Farkı Bul Yarışması 3

Caduceus

Emekli Görevli

Merhaba Şövalyeler,
2 resim arasındaki farkları bularak bizlere bildir ve ödülü kazanma şansını elde et! Hız ve dikkat isteyen bu etkinliğimizde herkese başarılar diliyoruz. :)

Detaylar
  • Cevaplarınızı 28 Temmuz 2016 saat 23:59'a kadar göndermeniz gerekmektedir. Gönderilmiş olan bu tasarımlar Klanlar Türkiye Takımı tarafından değerlendirildikten sonra sonuçlar 30 Temmuz 2016 tarihinde forum üzerinden duyurulacaktır.
  • Bulduğunuz farkları içeren cevaplarınızı [Forum]Farkı Bul bölümünde yeni konu oluşturarak paylaşmanız gerekmektedir.
  • Diğer oyuncuların sizin bilgilerinizden yararlanmaması için cevaplarınız sadece yöneticilerin görebileceği biçimde gizlenecektir.
  • Her oyuncunun 1 kez katılma hakkı vardır.
  • Resmi büyütmek için tıklayabilirsiniz ya da sağ tıklayıp 'Resmi farklı kaydet' aracılığıyla bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.


Ödül
300 premium puan

 
Son düzenleme:

Hestai

Ziyaretçi
Etkinliğe katılan herkese teşekkür ederiz. Çekiliş sonucunda tüm farkları doğru bularak etkinliği kazanan llRAGNAR LOTHBROK bizden 300 premium puan kazandı. Kazanan oyuncumuzu ayrıca tebrik ederiz.


Not: Kazanmış olduğunuz kullanıcı ismi ile destek sistemi üzerinden 'harici forumu' seçerek premium puanının yüklenileceği oyun hesabını tarafımıza bildirmeniz gerekmektedir.

Bir sonraki etkinliğimizde görüşmek üzere hepinize iyi oyunlar dileriz.

Klanlar Türkiye Takımı​
 
Son düzenleme bir moderatör tarafından: