Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Kendalın ekibinden oyuncuları hala ciddiye alanlar mı var.. bırakın konuşsunlar dursunlar...

DeletedUser57132

Ziyaretçi
bu favori dediğiniz klanlardan kim kimi sevmiyor... kim kime kasıyor... açık açık yazında aydınlanalım :D

Hucum-nop bu iki klan birbirine çok yakın iki ekip, ikiside benim çok sevdiğim kişilerle dolu.. nop-error bu iki klanda içiçe diyebiliriz errordaki tün oyuncular nopta oynamıştır noptaki çoğu oyuncuda w21 errorda vardı, bu üç klan arasında diplomasi ne olur bilemem ama birbirleriyle savaşırlarsada şu oyundaki gelmiş geçmiş en dostça savaş olur

Geriye kalan ekipleri tam bilmiyorum bişey demem doğru olmaz ben sevmiyorumdur bizim klandan baikaşarı seviyodur

DeletedUser58069

Ziyaretçi
Aşiret ağaları gelicekmi acaba yine. Çil yavruları :D

DeletedUser57132

Ziyaretçi
ya cok varya garipsiniz uzanamadıgınız ciğer misali pisicikler sizi :)

Ne siz ulaşılamayacak ciğersiniz nede ben ciğerci kedisiyim, uslubunu bil, postuna bir kere cevap vericem sonrasında istediğini yaz kendalın ekibinden olduğun için ciddiye almıyıcam, boş postunu kendalla ce bayramla aynı klanda oynamış olmana bağlıyorum, hayırlı geceler

DeletedUser57132

Ziyaretçi
Neden ciddiye alıyosunuz arkadaşlar? Neden ciddiye alıyosun oğuz bırak kanka ya konuşsun dursun

DeletedUser62491

Ziyaretçi
Ennivivokkke 34 de sıfırlandın ne çabuk unuttum:)

DeletedUser

Ziyaretçi
Furkan c6 da problem klanının neden sizi hesap sildirtmek zorunda bıraktığını açıklar mısın ben mi anlatiyim :)

Dostane bi şekikde paytaka 1. liği bırakmadınız yani illa söyleyelim mi :)

DeletedUser63321

Ziyaretçi
nop klasiğe mi giriyormuş? ben öyle bir duyum almadım beni çağırmadılar valla:)