Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser50495
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser21135

Ziyaretçi
beyler şimdilik favoriler için çok erken kimin nerede olacağını malesef kendisi tayin edemiyor ama izlenimlere bakılırsa Stlkr ın hiç düşmanı yok gibi bu bi avantaj rahatça gelişeceklerdir beklediğim gelişimi hala gösteremiyorlar savunması güçlü olmayan bir klan olarak görüyorum klanın çoğunluğu saldırı ekibi sağlam ama çok karışık klanlar var karşılarına çıkan ilk sağlam klanda ne oluyoruz yaşayabilirler myrmdn ise kendi ekibiyle geldi iyi organizeleri var uzun vadede de işleri kolay değil şizofren ise w22 deki gibi birden gidebilir kanısındayım ama şuandaki savunma saldırı sistemleri w24 dün en iyisi hızlıca ilerliyorlar

şuanlık 3 klan ilk 3 için çalışıyor sonuçları beraber görecez

DeletedUser

Ziyaretçi
1.5 derece miyop oluşumu kenara koyarsak ileri görüşlü bir insan olduğumu söyleyebilirim. :p

vY4LBr.png

DeletedUser52734

Ziyaretçi
Yapan Samet olunca insan şaşırmıo bi zaman sonra alışıo

DeletedUser

Ziyaretçi
birde kuzeydoğu için tahmin alalım

35.kıtada Ocean yönetimi Veteran yönetimine göre daha derli toplu ama Veteran oyuncularını da bireysel performansta Ocean üyelerinden daha üstün görüyorum. Eğer Veteran yönetimi üstündeki rehaveti atıp silkelenmezse kıtada Ocean favori klan gibi duruyor.

46.kıtada Veteran, 45.kıtada Eski Dostlar şimdilik bölge hakimiyetlerini almış görünüyor.

DeletedUser46998

Ziyaretçi
şizofren nereye favori bi op yaptık 27 köye gidildi 20 si alındı 2 köydede sadakata takılındı biz varken gerisi yalan thumbup

DeletedUser

Ziyaretçi
veteranda sağlam oyuncular bıraktı onun afallamasını yaşadılar ama düzelttiler tekrar durumu. oceanın cumartesi günü xaereo toprakcan ve whitecrowa yapacağı opa bağlı herşey:p

DeletedUser49135

Ziyaretçi
ocean ın veteran karşısında böyle varlık göstermesi beni şaşırttı gerçi ben yoktum bu normal bişey, hucum oyuncuları w25 veya w26 da toplanıcağı için veteranın w24ün sonunu görüceğini sanmıyorum, hala favoriim stalker

DeletedUser45265

Ziyaretçi
ocean ın veteran karşısında böyle varlık göstermesi beni şaşırttı gerçi ben yoktum bu normal bişey, hucum oyuncuları w25 veya w26 da toplanıcağı için veteranın w24ün sonunu görüceğini sanmıyorum, hala favoriim stalker

24 de de 25 de de oynarız anam :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
bende mikoyu çağırırım yedekte bekler :D
neyse muhabbet bölümüne gel bi ceza daha yemeyim :D