Faruk2829'a gelen kişi

• Konuyu başlatan DeletedUser61775
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser61775

Ziyaretçi
Bu hesaba bakan yeni kişi başkasının verdiği emeği linç ediyor gibi

DeletedUser

Ziyaretçi
heyecan yapmış sanırım ılk defa oyle bır hesapta oynuyorsa demekki.uzaktan uzaktan izliyorum bu worldu.garip şeyler oluyor.

Luciferr

Dük
Olum benim diğer ismim nuh lan. Ben geçtim hesaba ne değişik değişik konusuyonuz ayıp deil mi o_O

DeletedUser54786

Ziyaretçi
hesap el değiştirmelerinde genel forumda konuşmak revamıdır bir düşünün gençler heyecanlanmadan evvel ,sizdede oluyor bizdede oluyor,sizde olunca sorun olmuyorda ,bizde oluncamı oluyoro_Oyapmayın Allah aşkına ya:D,icraatleriniz malumken yapmayın bari siz o_O kendi bildiğim ,gökhanla semanın( honey ve merlian) hesaplarında kene ve udw oynadı,halada ara sıra oynuyorlar, sevdiğim kardeşlerim üstelikde iyide çocuklar, e bişi dedikmi biz:eek: demedik, ama genel forumda bununla ilgili başlık açmakda neyin nesi :confused: ayıptır böyle hareketler ama:oops:

profilinde ne var bilmiyorum,bi bakim hemen :p:D profil savaşlarıda başlamışsa eğlence var demektir,açın çekirdek paketlerini :D:D

DeletedUser58862

Ziyaretçi
Valla abi sizde bi oyuncu var bakıcılık alamıza çok karşı hep senin yüzünden diyip duruyor :D

DeletedUser

Ziyaretçi
Merhaba çocuklar , ilk olarak söz ve ithamlarınızda biraz seviyeli olursanız sevinirim . Hesabı devraldıktan sonraki 7.günüm bugün . Aldıktan sonra hesaba 400K puan kattım ve bu normal bir ilerleme anlayacağınız oyun bilgimde bir problem olduğunu zannetmiyorum . Abileriniz ablalarınız beni iyi tanırlar gidin sorun . Profil yazıları hakkında söylemlerinize birşey demeyeceğim seviye meselesi . 1 haftada telefonda ağlayan mı dersin birbirini satan mı dersin artık herneyse .. oyununuza bakın gizli hayranlık sizdeki biliyorum ama çekemiyorsanız seviyenizi daha da düşürmeyin

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Merhaba çocuklar , ilk olarak söz ve ithamlarınızda biraz seviyeli olursanız sevinirim . Hesabı devraldıktan sonraki 7.günüm bugün . Aldıktan sonra hesaba 400K puan kattım ve bu normal bir ilerleme anlayacağınız oyun bilgimde bir problem olduğunu zannetmiyorum . Abileriniz ablalarınız beni iyi tanırlar gidin sorun . Profil yazıları hakkında söylemlerinize birşey demeyeceğim seviye meselesi . 1 haftada telefonda ağlayan mı dersin birbirini satan mı dersin artık herneyse .. oyununuza bakın gizli hayranlık sizdeki biliyorum ama çekemiyorsanız seviyenizi daha da düşürmeyin

At gözlüklerini takıp profilinde benim klanıma sallayacaksın, sonra kalkıp bana burada ithamlarınıza dikkat edin diyeceksin. Kim neye dikkat etmeli tartışmayalım istersen. Sen önce git yöneticilerinin pisliklerini sor öğren, sonra profilde diğer klanları eleştir ya da yargıla.

DeletedUser15829

Ziyaretçi
hesap el değiştirmelerinde genel forumda konuşmak revamıdır bir düşünün gençler heyecanlanmadan evvel ,sizdede oluyor bizdede oluyor,sizde olunca sorun olmuyorda ,bizde oluncamı oluyoro_Oyapmayın Allah aşkına ya:D,icraatleriniz malumken yapmayın bari siz o_O kendi bildiğim ,gökhanla semanın( honey ve merlian) hesaplarında kene ve udw oynadı,halada ara sıra oynuyorlar, sevdiğim kardeşlerim üstelikde iyide çocuklar, e bişi dedikmi biz:eek: demedik, ama genel forumda bununla ilgili başlık açmakda neyin nesi :confused: ayıptır böyle hareketler ama:oops:

profilinde ne var bilmiyorum,bi bakim hemen :p:D profil savaşlarıda başlamışsa eğlence var demektir,açın çekirdek paketlerini :D:D

Güzel abim, hesapla oynamak ile bakıcılık almak arasında çok büyük fark var. Saolsun Kaan iş yoğunluğum sebebiyle 2 günlüğüne hesabıma baktı. Onun dışında kimse kimsenin hesabında profilden bişeyler sallamadı ya da kimse hesabını devretmedi kimseye.

myw**

Dük

bu kim neci bu

DeletedUser

Ziyaretçi
Sıralamanız kadar , puanınız kadar konuşun çocuklar . Bu oyuna 12 senemi verdim ben sizin gibi lamer tiplere haddini bildirmekten ciğerim soldu :)) Dediğim gibi hesabı ben devraldım yaptıgım artılarda eksilerde mistikşövalye nicki adı altında değerlendirin . Faruk abiniz bu yaştan sonra çocuk avunduramam diyor hepinizi ÖPÜYORUM :))

DeletedUser15829

Ziyaretçi
Cevap vericektim ama cidden cevap vermeye gerek yokmuş. Yani insan biraz utanır, başkası emek vermiş ( pre diyelim ) daha 1 haftadır hesabın başında ve şimdiden Ali Kıran Başkesen olmuş. İlginç. Çok iyi oyuncuysan c7 ye başla kendi hesabınla, presiz ya da başkalarının hesabına konmadan ne kadar iyi oyuncusun görmek isteriz

DeletedUser

Ziyaretçi
Zamanla çocuklar zamanla :) Şimdi çok daha önemli işlerim var boş şeylerle vakit geçiremem adres şuan W36 , eğer sıfırdan başlayalım hep beraber diyorsanız W38 kendi nickimle hodri meydan :) Öpüldünüz