Favori Klanlar

10101010

Yasaklı
Herdem 1. Olarak başladı ama kısa bi süre amo ile oynadım belki kısa süreli tanışıklıktandır bilmem uzun süreli 1.lik yaşayacaklarını sanmıyorum yine de neler olucak merak ediyorum onun dışında zorba ekibi herkesin favorisi sanki bende bi zorba tarafını tutsam iyi olcak gibi :)

Övdün mü gömdün mü. Beraber oynadık dedin sırıtır gibi oldum sonraki dediklerin hevesimi kırdı :(

10101010

Yasaklı
Ben amonun iyi bir oyuncu oldugunu emek verdiğini ama yönetimde söz geçiremediğini düşünüyorum yoksa elinden geleni yapar kötü bi oyuncu değil :D

Kanka sayın modlarımıza atar yaptım global atın dedim atmazlar sandım attılar forumda bu niki kullanıyom amo ben sjsjjs şimdi hangi w de oynadıgımıza bağlı her w e yönetim olarak girmiyoruz bazı yerlerde el atmak zorunda kalıyoruz o w lerle yargılama bizi :)

Furkii3535

Mızrakçı
Kanka sayın modlarımıza atar yaptım global atın dedim atmazlar sandım attılar forumda bu niki kullanıyom amo ben sjsjjs şimdi hangi w de oynadıgımıza bağlı her w e yönetim olarak girmiyoruz bazı yerlerde el atmak zorunda kalıyoruz o w lerle yargılama bizi :)
ha o zaman diyecek birşeyim yok abi bc klanında birlikte oynadık yönetim eksikti yani birşeyler yapmaya çalıştın uğraştığını da düşünüyorum ama söz geçiremediğini de düşünüyorum ben hiç yöneticilik yapmadım bilmiyorum nasıl işliyo belki de sirkülere dönselerdi ya da söz dinleselerdi tek günde 70+köy kaybetmezdik senle bir alakası olmayabilir ama dediğim gibi pek bilmediğim için bu yönetme cart curt işlerini senin söz geçiremediğini düşündüm :) eğer yanlış birşey söyleyip kırdıysam kusura bakma lütfen amacım kötü değildi

10101010

Yasaklı
Yok hocam kırılacak birşey yok :) planlanmış birşey karşısında yapılacak pek birşey yoktu gece 5 e kadar uğraştık ama dediğim gibi planlanmış bir saldırıda 70 köy kaybı normal beklemiyorduk çünkü

GEREZ

Acemi
eskılerın eskılerı gırmıs duınyaya.saygı sevgı cercevesınde aklınızı almaya geldık kardeslerım

makut

Acemi
Ne klanların tadı var, ne insanların tadı var, ne savaşların tadı var, ne ortalığın tadı var, ne forumların tadı var...
Eskiden forumu aktif olarak kullanmayan insanları atardık. Şimdi forum kullanılmaz olmuş. Eskiden forumlarda biz oyunlar dahi oynardık, şimdi herkes pubg oynarmış gibi oynuyor oyunu. Diplomasi kısmını hep severdim bu oyunun, nice diplomasilerle milyonluk adamları devirirdik, şimdi herkes güçlünün yanında olma çabasında. Bir klan olurdu bir de güvenmediklerini almamak için alt klan kurulurdu şimdi herkes alt klan olmuş. Bilemedim nasıl eskisi gibi sevebilirim oyunu diye ama sanırım eskisi gibi sevemeyeceğim.