Favori Destek Ekibi Cümleniz ?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Ordinaryus41..

Baltacı
Hesabınıza yapılan işlemde hata bulunmamaktadır. Oyun kurallarımıza uygun hareket ediniz.

Strafe
Takım Lideri

Ordinaryus41..

Baltacı
Bir de bu var bunu cok sevmıstım :)

Oyuncu oynamayı bırakıyor ise barbara düşmesi bekleyebilirsiniz.

Strafe
Takım Lideri

Ordinaryus41..

Baltacı
Bu yonetıcımızın cevabı da ıyıydı

İtirazınızın tekrar değerlendirilmesi için bildiriminizi üst yöneticiye yönlendiriyorum. Lütfen üst yöneticinin değerlendirmesini istediğiniz meseleyi bu bildirime yazınız.

Jirachi

Jr Popa*

Mızrakçı
Merhaba NoBrainAli,

Bizler niyet okumayız ihlal olup olmadığına bakarız ve cezalarımız standarttır.

Strafe

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

Bobo?

Baltacı
Merhaba Timmy,

Bot değil. Bu ödülleri alabilmek için 1 hafif atıp duruyorlar etraflarındaki köylere.

Klanlar Ekibi Olarak İyi Oyunlar Dileriz...

Saygılarımızla

(sene 2012 :))

Brskr-RTV

Hafif Atlı
Görmüş olduğunuz köylerde misyonerleriniz ölür ise ucuza yeniden üretebilirsiniz.

TheyThink
Dünya 16-20
Süper Oyun Operatörü

aga55

Kılıç Ustası
"Belirttiğiniz şeyi tespit etmek kolay bir şey değil. Kanıtları toplamaya çalışıyorum. Maalesef ha deyince olmuyor."

Mezzanine

Mızrakçı
:D :D Daha demin ticketıma cvp geldi . noktasına virgülüne kadar yine aynı cevap arada bir değiştirin diye yazmayı çok kere düşündümde.

Cidden arada değiştirin lütfen cünkü ben kendi açımdan şunu düşünüyorum dikkate alınmadan konuya göre kalıp paragraflar kopyala yapıştır yapıldığını algılıyorum.:) Eskiden böyle değildi bana göre.

Aradaki farkı bulun biri 2020 biri 2013 teki cevap

Klanlar - Müşteri Desteği2020

Merhaba Mezzanine,

Temiz bir oyun oynanabilmesi için gösterdiğiniz hassasiyet için teşekkür ederiz. Yaşamış olduğunuz sorun kontrol edilmek üzere işleme alınmıştır. Bu süre içerisinde göstereceğiniz sabır için teşekkür ederiz.

xxxxxx
Klanlar Destek Ekibi
Facebook & Forum
----------------------------------------------------------
Klanlar - Müşteri Desteği2013
Merhaba mezzanine,

Hesaplar detaylı şekilde incelenmiş ve multi hesap olduklarına dair bir delil bulunamamıştır. Ancak girişler ve hareketler takibimiz altına alınarak düzenli şekilde kontrol edilecektir.

Multi tespiti yapıldığı takdirde gerekli ceza uygulanacaktır. Bu süreçte elinize herhangi bir delil geçerse bizimle paylaşmaktan çekinmeyin. Duyarlılığınız ve bildiriminiz için teşekkür ederiz.

xxxxx
Dünya 11
Oyun Operatörü

Durum
Konu yanıtlara kapalı.