Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser63059
  • Başlangıç tarihi

myw**

Dük
Sana senin tarzınla cevap vermek gerekirdi aslında ama anlayacağından şüpheliyim. Yazdığımda dikkat çekilen savaş istatistikleri ki oradan ''dünya hakimiyeti'' kısmını cımbızla almışsın tebrik ederim. Kaldı ki 1 aylık dünya demişsin de henüz dünya 3 günlükken favori klan kimdir diye başlık açıldığında pek sesin çıkmamış. Ayrıca bundan sonraki herhangi bir mesajıma cevap verme zira tarzın hakaretten ibaret ki nazarımdaki değerini söylesem forum banı yiyeceğime şüphem yok. Gene anlayacağını bilsem sana üslubuna dikkat derdim, burada kimseye hakaret etmeye hakkın yok. Sen şimdi gene elindeki cımbıza hallenmeden söyliyeyim, hakaret kısmı bana değil, diğer arkadaşlara vermiş olduğun cevaplarda mevcut. Ve bu beni ziyadesiyle rahatsız etmekte.

nemeişimde hakaret olmus iyimisin sen ben sizin gibi tiplere cvpvermem la makara yaparım şimdi olacagı gibi o enteresan osmanlı kelimelerini günlük hayattada kullanıyormusnuz acaba :)

rhiannon

Acemi
paşa klanları sadece 300 tane alt klan kurup ilerlemeyi bilir. zaman geçtikçe bu oyuncu zevatı erir gider ve oyun paşalar için biter. gerçek manada rekabetin olduğu tek bir dünyada sona kalamamışlardır. o dunya(w23) kapattık dedikleri zirve klanı da kendi klanları değildir. madem paşa olarak kapattınız neden ismini zirve olarak değiştirdiniz. ayrıca zirve klanı da başka klanla birleşerek kapattı serverı. bu oyunda kendine sağlam diyen çok klan var ama vuslat gibisi yoktur. vuslat devam ederse çok rahat kapatır dunyayı. oyunu aktif oynayamıyorum ama neler olup bittiğinden allahtan haberimiz var yoksa paşa klanlarını iyi klan olarak yutturacaklar. o övundukları zırve w28 de başladı. dayanamadılar baktılar olmuyor hemen namertlık falan deyıp hesap sılıyoruz dedıler. o yuzden geçın bu işleri öyle ben iyiyim demekle olmuyor.

LaFleur01

Baltacı
paşayla biz savaşıyoruz ve aklınıza gelemeyecek her türlü çirkin oyunlara başvuruyorlar şuan 40 köy fark attık öndeyiz ama klan içi huzursuzluk çıkarıp bizden 2 ekibi isyana teşvik ettiler paşayı her türlü sileceğiz ama biraz uzun sürecek pashador bazı cahilleri kandırıyor bize karşı savaştırmaya çalışıyor yapacak birşey yok rakibimiz karaktersiz klanımıza casus sokmuş o casusla işini çok iyi yapıyor iftira attığımı düşünen bir paşalıda gelip buraya cevap yazabilir adil bir savaş olduğunu söylebilir ama pek sanmıyorum onlarda pashadorun nasıl bir şeytan olduğunu biliyor oyundaki yöneticilerin kalitesi gittikçe düşüyor eskisi gibi müttefiğiyle birlikte ateşe giden klanlar yok hep çıkar meselesine dönmüş olaylar en basit örnek öğeyi denetle ile bir mesajı düzenleyip resmini çekip müttefiğime mesaj atıp bana savaş açtırabiliyor kimse kimseye güvenmez olmuş işte bu yüzden artık klanların tanımadığı kimseyle müttefik olmadığını görüyorum neyse başınızı şişirdim iyi oyunlar :)))

sSaika

Milis
300 alt klan hahaha tutarlı atinda inansin insanlar :D zirveye çamur atacak kapasitede degilsiniz :) w23ün ozelliklerinden bi haber gelip birleserek kapatti demis. w28de oynadin mi cidden yerinden oynattigimiz world :D dayanamayip kacip gittiler demiş bak bak :D simdi burda uzun uzun anlatirimda üşüşürler hemen :D her dunyada klasiklesen vuslat hareketleri burdada devam ediyor giyotinden sonrasi hedef olduklarini anladiklari icin giyotin oyuncularini klana alip desteklemek vs.. gecin bu isleri zirveye camur atacak kalitede degilseniz bi zahmet o toplara hic girmeyin, saygilar :)

DeletedUser43688

Ziyaretçi
paşayla biz savaşıyoruz ve aklınıza gelemeyecek her türlü çirkin oyunlara başvuruyorlar şuan 40 köy fark attık öndeyiz ama klan içi huzursuzluk çıkarıp bizden 2 ekibi isyana teşvik ettiler paşayı her türlü sileceğiz ama biraz uzun sürecek pashador bazı cahilleri kandırıyor bize karşı savaştırmaya çalışıyor yapacak birşey yok rakibimiz karaktersiz klanımıza casus sokmuş o casusla işini çok iyi yapıyor iftira attığımı düşünen bir paşalıda gelip buraya cevap yazabilir adil bir savaş olduğunu söylebilir ama pek sanmıyorum onlarda pashadorun nasıl bir şeytan olduğunu biliyor oyundaki yöneticilerin kalitesi gittikçe düşüyor eskisi gibi müttefiğiyle birlikte ateşe giden klanlar yok hep çıkar meselesine dönmüş olaylar en basit örnek öğeyi denetle ile bir mesajı düzenleyip resmini çekip müttefiğime mesaj atıp bana savaş açtırabiliyor kimse kimseye güvenmez olmuş işte bu yüzden artık klanların tanımadığı kimseyle müttefik olmadığını görüyorum neyse başınızı şişirdim iyi oyunlar :)))

Eyvallah, cahil diye bizi nitelediğiniz için :))
Biz de bundan sonra etrafta haddimizi bilerek dolaşırız.

DeletedUser64287

Ziyaretçi
Duman ya da Dehşet favori gibi görünüyor ama PatientKillerS ekibi de fena değil