FAVORİ KLANLAR

bizim bölgede savaşcak klan kalmadı. world başı olması, worldun çok yavaş olması dolayısıyla bir bögleyede zıplayamıyoruz. bizde herkes ağlamaya başladı. yağmadan maden gelmiyor, preyle maden çekelim diyoruz. 400lere çıkmasını beklerken dün yine 70i gördük: ) biraz daha böyle devam ederse biz bırak world sonu görmeyi 2. ayı görmeyiz: ) almaya köy kalmadı kıtada. herşey çok masraflı tek mis basabiliyoruz onuda 1klık köylere harcamak zor geliyor artık. Bizi bu worldde tutan 1 şey var. oda olmasa çoğumuz bırakıp gidecez: )kıtalarında büyük savaş veren ekipleri daha şanslı görüyorum. bu yüzden favorim dejavu ve hucum klanı. olurda hucum kıtadan çıkamazsa diğer favorim sab klanı.
Teşekkür ederiz, bizde aynı durumdayız bir daha hiç bir güç bizi 1 hızında dünyaya sokamaz klandaki herkes buna şimdiden hem fikir :) Hucumla savaştayız bölgede fena durumda da değiliz fakat ilerleyemiyoruz.Bölgede hucumdaki arkadaşların 30 kişi varsa 28 i savunma 2 si saldırı .Bölgemiz için konuşuyorum kaleye dizilmişler 10 kişi 1 kişi ile gol aramaya çalışıcaklar oda oksijen geri kalan 500 civarı puanlı oyuncularda 500 er kılıç mızrak var, bu bizi zorluyor. Neyse zaman her şeyin ilacı. Bir kez daha hucuma başarılar.

DeletedUser46662

Ziyaretçi
Hucum kapatir guney batiyi diye dusunuyorum ama daha misler dogru duzgun basilmadan da bir sey soylemek istemiyorum :(

DeletedUser63326

Ziyaretçi
Apo hucum hangi savaşında çıkmadıki :) burdan çıkamasın HUCUM adına söylim daha oyun başı başı şeyler için erken ama güneydoğu HUCUM çöplüğüdür :) başkada rakip klanların hepsine eğlence tadında güzel bol eğlenceli savaşlar

Dikkat et o çöplükte boğmasınlar seni player :)

DeletedUser65110

Ziyaretçi
Cin hücuma destek vermediği sürece çok zor hücum ekibinin işi ve hücum ekibinde bir çok oyuncu karma ve c9 açıldığında gececekler as kadro multiler elendikten sonra güneydoğu belli olur .
Sınırın sıfır hattından slmlar durumlar iyi içeri geliyoruz durdurun sis li geceleri

DeletedUser65040

Ziyaretçi
Sis kadar diplomasi hatası yapan klan görmedim doğrusu. Oyuncular kaliteli olmasa tek opta dağılabilecekleri hatalar yapıyorlar.