FAVORİ KLANLAR

DeletedUser57859

Ziyaretçi
SAB klanı gerçeğini zamanla anlıcaksınız. Dediğimiz gibi saldırmadığınız sürece bırakmıyoruz burdayız..

*bloww burda sen nerdesin?

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Dejavunun 3 ay süresi var sonra bi bahaneyle silip giderler zaten :)

DeletedUser63431

Ziyaretçi
@chono! Bu adam bir efsane eğer oynarsa düşmanlarına şimdiden geçmiş olsun diyorum

DeletedUser64688

Ziyaretçi
Dejavunun 3 ay süresi var sonra bi bahaneyle silip giderler zaten :)

Bunu yazan arkadaşın profilinde yazanlar;

''Dağ ne kadar yüksek olursa olsun, yol onun üzerinden geçer. Sen dağ olmaya heveslenme, asla gururlanma. Sen yol ol ki; herkes senin üzerinden geçerken, sen dağların bile üzerinden geçesin."

DeletedUser58840

Ziyaretçi
Senin gibi bi hain gittikden sonra klandan daha silmiyoruz içimizde olup biteni düşmana taşıyan kimse yok artık ;)

Hain mi olduk ? Çok şükür kişiliğimizi bozmadık bir oyun için Allaha şükür doğru yoldan şaşmadım yanlışları görmezden gelmedim sineye çekmedim.. Bu konuları açıp konuşmak istemiyorum bilip bilmeden gaza gelip konuşma.. Çok merak ediyorsan Ulaşırsın bana bilmediğin herşeyi atarım önüne.

DeletedUser64746

Ziyaretçi
Normal şartlarda Ceset ve cin arasında geçer diye düşünüyorum iyi diplomasi yapan kapatır.Fakat burası yavaş dünya,sabırlı olan diğer klanlarda kazanabilir

DeletedUser62479

Ziyaretçi
bizim bölgede savaşcak klan kalmadı. world başı olması, worldun çok yavaş olması dolayısıyla bir bögleyede zıplayamıyoruz. bizde herkes ağlamaya başladı. yağmadan maden gelmiyor, preyle maden çekelim diyoruz. 400lere çıkmasını beklerken dün yine 70i gördük: ) biraz daha böyle devam ederse biz bırak world sonu görmeyi 2. ayı görmeyiz: ) almaya köy kalmadı kıtada. herşey çok masraflı tek mis basabiliyoruz onuda 1klık köylere harcamak zor geliyor artık. Bizi bu worldde tutan 1 şey var. oda olmasa çoğumuz bırakıp gidecez: )kıtalarında büyük savaş veren ekipleri daha şanslı görüyorum. bu yüzden favorim dejavu ve hucum klanı. olurda hucum kıtadan çıkamazsa diğer favorim sab klanı.

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Apo hucum hangi savaşında çıkmadıki :) burdan çıkamasın HUCUM adına söylim daha oyun başı başı şeyler için erken ama güneydoğu HUCUM çöplüğüdür :) başkada rakip klanların hepsine eğlence tadında güzel bol eğlenceli savaşlar

DeletedUser62479

Ziyaretçi
bende çıkıcağınızı düşünüyorum abide, ufakta olsa ihtimaller var. ceza, allah korusun hastalık falan bu sebeplerden dolayı çıkamazsanız favorim sab: )

DeletedUser12293

Ziyaretçi
:))) neysw sen yemek borcunu öde önce kıymadım sana hadi masrafa sokmadım ama bu kez affetmem seni

DeletedUser62479

Ziyaretçi
yarın o taraflardayım abi: ) bir simitin lafımı olur : P

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Doğukan gel gel yanıma :) çay ismarlim :) simit apodan