Favori Oyuncular

• Konuyu başlatan DeletedUser44246
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36760

Ziyaretçi
parayla gidemezsin ama parasızda gidemezsin. eski bir dünyada ilk 10 da olup da en ufak bir pre bile kullanmayan birini gösterin.

DeletedUser44421

Ziyaretçi
DAyıııı nerelerdesin sen be w13den sorna gozukmedin=)

Oynıyacaksan bana mesaj at oyundan =)

DeletedUser

Ziyaretçi
zehir ahmet ne yapıyon sen yav görüşemiyoz bayadır :)

DeletedUser45228

Ziyaretçi
gölgeyi kurmak bize düşerde bu sefer pasiv takılıcam. çok yorucu bu klan işleri

DeletedUser

Ziyaretçi
favorim *FREEDOM*FOREVER* bana 1 hafta zaman lazım sadece gümbür gümbür geliyorum

DeletedUser42521

Ziyaretçi
D:dW::aDSA.ds:a oyuncuymuş bide ben seni tanıyorum aynı ismi taşıyoruz ya o bile utanç sebebi yani 17 yaşındasın bide onuda bilmiyolardar belki. Herkese 26 diye sallıyordun ya hani

DeletedUser

Ziyaretçi
D:dW::aDSA.ds:a oyuncuymuş bide ben seni tanıyorum aynı ismi taşıyoruz ya o bile utanç sebebi yani 17 yaşındasın bide onuda bilmiyolardar belki. Herkese 26 diye sallıyordun ya hani

vallaha güzel kardeşim 2 nizie tanıyorum ama ne yazıkkı şu yaptıgın harbi harbi bi cocukluktur

DeletedUser

Ziyaretçi
pusula ekibiyle 17 yaşında olmasına rağmen ve daha çaylakken bir şekilde mücadele edebilmiş bir oyuncuya sen oyuncuymuş diyerek dalga geçebiliyosan senin mantık terazinde büyük bir sorun var.

DeletedUser42521

Ziyaretçi
Karşılamadım, ben mevlana değilim ne olursan ol gel demem.

Ehilmiyizi tanımıyorum, cevabına karşı yazdım.

***DAYI***

Ağır Atlı
Kardeş sen kimsin Allahım ya :D sana gelen yok zaten ben w14 Pro Respan klanıyla Hucumla ve kendi ekibimle ve abdullah abı girine kib vardı pashabey onlara konusurdum bunlara en kötüü aramızda respan ekibidir oda burak abiyle her zaman aram iyi olmustur bu bir oyun

2.Cisi :) ben 17 yaşında olduğumu herkes biliyor hatta bundan dolayı ben tebrik alıyorum w21 aztek ekibinden .. w18 di sanırım batu abiden pusula o bölgede savaştım w14 ise kendi ekibimden tebrik aldım..

ve şunu diyorum ben hiç zmaan kendimden büyük kişilere saygısızlık etmek istemem ama tabi ki hatalarım olmuştur

Eğer benle bir derdin varsa oyuna beklerim kardeş w25 :)