favori klanlar

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Bizim ekibimiz bizim oyuncularımız prof diyenler neden klan sayısına bakıyorlarki 18 klanın yarısından fazlası boş hava adamlar zaten zamanı gelince kendi ekipleri tarafından toplanacaklar ve ilerleyen zamanlarda klan sayıları otomatik olarak düşecektir. Evet aşiret klanlarının avantajları ve dezavantajları var ama doğru yönetim şekli ile bu dezavantajlar daha çok avantaja dönüşecektir. Klan sayısının fazla olması bence stratejidir. O yüzden kimse ne ANKA ya senin klanın şu kadar ne EŞKİYA ya senin klanın şu kadar polemiği yapmasın bence. Zaten 3 klan olupta ekibi tutkun ve iyi organize olan klanlar karşılarında isterse 20 klan olsun çokta fark etmez.

Abdi.

stilci

Baltacı
Sinestro hocam burda amacım size laf atmak değildi,ankayla ilgili konuşanları gördügümden dolayı bakın eşkiyada veya birbaşka klanda yapabilir demek istedim yanlış anlaşıldı sanırım.Sawla ilgili bilgim olmadığı için bişey demiyim de geri kalan yazdıklarınızın tamamında sizinle aynı fikirdeyim.

Psişik kimsin necisin bilmiyorum lakin ben burda ne biz profuz dedim nede havalarda uçtum onun için yazdıklarının bi anlamı yok boşa yorulmuşsun kardeş..

DeletedUser54987

Ziyaretçi
Bende sana ANKA oluşumu ile EŞKIYA klanı arasında çok fark olduğunu söyledim işte:)
birisi klanlar birliği birisi klan
2 3 4 dünya götürürseler ANKA diye anılırlar şuanlık benim gözümde oluşum girişim vs

DeletedUser60089

Ziyaretçi
Sinestro hocam burda amacım size laf atmak değildi,ankayla ilgili konuşanları gördügümden dolayı bakın eşkiyada veya birbaşka klanda yapabilir demek istedim yanlış anlaşıldı sanırım.Sawla ilgili bilgim olmadığı için bişey demiyim de geri kalan yazdıklarınızın tamamında sizinle aynı fikirdeyim.

Psişik kimsin necisin bilmiyorum lakin ben burda ne biz profuz dedim nede havalarda uçtum onun için yazdıklarının bi anlamı yok boşa yorulmuşsun kardeş..

İsmim Abdi .

Ben sana yazmadım zaten sana yazacak olsam postunu alıntı yapardım ona göre yazardım. O yüzden sende boşa yazmışsın kardeş. Amacım tartışma çıkarmak değil. Yazmaz isen sana karşı yazmam.. Kal sağlıcakla

DeletedUser49510

Ziyaretçi
EŞKIYA kendi ekipleri(eşi dostu akrabası) zaten 8 klan EGE klanı benim isteğim üzerine başladı 2 EGE klanı orjinal kadro kalanlar dünyadan alınma.
kısacası ANKA ile EŞKIYA yı karşılaştırmak pek doğru olmaz kanımca + SAW klanlarınıda katmak lazım ANKA ya:)
tekrardan arkdaşlara tebriklerimi sunayım iyi tutuyolar:)
ANKA da sanırım 10 tane ekip var
SOA SİS ZİRVE ARMUT USTA HUKUMDAR benim bilmediğim gruplar ve kişiler vs
Bu dünyada ilk kez yay bölgelerinde barbar kalmadığına şahit oluyorum ilginç bir durum bu kadar köy alacaklarına düşmandan alaydı yayda barbar toplayanlar zaten klan sayısı 4 e düşer güzel savaşlar verirdi herkes:)

sorun ne gerçekten anlamıyorum

eşkiya daha önce yazır ve tim klanlarınıda bünyesine kattı (bunlar benim bildiklerim) ama biz klanız anka klanlar birliği oluyor öylemi :) klan sayınız bizimkiyle neredeyse eş değer 18 klanımız var ama baktıysanız çoğunda 25 30 oyuncu var (klanları bölgesel olarak ayırdığımız için) ama nedense her yerde bu konuya değiniliyor, ha bu arada orada saydığın usta klanı zaten bizden çıktı geri bize katıldı onu neden saygın ki, oysa olaylardan haberiniz olduğundan eminim. malum bölgemiz ile bayağı bi ilgilisiniz :)

20 klansam ve bunu ayakta tutuyor, organize edebiliyorsam bu benim başarımdır bunun adına başka hiç birşey denemez ( korkaklık, klanlar birliği , toplama klan vs vs. )

eşkiya dan daha çok, düşmanımız çok fazla herkes bize bilendi demesini beklerdim, gerci bunu söylemeyede hakkı yok cünkü herkese müttefik istemiyoruz biz burayı kapatacağız herkes düşman demesinden kaynaklandı

eşkiya klanının sağlam bir ekip olduğunu bilmesem " nefret korkudan doğar " der geçerdim ama bunu demek saygısızlık olur galiba :)

hiç bir yerde hiç bir rakibi aşağılayıcı kücük düşürücü bir cümle kullanmadım kullanmam da herkese saygım vardır ( galiba bu yüzden bu kadar kalabalık bir ekibi sıkıntısız bir şekilde oynatabiliyorum ) aynı şeyi diğer oyunculardan da beklerim, yeni yetmelerin söylediklerine her zaman gülüp geçmişimdir, ama eşkiyanın bunu yapması beni çok şaşırttı :)

DeletedUser49510

Ziyaretçi
Bizim ekibimiz bizim oyuncularımız prof diyenler neden klan sayısına bakıyorlarki 18 klanın yarısından fazlası boş hava adamlar zaten zamanı gelince kendi ekipleri tarafından toplanacaklar ve ilerleyen zamanlarda klan sayıları otomatik olarak düşecektir. Evet aşiret klanlarının avantajları ve dezavantajları var ama doğru yönetim şekli ile bu dezavantajlar daha çok avantaja dönüşecektir. Klan sayısının fazla olması bence stratejidir. O yüzden kimse ne ANKA ya senin klanın şu kadar ne EŞKİYA ya senin klanın şu kadar polemiği yapmasın bence. Zaten 3 klan olupta ekibi tutkun ve iyi organize olan klanlar karşılarında isterse 20 klan olsun çokta fark etmez.

Abdi.

Emin ol herkes aynı fikir de, ama sanırım kaybedişin savunmasını yapıyorlar şimdiden, eğer öyle ise sormazlarmı adama toplama bi klana mı yenildin geldin diye :)

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Burda çogu oyunda olmayanlar konuşuyor w32 de neler oldugunu bilmeyenler konuşuyor benim gözlemledigim bu şekilde.

Sizene kardeşin anka kaç klan oldugundan size ne kardeşim eşkiya nın kaç klan oldugundan bu iki klanın yöneticileri bu klanlar yönetiyorsa burda bir başarı vardır.

Sizde yönetin sizide tebrik edelim şurda 1 klanı dahi yönetemeyenler gelip burda boş boş konuşıyor gerek yok tebrik et geç favori klanın bildir geç tartışmaya yer aramaktan vaz geçin gerek yok muhabbetini yap geç ama işi artık her olayda anka 20 klan eşkiya şu kadar klan demekten vazgeçin bırakın onlar savaşssın biz izleyelim :D

DeletedUser55128

Ziyaretçi
favori klan kelimesi yanlis zaten ben basliga hepten karsiyim herkes kapatacagini dusundugu klani degil kapatmasini istedigi klani yaziyor :)

DeletedUser23555

Ziyaretçi
Kalabalik klanlar günü geldiginde dagilacak zaten. Tek klanda toplamak mümkün olmadigindan,her klanda 50 kisi oldugunda isin rengi degisecek.
Köy sayisinin fazla olmasi elbette büyük bir avantaj ama dogru strateji ile avantajlar ortadan kaldirilabilir.
Suan icin favori belirlemek zor. Herkes kendi gönlünden geceni söylüyor :) zevkli bol savasli bir dunya olsun