Faruk2829'a gelen kişi

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Sıralamanız kadar , puanınız kadar konuşun çocuklar . Bu oyuna 12 senemi verdim ben sizin gibi lamer tiplere haddini bildirmekten ciğerim soldu :)) Dediğim gibi hesabı ben devraldım yaptıgım artılarda eksilerde mistikşövalye nicki adı altında değerlendirin . Faruk abiniz bu yaştan sonra çocuk avunduramam diyor hepinizi ÖPÜYORUM :))

Faruk abimiz ne oldu ya? Egonun altında ezildin sanırım, taşıyamadın o yükü :) Boşa dememişler parayla oyunculuk bi yere kadar, umarım başka dünyalarda da karşılaşırızda bize böyle güzelce köy kasarsın :)

myw**

Dük
(az sonra yazacaklarımın gerçeh faruk hesabındaki faruk abi ile kesinlikle alakası yoktur , ama yazdılarımda bir hayal ürünü değildir ... )

evet faruk reis nasılsın umarım iyisindir , bizde iyiyiz senin şu profillerde cocık ıq su edasıyla yazdıgın yazılara gülüp gülüp durduk ilk başlarda sonra kendini övdüğün yazılarına bakarak belki biraz oyun oynayabilme ihtilmali vardır die düşündük ilk beni tanıyan tanır şeklinde yazdığın yazılar vardı iyi dedik oynamayı biliyor sanırım özgüveni yerinde bunun lakin ilk opta 40 köy lap die verdin sonra baktınki bunlar beni tarla edip 36. dünya ekonomisine can verecek hesabı sile almısın yani kaçmışssın üzüldüm ,hemde çok üzüldüm çünkü w 36 ya 1. olup böbürlenen hesabın nası sıfırlandığını gösterecektik uygulamalı olarak hoş yine sıfırlanıcaksında hesap silerek kendince biraz gölge düşürmeye çalıştın profilede bazen zirvede zirvede bırakmak lazım demişsin iyide zaten senin haritaya gömecektik bunu biliyorsun yani BEN BIRAKIP KAÇIYORUM un karşılıgını zirvede bırakmak yapmışsın şimdi biraz daha detaya inelim....

başkasını emeğini alıp millete şekil yaptın sürekli , diğer klanları arayıp kendince bişiler yapmaya çalıstın o diplomasiyi öyle bunu böyle yaparım ederim dedin ki biz bunlara duyduğumuzda güldük bırakın dedik sağı solu arasın onu bunu tanıyorum desin can havlidir hakkıdır yapsın dedik ama güldük , gördüm gördüm sonra profillere yazılar yazıp o klan böyle bu böyle diyip en sonunada ben santranç tahtası misali hepiniz döküldünüz yazmıssın gördük en çok ta ona güldük çünkü o santraç tahtasını ortaya koyam oyunu kuran biziz senin gibi piyonlara arada yol veririz piyasada az gezsin şaklabanlık yapsın diye ama mixer makinası gibi ondan buna laf ordan buna laf taşıyorsun iyice ayyukua cıktı dedik bunu gömelim biz haritaya ibret olsun artık zamanı geldi.. sen içinde oldugun adam klanını bile satacaktın ya nys ... ama çok güldük inan çok güldük her klana yazıp beni alın demelerine çok güldük oyun için şekilden şekle girmelerine hep güldük...

kendinden yaşça büyük birisine terbiyesizlik yaptın anlık bişi ile sana anlatılan bir konuyu o an yaşanılan muhabbeti söylemleri gidip sağda solda anlatıp profillere koymussun gördük sonrada biz laf taşımayız ADAMIZ demişsin ama olayı hemen gidip başka klana yetiştiren sensin kimlerden bahsettiğimi iyi bilirsin yani sen dediğin gibi ADAM değilsin. anlayacagın faruk hesabındaki oynayan kardeş sen bir halt değildin buralara geldn yazdın çizdn cvp vermeyin dedim çünkü kaale alınmayacak bir kişi oldugunu biliyorduk anlamıstık , millete kendini övme çabaların real hayatta böyleyim şöyleyim diyerek kendini bir haltmış gibi ezik karakterini ortaya koyman vs derken senin hiç bir halta yaramayan birisi olduğunu zaten anladık ... ŞİMDİ O KÖYLERİNİZİ EN ÇOK UKALALIK YAPTIGIN KİŞİLER TOPLAYACAK kafan rahat olsun

duydum duydum myw ile bir sorunum yok demişssin çay kahve içer yemek yerim demişsin görsem demişsin sana biraz da biz ego yapalım bizde sen çok yaptın , hayat tarzın yaşamın şeklin şemalin karakterin bana slm vermeye bile yetmez senin benimle bir sorunun olamaz çünkü öyle bir çapın yok evet mektubumun sonuna gelirken farukreis bizim oyun hayatımız belki dünya kapatarak geçmedi o kadar uzun süre dayanamıyoruz bir dünyada ama senin gibi ezik karakterleri postalamakla hesap sildirmekle geçti... şimdi olduğu gibi sen senin arkadaşların yada bu platformda kimlerle takılıyorsan onlarla beraber herhangi bir düynada yine benm oldugum dünyaya gelebilirsiniz beklerim saygılar dilerim .real hayatında başarılar de hade selametle....

Hiçbir şey olamamışın avuntuları , klan oyuncularısınız siz demek.....

DeletedUser12293

Ziyaretçi
Arkadaşlar yanlış anlaşılmasın ama bazı şeyleri ne kadar uzatıyorsunız altı üstü oyun.bu kadar takmayın

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
özgür abi değişik arkadaşın yazısını görüyorsun birde yazı yazanlara yazma diyorsun haketmiyormu .d

DeletedUser15829

Ziyaretçi
:)) Hırslarını alamadı çocuklar burada ağızlarına vurdu özgür abi galiba :)) Neyse kaldırıp kaldırıp vurdum sonra bunlar hırsını alamadan hesabı sildim içim fena rahat sapladım gittim gibi birşey oldu . sapladıgım yerden ara sıra çıkarıp kendi aranızda oyuncakla eğleniin . Hade by

Küçük oyucakla oynamıyoruz be gülüm,

bir daha ki sefere kendi hesabınla gel parazit gibi oynamada yılanın başını küçükken ezelim :)

DeletedUser12581

Ziyaretçi
:)) Hırslarını alamadı çocuklar burada ağızlarına vurdu özgür abi galiba :)) Neyse kaldırıp kaldırıp vurdum sonra bunlar hırsını alamadan hesabı sildim içim fena rahat sapladım gittim gibi birşey oldu . sapladıgım yerden ara sıra çıkarıp kendi aranızda oyuncakla eğleniin . Hade by

Ya sen ne kaldırıp vurmasından bahsediyorsun sen ne yaptın KENE'ye Allah aşkına :D Violin'in hesaplarına baktık kaç gün tamamen içinizdeki hesapları toplamaktan acizdiniz ezikler :) Hırsımı tabii ki alamadım git profiline saçma sapan sözler döşe sonra tek opta hesap sil ve ben yenilmedim diye tatava yap.He canım he bu lafları git dibindeki yalakalarına anlat,ancak onlar inanırlar.

DeletedUser

Ziyaretçi
Ya sen ne kaldırıp vurmasından bahsediyorsun sen ne yaptın KENE'ye Allah aşkına :D Violin'in hesaplarına baktık kaç gün tamamen içinizdeki hesapları toplamaktan acizdiniz ezikler :) Hırsımı tabii ki alamadım git profiline saçma sapan sözler döşe sonra tek opta hesap sil ve ben yenilmedim diye tatava yap.He canım he bu lafları git dibindeki yalakalarına anlat,ancak onlar inanırlar.

Ben yapacaktım da sizede macera inmedi ki kucaktan size sıra gelsin bende sizi FERYATA bıraktım feryat ettirdi :D :D İçimizdeki hesaplara 50k asker yığan moralden kaybttiğimizi bilen beyin fukaraları düşünsün . Classic bekliyorum gelin ufaklıklar .

xIxSLayeRxIx

Ağır Atlı
Ben yapacaktım da sizede macera inmedi ki kucaktan size sıra gelsin bende sizi FERYATA bıraktım feryat ettirdi :D :D İçimizdeki hesaplara 50k asker yığan moralden kaybttiğimizi bilen beyin fukaraları düşünsün . Classic bekliyorum gelin ufaklıklar .
hangi nickle hangi klanla gireceksin gelelim kafana vurmaya

DeletedUser15829

Ziyaretçi
daha görmedin ki daha dur çok zevk alacaksın :D :D

Getirde gölgesinde rakı içelim o zaman, anca o işe yarar.

Feryat kankanada söyle, bundan sonra ikinizde gördüğüm yerde üst üste koyup... mislicem:)

DeletedUser12581

Ziyaretçi

Feryat mı feryat ettirmiş ahahah :D Ulan sınıra en yakın KENE hesaplarından biriyim tek fake bile atmadınız ezikler bu neyin kafası Feryat ettirmişmiş bide :D Utanmadan hala belaltına kayıyosun bide karakter yoksunluğuna bak :p Classic'de adresimde belli nickim de belli ben gelmeden patates olmada zevkini ala ala sileyim ;) Orada da hesap sil yapıp kaçıcan diye korkmuyor değilim gerçi :D