Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Girenlerden tek tecrubeli NOP var benimde favorim NOp lakin yeni olusumun worldu kapatmasindan yanayim :) Arjantin olabilir . Veya ilk deneyimleri olacak olan HUCUM ailesinin.

DeletedUser

Ziyaretçi
Nop varkenmi kapatti bu Myrmidons ? kendal ve ekibinden bahsediyorsun. Herseyi biliyorum saniyosunda cahilin krali sensin kardes. Ben sadece yeni bir olusumun kapatacagini dile getirsim sen konuyu nerelere cekiyosun? Bana bulasmadan oyununa bak hadi gulum

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Yav şu kişi muhattaba almanız hata arkadaş bırakın onunda sevinmeye hakkı var kendi çapında olduğunca ;)

DeletedUser50676

Ziyaretçi
bu favori dediğiniz klanlardan kim kimi sevmiyor... kim kime kasıyor... açık açık yazında aydınlanalım :D

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Hasan her world hesap siliyon sen ne zaman sevıncen knk:))))

Bizim amacımız dünya kapatmak değil 34 projesi çok farklıydı onu burada anlatmak sayfalar süreceği için ve seninde bunun bilmene gerek olmadığı için anlatmama gerek yok. c6 da köy kasmaya girdim tuttular oynattılar asıl oynucak kişiler silince ama senin benim zaten dünya kapatma meraklı birisi olmadığımı c5den bilmen gerekiyor takip ettisen :D

Ama bu dünyayı kapatmak için giriyorum her yerde herkese dedim bunu kapatamazsam üzülürüm işte ;)