Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser62715
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser38721

Ziyaretçi
Efendi klanı neler yapar, bitmemiş bir hesap için mi geldiler.

myw**

Dük
gazoz klanı oyuncuları haritada çok yakınımda ve oynarlarsa bundan en çok etkilenenlerden birisi olacağım(z). çok da önemli değil ama takılıp gidene kadar pre kasmaya devam ederlerse iyi olur :)

oyundan yaz bana hiç etkilenme dostum keyfine bak sizin yolunuz uzun bir yolcuyuz siz hancı kıtada :)

DeletedUser62742

Ziyaretçi
Kene(gazoz) ebinin en sağlamları yakınımızda sırtımız sağlam :) o değilde iyi hammadde atıyorlar pazara ellerinize sağlık :)

DeletedUser61775

Ziyaretçi
Sancak klanı şimşek gibi başlamış 37.dünyaya benim favorim sancak klanları çünkü

Azlar
Özler
Aktifler
Tecrübeliler

DeletedUser63302

Ziyaretçi
kuzeydoğu için evet :) kuzeybatı tarafında ne olur bekleyip göreceğiz. aradaki rakipler bittiğinde bekliyor olacağız. bu arada benim de rakip olarak gördüğüm en güçlü klan kendileri sizin saydığınız özelliklerden dolayı.

DeletedUser63302

Ziyaretçi
aztek te saydığımız sevdiğimiz abilerimiz var onun için başarılı olmalarını isteriz. bekleyip göreceğiz neler olacak :)

DeletedUser59677

Ziyaretçi
dünya şu ana kadar güzel gidiyor ne saygısızlık ne seviyesizlik oldu şu vakte kadar inşallah böyle devam eder dünya :)

DeletedUser47380

Ziyaretçi
Sancak kuzey doğuyu sıkıntısız ve hızlı şekilde ele alır,
kuzey batıda her ne kadar aztek kadrosu sağlam olsada kalabalık bi tuk ile sağlam bi sancağın arasında sıkışmış aztek var ben kuzey batının tuk tarafından domine edileceğini düşünüyorum tabiki aztek sağla diplomasiler yapıp good ve saygı klanlarını aktif savaşa sokmazsa. onlarda aktif şekilde savaşa girerse durum çok daha farklı olabilir.
Güney doğuda eibo ve şah-i klanları benim gözümde daha güzel ilerleyen eibo klanları fakat ortada kalan prdx klanını yanına çeken savaşın galibi olur diye düşünüyorum fakat şah-i nin bir eksisi aynı zamanda yine büyük bir sınırının sancak ile olması.
Güney batı zaten karman çorman olmuş bu kıtada klanlar anlaşıp tek isim altında toplanmadığı sürece işleri zor dünya üzerinde bir iddaalarının olacağını sanmıyorum

En çok üzüldüğüm family oldu ortada başlamaları cidden onlar adına kötü olmuş bence bu dünyada arkalarını yaslıyacak bir klan bulamazlarsa emekleri boşuna gider

Benim dünyayı kapatır dediğim favorim şuanda en rahat ilerleyen sancak klanları

DeletedUser63302

Ziyaretçi
kuzeybatıda GOOD olarak SAYGI klanları ile savaş halindeyiz. çok da sürmeyecek bir savaş olacak gibi. rakibi küçümsemek açısından söylemiyorum ama şu an durum onu gösteriyor. kuzeydoğu için net bir sonuç olduğu açık zaten :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Kuzeybatıda AzTek Tuk savaşını yakından takip ediyorum orası çok rahat gözüküyor sancak kuzey doğuda neyse bundan 1ay sonra AzTeK de o kıvama gelir.

KuzeyDoğu zaten açık net SANCAK.

Güneybatı için benim kurucularından olduğum BALYOZ klanları varken çok güzel şeyler düşünmüştük bi birleşme olucaktı başka bir isim altında yeni bir klan doğucaktı ama sonrasında biz bazı sebeblerden dolayı bırakma kararı aldık. BALYOZ da yöneticilik yapan arkadaşlara verip isim değiştirmelerini istedik GüneyBatı için eğer klanlar bizim diplomatımızın çizdiği yoldan ilerlerseler en çabuk güneybatı kapanır.Dediğim gibi ama şuanki durum ne bilmiyorum .

GüneyDoğuda zaten prdx ile eibo birlikte haraket ediyorlar birlikte haraket etmeleri sonucunda şahi düşüyor.Şahi nin çizdiği hilal'in alt tarafı artık yok :). Orayıda bu gidişle eibo ile prdx alır gibi ama 2 klan alıcakları için ilersinde ne olur bilemiyorum :)

DeletedUser33303

Ziyaretçi
Kuzeybatıda AzTek Tuk savaşını yakından takip ediyorum orası çok rahat gözüküyor sancak kuzey doğuda neyse bundan 1ay sonra AzTeK de o kıvama gelir.

KuzeyDoğu zaten açık net SANCAK.

Güneybatı için benim kurucularından olduğum BALYOZ klanları varken çok güzel şeyler düşünmüştük bi birleşme olucaktı başka bir isim altında yeni bir klan doğucaktı ama sonrasında biz bazı sebeblerden dolayı bırakma kararı aldık. BALYOZ da yöneticilik yapan arkadaşlara verip isim değiştirmelerini istedik GüneyBatı için eğer klanlar bizim diplomatımızın çizdiği yoldan ilerlerseler en çabuk güneybatı kapanır.Dediğim gibi ama şuanki durum ne bilmiyorum .

GüneyDoğuda zaten prdx ile eibo birlikte haraket ediyorlar birlikte haraket etmeleri sonucunda şahi düşüyor.Şahi nin çizdiği hilal'in alt tarafı artık yok :). Orayıda bu gidişle eibo ile prdx alır gibi ama 2 klan alıcakları için ilersinde ne olur bilemiyorum :)

DeletedUser58012

Ziyaretçi
tuk sayıca ustunlugu ıle alır kuzeybatıyı gıbı gelıyor bı kac kısı dısında 37. dunyada aztekle ilgilenen olmadıgını soylıyebılırım bi baya oyuncu bıraktı oyunu :D ama gonul ıster kı tabi aztek alsın suprız olurmu zaman gostercek :D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
w37 hakkın da konuşmak için çok erken bence hele bi klan sayıları azalsın ondan sonra birleşmeler olsun o zaman ne olup oluycagı belli olur.

DeletedUser58012

Ziyaretçi
tabi az bucuk bellı edıyor oyun kendini ama kesin bisey soylemek ıcın cok erken tabi orası ayrı :D

DeletedUser62151

Ziyaretçi
kuzeybatıda GOOD olarak SAYGI klanları ile savaş halindeyiz. çok da sürmeyecek bir savaş olacak gibi. rakibi küçümsemek açısından söylemiyorum ama şu an durum onu gösteriyor. kuzeydoğu için net bir sonuç olduğu açık zaten :)

Saygi ile mutken satip başka klanlarin yanina gecdiniz karekterinizi belli ettiniz