Favori Oyuncu

CaSiAn *

Okçu
Baba yı savunan iki kere düşünsün
W1 baba klanı vardı kurucuları suan dejavu ekibinden oluşuyordu boşuna güvenmeyin .
Hücum ile araları bozuk onun için kimseye güven olmaz :/ satış olduğu sürece bu oyun da karakterini oyun önüne geçirenlere selam olsun

akifS*

Hafif Atlı
Baba yı savunan iki kere düşünsün
W1 baba klanı vardı kurucuları suan dejavu ekibinden oluşuyordu boşuna güvenmeyin .
Hücum ile araları bozuk onun için kimseye güven olmaz :/ satış olduğu sürece bu oyun da karakterini oyun önüne geçirenlere selam olsun
Ben kimsenin karakterini sorgulayacak konumda değilim. İstedikleri kadar adam satsınlar, hainlik yapsınlar zerre umrumda olmaz. Ama eğer bu şekilde yüzsüz gibi buraya gelip ‘evet biz sattık, zaten planımız buydu’ tarzında konuşurlarsa kusura bakmasınlar söverim :D Adam satmak arkadan vurmak ayrı mesele, profiline anlamlı sözler yazıp sonra da yaptığınla övünmek apayrı bir mesele. Diğer türlü gitsin kendi çöplüğünde istediğini satsın bana ne :D

DestroyerMikail

Kılıç Ustası
Yanlış anladıysam beni düzelt ama sen şu an diyorsun ki ‘hücumun yöneticileri bizi dünya sonuna kadar müttefik sanıyordu ama biz vurma planını en baştan yapmıştık’. Aleni bir şekilde ‘dost görünüp arkadan vurduk’ diyorsun :D Ben hücum forumunda ‘bu babaya güvenilmez kesin bizi vururlar’ yazdığımda insanlar ‘onlar kardeşimiz’ diye seni gösterirken sen genel foruma yüzsüz bir şekilde bunu yazabiliyorsun :D Men dakka dukka Mikail. Neydi bu oyunda telafisi olmayan tek şey?

"men dakka dukka" vuku buldu işte. :) Yaptıklarınızın bedelini ödetmişlerse demek ki. Benlik bir durum yok. vurmadan bu kadar sızlandınız vursam neler olurmuş acaba :)

akifS*

Hafif Atlı
"men dakka dukka" vuku buldu işte. :) Yaptıklarınızın bedelini ödetmişlerse demek ki. Benlik bir durum yok. vurmadan bu kadar sızlandınız vursam neler olurmuş acaba :)
Doğru vurmadın. Biz aşağı savlarla beraber opa giderken 1 kami 4 misle aldın köyleri. Ama seni gerçekten tebrik ederim. Sen hariç kimse buraya gelip yazmıyor yüzsüz gibi :D Benim gözümde yerin çok ayrı artık.

-Crystalliz3-

Yasaklı

akifS*

Hafif Atlı
Yendiğin rakipler

Böyle vuruyorsan sadece güleriz :D sözde barbar alımı olmayan savaşıp vurarak aldığınız köylerin olduğu dünyada 3 köylüsün yaptığın saldırgana bak. Yağma atarken senden çok kesim yapan kişilere gelmiş birde vurmadan konuşuyor. Garip.
Öyle deme, miko’nun illegal şeylerle işi olmaz. Multi falan bildiği şeyler değil.

Ronin-

Mızrakçı
Ahhh be balım yanlış tarafa ağlıyorsun :) Yarası olan, nasıl belli oluyor :) Artık nasıl Tokatlandılarsa yanaktaki yanma hissi hala geçmemiş

Eklentiler

• Screenshot_20220212_041133_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_20220212_041133_com.android.chrome.jpg
    905,4 KB · Görüntüleme: 51