Favori Oyuncular

• Konuyu başlatan ger0nim0
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
aman tanrım didim

78vl3r.png

DeletedUser45265

Ziyaretçi
samet sen hayırdır uzaktan uzaktan kesiyon bizim oğlanı tt2

DeletedUser

Ziyaretçi
Keep Calm And Watch Daywalker tt1

Adamın beklentisini gerçekleştirdik olm normaldir :)

DeletedUser45265

Ziyaretçi
vereyim sana 2-3 tanetoy,genç ve yeteneli eleman sınavları var ama bu yıl gelcek yıl hazırlarsın onları :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
atakan bence ilk seni eğitsin kanka troll

(w14de mis arası istediğimi hatırlatıcaksın sus konuşma :D)

DeletedUser49135

Ziyaretçi
kanka w14 benm için en sıkıntılı worldlerden biriydi :(

kanka senin için her world sıkıntılı troll

ne zaman kenan abi bana hesabı verse hesaba 10k fake geliyodu en az 50 köye de mis, sen bu sıkıntıyı çektin mi :D sadece 2 köy verdim onlarda sana mis arası at dediklerimdi, zaten 3 köye mis arası at demiştim :Dd belki berattır yanlışta hatırlıyo olabilirim ama 2nizden biriydi :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
olum seni .. :D bana at dediklerine attım o sıkıntıları herkez yaşıyo olum w14ün ayrı olmasının nedeni ben op yerken başka bi hesaa aha op yapıyolardı saldırı ayıklanmamış asker kaçırmamış orduları patlamış bi hesap vardı ortada.bakıcılık attılar.saldırı savunma dinlemedim her köyden mızrak hafif ve şah bastım en kısa sürede daha çok asker biriksin diye her köyden 3-5 mızrak biriktire biriktire gelen misleri bilmeden aralara girdim :D ve o arada hem biz opa başladık misleri attım orduları atacağım güne ameliyat tarihimi aldılar narkozun etkisinden çıktım orduları atamadım diye :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
haa doğru kanka hatırladım şimdii biri demiişti narkozun etkisindeyken ordular diye sayıklamışsın ahjfgljfhj :D :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
olum o değil o da oldu ama narkozdan çıktım lan boru mu :D

DeletedUser49135

Ziyaretçi
olm millet narkozluyken karı der senin dediğine bak :D :D sana bu oyunu oynamak yasaklanmalı bence :D :D

DeletedUser

Ziyaretçi
1 milyon ödülü yakın, meşaleleri yakın diyosun yani :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Chono pusuda bekliyor adi :) Bir sürü misi birikti, aç bırakılmış pitbull gibi parçalayacak birini arıyor :D Patlayınca tam patlıcak.