Favori Klanlar

• Konuyu başlatan DeletedUser50495
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
şuanki oluşumlara göre world, stalker veteran şizofren sıdıka MyrmidoNs bu klanlar arasında döner gider. bu klanları zorlayacak pek fazla klan yok aralarındaki diplomasiler worldün şeklini belirler.

DeletedUser101

Ziyaretçi
Doğuda stalker - veteran - sıdıka birlikte hareket eder diger klanların hepsini ezer geçer =) myrmidons bölgesi itibariyle uzun süre kalıcı olacaktır.. Oyuncular asılırsa kuzeybatıyı büyük oranda ele geçirebilirler.Yaydan gelecek olmaları onlara bir avantaj sağlayacaktır.. Ama yaydan orta bölgeye geçmekte acele etmeyip arkalarını temizlerlerse etkili bir şekilde orta bölgeye hareket edebilirler..Aksi takdirde arkada oluşacak ufak tefek klanlar sonraki zamanlarda mide bulandırır.. Şizofrencilerin kuzeybatıdaki kaderi müttefiklik ateşkes tarzı anlaşmalara bağlı.. Anlaşma yapma konusunda sıkıntı yaşayan bir ekip değil kendileri.. Fakat müttefiklerinin onlara karşı güven duydukları konusunda şüpheciyim.. Biraz daha doğuda kalan klanlarının yaşama şansı ise hiç yok.. O tarafta kalan oyuncular onlara epey bir ayakbağı olacaktır anlaşmalar yapma konusunda.. Bir an önce kurtulurlarsa önlerini daha net görebilirler.. Batıda stratejiler anlaşmalar oyunu götürecek , doğuda dostluklar.. FETH* felan filan bahsetmeye gerek yok .. Elit oyunculardan pardon oyuna para basan adamlar klanı üstlerde tutuyor .. Vakti geldiğinde hepsi teker teker uzar ..en fazla 1-2 ay para , 1-2 aydan sonra oyuncular oynayacak oyunu.. bu da SIDIKA - STALKER - VETERAN - MyrmdN ilk 5 te yeri kesin demek oluyor .. 5 inci ilk 5 adayı kim olacak onu da zamanla görürürüz =)

DeletedUser

Ziyaretçi
Kuzeybatı : 34.kıta - Cellat, 44.kıta Şizofren, 43.kıta - MyrmdN bu şekilde yerleşirler.

DeletedUser51239

Ziyaretçi
Doğuda stalker - veteran - sıdıka birlikte hareket eder diger klanların hepsini ezer geçer =) myrmidons bölgesi itibariyle uzun süre kalıcı olacaktır.. Oyuncular asılırsa kuzeybatıyı büyük oranda ele geçirebilirler.Yaydan gelecek olmaları onlara bir avantaj sağlayacaktır.. Ama yaydan orta bölgeye geçmekte acele etmeyip arkalarını temizlerlerse etkili bir şekilde orta bölgeye hareket edebilirler..Aksi takdirde arkada oluşacak ufak tefek klanlar sonraki zamanlarda mide bulandırır.. Şizofrencilerin kuzeybatıdaki kaderi müttefiklik ateşkes tarzı anlaşmalara bağlı.. Anlaşma yapma konusunda sıkıntı yaşayan bir ekip değil kendileri.. Fakat müttefiklerinin onlara karşı güven duydukları konusunda şüpheciyim.. Biraz daha doğuda kalan klanlarının yaşama şansı ise hiç yok.. O tarafta kalan oyuncular onlara epey bir ayakbağı olacaktır anlaşmalar yapma konusunda.. Bir an önce kurtulurlarsa önlerini daha net görebilirler.. Batıda stratejiler anlaşmalar oyunu götürecek , doğuda dostluklar.. FETH* felan filan bahsetmeye gerek yok .. Elit oyunculardan pardon oyuna para basan adamlar klanı üstlerde tutuyor .. Vakti geldiğinde hepsi teker teker uzar ..en fazla 1-2 ay para , 1-2 aydan sonra oyuncular oynayacak oyunu.. bu da SIDIKA - STALKER - VETERAN - MyrmdN ilk 5 te yeri kesin demek oluyor .. 5 inci ilk 5 adayı kim olacak onu da zamanla görürürüz =)

güzel acıklamışsın ama feth için sölediğin sözler tuhaf geldi içlerinde gayet iyi oyuncular barındıran ve eski serverlarda beraber oynadığım oyuncular var premium harcayanlar ise bu kendi secimidir hiç bir zaman harcayan adama sn nie harcıyorsun diyemezsin oda bu oyundan öle zevk almak istiyor demekki bn feth klanının cok küçümsencek bi klan olmucağını düşünüyorum...

İyi Oyunlar :)

DeletedUser47048

Ziyaretçi

Neler yapılabilir ne yapabilir biliyoruz rahatınız

Oyun olduğunu bilip ona göre oynuyoruz, kazanınca konuşup kaybedince "ama bu sadece bir oyun" demiyoruz..

FETH Klanın :cool:

DeletedUser101

Ziyaretçi

Sevgili Adigecale
Kimseye pre harcadığı için bir şey demiyorum artık =) Sadece sıralamaları bir yere kadar gidecek.. Birkaç oyuncularını bende tanıyorum.. İyi oyuncular diyebiliriz. Ama bu worldde gördüğüm kadarıyla iyi klanlar ve iyi oyuncular varken. Onlar kendileri hakkında konuşulması için biraz bekleyecekler.. Herkes bırakır ondan sonra konuşulur.. Yoksa diger bahsettigim 4 klanın yanında worlde hakkında uzun uzadıya konuşulmaya değer bir klan olduğunu düşünmüyorum ...

Sevgili omer91038 ustadım

Rahat olmak iyidir. Sadece gözlem.. Yanılıp yanılmadığımı zaman gösterecek ;)

DeletedUser

Ziyaretçi
Arkadaşlar az önce yoğun ısrar üzerine VTRN klanına girdim. 10.000 premium puana klanı dağıtırım kesin bilgi yayalım -,-

DeletedUser51239

Ziyaretçi

Sevgili Adigecale
Kimseye pre harcadığı için bir şey demiyorum artık =) Sadece sıralamaları bir yere kadar gidecek.. Birkaç oyuncularını bende tanıyorum.. İyi oyuncular diyebiliriz. Ama bu worldde gördüğüm kadarıyla iyi klanlar ve iyi oyuncular varken. Onlar kendileri hakkında konuşulması için biraz bekleyecekler.. Herkes bırakır ondan sonra konuşulur.. Yoksa diger bahsettigim 4 klanın yanında worlde hakkında uzun uzadıya konuşulmaya değer bir klan olduğunu düşünmüyorum ...

Sevgili omer91038 ustadım

Rahat olmak iyidir. Sadece gözlem.. Yanılıp yanılmadığımı zaman gösterecek ;)

Eyw. yok bn sadece gözlemlerimi sölemek istedim kendimce ama kendi içlerinde kavgaya girmezseler bu worlde renk katacak bi ekip olarak görüyorum ekibi tanıyorum çünkü ama şuanda yönetimleri nasıldır yada klan nasıl yönetiliyor bilemiyorum o yüzden gelecekte görmemiz dileğiyle Kendolara zaten 3 ay veriyorum cabuk sıkılıyolar bakalım onlarda bi worldun sonunu görmek nasip olcak mı :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Yazılanları biraz okuma fırsatım oldu da bu piremium takıntınız nedir arkadaşlar sanki cüzdanınızdan çalarak alıyoruz , çalışan adam harçlığını biriktiren biri vs. piremium alamaz mı , ben kendi adıma konuşayım pire alcak param yok ama o bahsettiğiniz üst sıradakiler istediğim miktarda pire atarlar bana . sizde kafanızı kullanın piremium dan yakınacağınıza sizde kullanın, markette 1k oduna 10 pire veriyolar, ben onu çekiyorum sonra 5 pireye 1k odun alıyorum :), her türlü kardayım . FETH* klanına girdik bi başlangıç yaptık kalıcı olmayı düşünüyoruz benim her sene il dışına çıkma muhabbeti olduğu için arkadşalarda bırakıyodu bu sene parayla baktırtcam hesaba :) , bizde varız yani bilinsin :)

DeletedUser101

Ziyaretçi
Pre takıntısı yapan kim =) mevzuyu doğru yerlerinizden anlarsanız şuan ki görüntünün sebebi bu fakat ilerleyen zamanlarda bu durum değişecektir demeye geliyor yazılanlar. oyunun ilk 1-2 ayı feth* klanlarını yukarılarda görebiliriz.Ama zaman ilerledikçe sıralamadan düşecekler. Sonra iyi diye nitelediğim oyuncular bırakır giderse , feth* klanları worldü kapatacak kadar uzun oynayacak sabırdaki oyunculara sahiptir. Ama o iyi dedigim arkadaşlar gidene sizin esamenizi sadece siz ve birkaç tanıdığınız seveniniz felan filan okur =) Gerçekler bunlar.. Kabul etmeniz zor biliyorum... Napıcan ama birileri bizim hakkımızda bir şey yazmış altta kalmayalım diye gelip illa ki birkaç söz söyleme ihtiyacı duyuyorsunuz doğruları kabul etmek yerine...

DeletedUser

Ziyaretçi
benim anlamadığım niye preyle oynayan oyuncular zamanla sıralamadan düşecek diye bi kanı var.eğer iyi oyuncular kötü olupta preyle ayakta kalanları zamanla geçebiliyosa hem iyi oyuncu olup hem preyle oynayanlar mutlaka onlarında üstünde olucaktır

DeletedUser101

Ziyaretçi
Konuyu değiştirmeyin =D

Favorim SIDIKA - STALKER - MyrmdN VE VETERAN =)

bolubjk*

Ağır Atlı
Nartı tanımayanlar bilmez ki bu adam bir şey söylüyorsa bir bildiği vardır, zaman geçer gider yine en son Nart'ın dediğine gelirsiniz diye:D

Sıdıka ve Veteran ön plana çıkar ilerleyen zamanlarda, ayrıca MyrmdN klanı da geçmiş dünyalara nazaran daha iyi oyuncu kadrosuyla gelmiş gördüğüm kadarıyla, bu sefer biraz daha başarılı olurlar diye düşünüyorum..

Güneybatı bölgesinde de bakalım hangi klan daha güçlü çıkacak 1 2 ay sonra, şu kısa vadede öne çıkmış ekip veya ekipler daha çok değişecektir oralarda ama gördüğüm kadarıyla ciddi savaşları kaldıracak bir ekip yok orada

Stalker klanında olduğum için kendi klanımı değerlendirmeye katmıyorum :cool::cool:

DeletedUser

Ziyaretçi
o değilde benim favorim oyundaki klanların hiç biri değil daha kurulmadı:)