok para yok, yalan yok.. Dostluk var muhabbet var.. Aşk var ������������ kaç kişi evlendi ordan.. Ne emekler var.. Alayına Rest ordançıktı mesela.. Tüm dünyaya no diplomasi demiştik.. Kıpkırmızı bir haritada 45 rest 38 best oyuncusuyla 8 ay... Özlemişim be ������

Ama Anatol daha iyidi sizden serhat abi :):)

ihi ihi ihi

DeletedUser

Ziyaretçi
yıldırım speed gibi bir dünya 1 sene sürdü.. ve oyun kapandığı için bıraktı bütün klanlar.. şimdi ki dünyalara bak bide ::::) Ama biz herkesle düşmandık orda ;) güzeldi yaw o günler..
bak sizleri tanıdık orada.. burada da düşman olduk bir çok sefer ama saygımız sevgimiz oradan kaldı hep..

DeletedUser2758

Ziyaretçi
elbetteki latife idi , serhat abim hangimiz özlemiyoruz ki o zamanları

bahsettiğin gibi bugüne taşınan değerleri orada sağladık

DeletedUser40790

Ziyaretçi
o mama cemkad
Site
yeloköy
forensic
granit
nipolensis
nick mick yok
systemopxx
güvencin curnatası
.C.E.S.E.T.
Challenger.
Why so serious.?
tafarel batu
gardiyan.azrail

:D stromfight da geldi :) kanije mehmet abide gelse tamamdır :D ee favori oyuncularınız kimler :) 5 6 köyler olsun dünya klan görsün :)

DeletedUser58583

Ziyaretçi
*Yaban Arısı*(alayına gider şu saatten sonra)
xxrize53xx(speed sanıp oynuyor)
**serdar**(bu ihtiyardan korkulur
crash1907(ben zorlamasam kasacağı yok)
yakamasi23(aynı yerde oturuyoruz bugün beni ekti olsun her klanın bir favorisi var :) )
edhel(o benim gizli sürprizim)
Ronis(abi abi başımın etini yer ama candır can)
erayjordan(1 hafta sonra azmini göreceksiniz)