Fatih 1453 ve KAPAK

• Konuyu başlatan sidetoside
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser

Ziyaretçi
Fatih 1453 ve KAPAK klanları W4'ten bu yana devam eden dostluklarını W9'da birleşerek taçlandırmışlardır. Her iki klan aynı çatı altında birleşerek yollarına devam edeceklerdir. Yeni klan ismi Kapak ve 1453 (K-1453) olarak değiştirilmiştir.

W9 da oynayan tüm oyuncu arkadaşlara ve ilgililere duyurulur.

..

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser23549

Ziyaretçi
w4 de Kapak klanlarının , klan sıralamasında ilk 3-4 sırayı domine etmesi gibi bir başarı hedeflendiği için bu oluşuma gidildi sanırım . Keza w9 da şuana dek ciddi bir savaşa girmemiş 2 aşiret klanının güçlerini birleştirmesi için başka bir sebep bulamıyorum .
Bu oluşum sayesinde bir çok klanının diplomasisinde değişmeler olup w9 a renk katacak güzel savaşlar çıkacağını seziyorum .

Hayırlı olsun . Başarılar ...

DeletedUser12293

Ziyaretçi
w4 de Kapak klanlarının , klan sıralamasında ilk 3-4 sırayı domine etmesi gibi bir başarı hedeflendiği için bu oluşuma gidildi sanırım . Keza w9 da şuana dek ciddi bir savaşa girmemiş 2 aşiret klanının güçlerini birleştirmesi için başka bir sebep bulamıyorum .
Bu oluşum sayesinde bir çok klanının diplomasisinde değişmeler olup w9 a renk katacak güzel savaşlar çıkacağını seziyorum .

Yakışır herşeye bir yorumun olucak Dilmi :) bdnbe w9 arada giriyom ama bakalım w11 yada w12 iyi bir ekiplen girmeyi düşünüyoz aksiyonu sağlam olan bir dunyada sende gelirsin

DeletedUser

Ziyaretçi

Aşiret klanı benzetmesini sevdim..:)

iyi dileklerin için tşk ederim..

DeletedUser4466

Ziyaretçi

Savaşarak domine etmelerini yeğlerdim ancak diplomasi de oyunun bir parçası..

umarım daha birçok oyuncu server'ı terketmeden güzel savaşlar olur ve bizler de seyredebilme keyfine erişiriz

DeletedUser

Ziyaretçi
dünyayı alt klanları yaptılar:D alt klandakı uyelerını topluolar dunya bunlara guzel :d farm vıllaya cevırdıler oyunu hade basarılar

DeletedUser29966

Ziyaretçi
dünya harıtasına bak forumdakı dunya kıme güzel görücen :)

w9 Dumrulla güzel kapak ve onun alt klanlarıyla değil w9 bizim sizin değil :D daha 2-3 gün önce adas klanı biz kimseye boyun eğmeyiz diyolardı bugün kapak ve 1453 ün alt klanı oldular :D

Son düzenleme bir moderatör tarafından:

DeletedUser29966

Ziyaretçi
üstat dünyanın yarısı bizde be :D 8 tane kaqak klanı var ama :D bizim yarımız kadar yer kaplıyolar biz barbar toplamıyoruz onlar topluyo topluca bi bölgeye yerleşmişler :D

DeletedUser12939

Ziyaretçi
w9 Dumrulla güzel kapak ve onun alt klanlarıyla değil w9 bizim sizin değil :D daha 2-3 gün önce adas klanı biz kimseye boyun eğmeyiz diyolardı bugün kapak ve 1453 ün alt klanı oldular :D karaktersizler :D

Sayın forum operatorlerı daha olgunlaşamamış hakaret içeren yazılar yazan bazı arkadaşları uzaklaştırırsanız seviniriz.

DeletedUser29966

Ziyaretçi
uzaklaştırsa ne olcak ben doğruyu söyledim bilmem kaç yıllık adas oldu alt klan :D karaktersizlik değilde ne bu

DeletedUser12293

Ziyaretçi
uzaklaştırsa ne olcak ben doğruyu söyledim bilmem kaç yıllık adas oldu alt klan :D karaktersizlik değilde ne bu

Yahu bu kelimeyi kullanmak asıl ne olduğunun göstegesi olabilirmi aiptir yakışık almaz bu kelime bu oyunda en nefret ettiğim şey böle kendine yakışan kelimler kullanmaktır o kadar kişiyi neyle suçladığının farkındamısın..

bırak oyun tadında kalsın dumrul klanındada nirvana klanındada arkadaşlarım var.. genelleme konuşulmaz bu oyun adı üstünde bir oyundur