Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser62715
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser63302

Ziyaretçi
Saygi ile mutken satip başka klanlarin yanina gecdiniz karekterinizi belli ettiniz
saygı ile müttefik olmadık hiçbir zaman. saldırmazlık anlaşması vardı ve anlaşma bittikten günler sonra bireysel karşılıklı saldırılar başladıktan sonra açılmış olan bir savaşa müttefik klanımızın yanında girdik. klanımızla ilgili her türlü eleştiriye açığız ama karakter konusunda yaptığınız yorum tam bir saçmalık.

DeletedUser63302

Ziyaretçi
oyunla ilgilenemediğim 10 gün süre içinde müttefik olmadıysak olmadık. o kısım hakkında bilgim olmadığı için düzeltme yapmak istedim.

DeletedUser60242

Ziyaretçi
Saygi ile mutken satip başka klanlarin yanina gecdiniz karekterinizi belli ettiniz

Family nin gazına gelip saldırmazlık anlaşmasını habersiz sonlandıran, sonlandırdığı günün ertesi akşamı GOOD klanına operasyon var diyen ne bir diplomat ne bir klan benim ve dostlarımla müttefiklik kuramaz. Bunu kim neresinden ne şekilde uydurduysa buyursun yel değirmenleriyle savaşa devam etsin, biz SAYGI nın köylerini toplamaya başladık bile. Foruma ayıracağın zamanı köyüne savunaa basmakla geçirebilirsin dostum sana tavsiyem ;)