Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser36909

Ziyaretçi
Onu bunu bırakında bu klasiğe bir de CROM ekibi gelseydi nasıl olurdu?

myw**

Dük
gelselerdi iyi olurdu ama gelmezler .yada geleceklerse bile birileri kesin klanına cagırmıstır :)

**LaserDance**

Mızrakçı
Kaan abiye demiştim bi ara hangi klasikti hatırlamıyorum ama pek oralı olmamıştı yine oynayacağını sanmıyorum=)

DeletedUser63072

Ziyaretçi
Kaan ve erkan abi oyunla alakali degil artik
Geriye kalan oynayan kemik crom ekibi diyebilecegimiz benim bildigim 15-20 taninan oyuncusuda diger kafa klanlarin en degerli oyunculari konumunda:D
Yani zor

Luciferr

Dük
Crom gelmez. Yegane oyuncuları su an halısaha macı yapıyor. Oyun basında aldıkları kiloları herhafta düzenli halısaha yaparak eritmeye calısıyorlarmıs. Kaç sene oldu ama daha bi farkları yok tt2

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Crom ekibi w17 deki hezimetten sonra hic bir world e crom klani olarak gireceklerini sanmıyorum )))

En son classic 1 de pusula bünyesinde görmüştüm onları

W17 de kendilerine katilmak istediklerinde pusula kabul etmeyip bir opta cromu silmisti

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Crom ekibi w17 deki hezimetten sonra hic bir world e crom klani olarak gireceklerini sanmıyorum )))

En son classic 1 de pusula bünyesinde görmüştüm onları

W17 de kendilerine katilmak istediklerinde pusula kabul etmeyip bir opta cromu silmisti
Abi biraz yanlış hatırlıyorsun orda crom hesaplarını as klanına mikaile bırakıyordu heimdall sefa mikail ile kavga etti bütün hesapları pusula klanına kattı pusula ile crom bir oldular net hatırlıyorum :)

DeletedUser63487

Ziyaretçi
Pusula ve Crom bir oldular diye hatırlayan tek kişi ben değilmişim :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Kaan abi oyunu hangi olaydan sonra bıraktı Biliyormusun

DeletedUser63409

Ziyaretçi
Valla çok zaman oldu net hatırlamıyorum ama o pusula ile sıkıntılar çıkınca o bıraktı oynamadı diğerleri yani çoğunluğu pusula ile devam ettiler :)

DeletedUser6863

Ziyaretçi
Sanırım bilmiyorsunuz.

Kaan abi Crom klanini kareastan ayrip ikinci kez kurduktan sonra pusulaya gittiler. Pusulaya onlara katılıp kareas a karşı savasmayi teklif ettiler.

Pusula bunu kabul etmedi ve opu yapistirdi croma
Bu sefer kaan abi kareas a geldi savunma istedi sınır köylerine biz pusulaya gidip onların yanında bize karşı savaşa girmeyi teklif ettiklerini bilmiyoruz sanıyorlardi sanırım haha
Kareas i kaan abi savunma vermezsek hesap silerim diye tehdit bile etti )))

Kareastan destek alamayınca kaan abi hesap sile aldı.heimdal ve metetro kişisel arkadasliklarini kullanarak yanlarına aldığı 3-5 kişiyle pusulaya gitti.

Yani sizin dediginiz gibi crom ekibi komple pusulaya gitmek istedi ama pusula bunu kabul etmedi. Op yaparak cromu ww17 den sildi

Crom efsaneside böylece ww17 de tarihe gömüldü.

Bu crom nerden çıktı yaa classic 7 iyi bir world olacak onu konuşalım burda )))

AvB.

Hafif Atlı
Hatırladığım kadarıyla şu şekilde oldu,

As Klanları, Crom ile birlikte Pusula'ya operasyon düzenleyeceklerdi, 500 köylük bir operasyon olacaktı diye hatırlıyorum. (Aradan baya zaman geçti yanlış hatırlıyorsam hem affedin hem düzeltin:) ) Sonrasında iki ekip arasında açılma oldu ve diplomasi bozuldu. Crom, Pusula ile birleşti. O sırada Naim abiler As klanlarından ayrıldılar. Operasyon oldu ama hedeflenen şekilde olmadı. Ardından da Pusula operasyon çıkardı ve As klanları dırırırımdırım :)