Favori Oyuncu

CaSiAn *

Okçu
HafiflEr konuşsun worlde vurduğumuz gol olsun :D

Hafiflerle nereye kadar gidecez dünya boş ya :/

Luxor*

Baltacı
Kim hakkında konuşuyorsun bilmiyorum ama aylarca kami ve mis bekletip müttefiğini vuran adamın gelip burada maval okuması kimsenin umrunda olmaz :D

Akifim bunlarda yüz diye bi kavram yok işte, eskiden yine bi utanma çekinme vardı forumda pişkin pişkin yazılmazdı o da kalmamış :D
Yıllar adamı çok değiştiriyor, baksana kemik diye bişey kalmamış iyice omurgasız olmuşlar ;)

akifS*

Hafif Atlı
Müttefik değildir o :) Müttefik görünümlüdür
Yanlış anladıysam beni düzelt ama sen şu an diyorsun ki ‘hücumun yöneticileri bizi dünya sonuna kadar müttefik sanıyordu ama biz vurma planını en baştan yapmıştık’. Aleni bir şekilde ‘dost görünüp arkadan vurduk’ diyorsun :D Ben hücum forumunda ‘bu babaya güvenilmez kesin bizi vururlar’ yazdığımda insanlar ‘onlar kardeşimiz’ diye seni gösterirken sen genel foruma yüzsüz bir şekilde bunu yazabiliyorsun :D Men dakka dukka Mikail. Neydi bu oyunda telafisi olmayan tek şey?

akifS*

Hafif Atlı
Akifim bunlarda yüz diye bi kavram yok işte, eskiden yine bi utanma çekinme vardı forumda pişkin pişkin yazılmazdı o da kalmamış :D
Yıllar adamı çok değiştiriyor, baksana kemik diye bişey kalmamış iyice omurgasız olmuşlar ;)
Hadi bu işi yaptı, geldi buraya da yüzsüz yüzsüz konuşuyor, bari profilini değiştirse :D Allah korusun dışardan ilk defa gören biri sözünün eri, dürüst sanacak bunu :D