Family & Tehlike=Ailemizden Sevgilerle

• Konuyu başlatan DeletedUser35896
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser58798

Ziyaretçi
Ordu kestim diye sov yapan arkadaslar var tehlikede bizim askerlerimiz kesilmek icin basiliyo ama o kesilen ordudan sonra koyleri dustu o raporlari koymayi unutmuslar ha oynamayan eleman sa bunlar ya bu raporlarin isine profillerinde madem oynamayi iyi biliyosunuz bekleriz ama durum siz simdi oyunu biraktik biz 32 de oynuyoz diye aglarsiniz kusura bakmayin bunu unuttum siz savununca oynayan koy kaybedince aglayan klandiniz

DeletedUser35896

Ziyaretçi
Ya gençler neden yoruluyorsunuz ki onu anlamadım. Bir başarı varsa cekememek tabiki olacak mazur görmek lazım.ileride birgün belki onlarda başarılı olurlar bir yerlerde sizler başarılı oyuncular olarak onları mazur görün birazcik ne var yani.23 nisan gibi bir gunde alırız klana onlarda bu gururu yaşarlar :)))

DeletedUser58088

Ziyaretçi
Kisisel hırsa döndürmeye gerek yok sahsi fikrim :) Konuyu uzatmanın da anlamı yok tebrik ederim güzel savastı zaman göstersin gerisini kolay gelsin :)

DeletedUser58088

Ziyaretçi
Son 2 mesajı yeni gördüm ve siz kendi dünyanızda kendinizi bir sey sanmaya devam edin laftan anlamıcak olana laf anlatmaya calısmayacak kadar yasadık bizde :D Kestigim ordu sizdendi önem bile vermedim raporu tutmaya tek kestigim ordudan kastımda oydu zaten köyde düstü:) hadi bu konu altından hicbir klan üyem daha fazla yazıp bu seviyesi giderek düsen platformda dahil olmayacaktır hücum yeni op planladı fırsat bu fırsat yapın yeni op keyfimiz yerine gelsin tek klanız ayaklarını gecin ama artık cini arkanıza alıp hücum dan sonra mis sokarak player olunmuyor :D saygı duydugum oyuncularınız var eline saglık ama bir kısmı saygı duymaya degmezmis gerckten :) Konu TEHLİKE ailesi icin kilitlidir. Siz kendi kendinize hem calın hem oynayın eyvallah:)

DeletedUser35896

Ziyaretçi
Neyse arkadaşlar daha fazla üstlerine gitmeyin kimsenin ,yeni raporlar geldikçe ekleriz gerekli cevap o şekilde burada paylasimla verilir. Profile yazarak değil ...

DeletedUser30182

Ziyaretçi
https://www.youtube.com/watch?v=jYcnAbwB7iM

10 klan bir olup dalmak kolay. 32. sw geçenlerin köyleri almak kolay. tabi family klanlarını tebrik ediyorum güzel savaşıyolar lakin ilk opu yapıp bi kaç köy aldılar. cevabını verdik. sonra baktılar ki tehlike diğer 2 cephede savaşırken köy almak daha kolay onu seçtiler. abilerinin arkasına saklanıp biz onlarla savaşırken ölü köyleri toplamak ve doğru strateji ama ben olsaydım bunun övünmezdim :D

DeletedUser30182

Ziyaretçi
opunuzla değil talimatımla kapatıldı. ordaki arkadaşların hemen hemen tamamı oyun bıraktı. boş köylerle istatistik kastığınız yeter diye düşündüm

DeletedUser30182

Ziyaretçi
Ya gençler neden yoruluyorsunuz ki onu anlamadım. Bir başarı varsa cekememek tabiki olacak mazur görmek lazım.ileride birgün belki onlarda başarılı olurlar bir yerlerde sizler başarılı oyuncular olarak onları mazur görün birazcik ne var yani.23 nisan gibi bir gunde alırız klana onlarda bu gururu yaşarlar :)))

espri kaliten çok üst düzeymiş. dtmehmetin de öyle. büyük laf koymuşsunuz hesap silmeyi düşündürttü :( sizin gurur diye alacağınızın klanın övünç noktalarını görüyoruz. bizim için övünç tek başına tüm kıtaya kafa tutmaktır. bunu yaşamak istersen bi ara haber ver 23 nisan olması da şart değil

DeletedUser58499

Ziyaretçi
Hücumun arkasına saklanıyorsunuz abilerinizin lafı nedir ya :D
Evet Sizin sınırda önümüzde Özgür abiler duruyor arkaya mis atamıyorsunuz bize onlardan korkunuzdan bunu mu demek istediniz tam olarak ? :)
Hücum nerdeee bizzz nerdeeeyiz haritaya bakıpta konuşun sizin sınırda en çok köyü olan ben varım tüm asıl ekibini beklerim her zaman bu asıl kadronuzu daha göremedik nedense isim yazda haritadan silerken sadece onların raporlarını koyayım buraya

ICiqs ShadowI
---baki1453

DeletedUser45265

Ziyaretçi
şu forumda ne zaman ana kadromuz zarar görmedi,savaşa katılmadı vs.. bi yazı yazılsa o bahsi geçen ana kadro da kısa sürede hesap siliyo da hadi hayırlısı

DeletedUser37337

Ziyaretçi
İlk opta 2-3 köy aldınız diyen arkadaş bence senin optan haberin yok samimi bir şekilde diyorum.Geçmiş savaşları açıp bak lütfen.

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Burda da yorum yazan bütün arkadaşların tek ortak manzereti hucumla birlikte op yapmışız.Biz kabul ediyoruz hucumla birlikte op yaptıgımızı bunu neden bukadar dillendirdiniz anlamış degilim.
2.opta hucumla birlikte mis attınız diyenlerde var ama sizin savaşlarınızı ben sizden daha iyi takip ediyorum anlaşılan.Biz köyleri perşembe yada cuma aldık hucum 1 gün sonra aldı sadece zamanlama olarak üst üste oldu sanki hucum klanları bize köyleri boşaltıp mislemiş gibi konuşuyorsunuz sürekli.

DeletedUser42672

Ziyaretçi
​Kılıçla fake atanlar oynamasın ezik vs diyen Tehlikeliler şuan 0 puansınız :)

DeletedUser35896

Ziyaretçi
Ya bakın konu yine gitmiş uzaklara 23 nisana çok var daha yapmayın böyle verecez koltuğu dedik daha ne istiyorsunuz.Yılbaşı hediyesi olarak yılbaşında mı bırakalım koltuğu onu mu istiyorsunuz anlamadım ki :S Ayrıca arkadaşımın dediği gibi az gözünüzü açın hücum nerede Aile klanı nerede. Biz ayrıca 2. operasyonda birlikte hareket ettik,birinci operasyonda kendimiz düzenledik opu herkesten bağımsız.O sizden aldığımız köyler ilk operasyonda alındı.Pardon ama o alınan köyler sizden değildi demi yanlış dedim köyü alınan herkes sizden ayrı kişilerdi bir an olsun unuttum.Şaka gibisiniz şaka tehlikenin farkındamısınız deyip sonra tehlikeyi görünce bahanelerin arkasına sığınan bir klan görüyorum yazıkk çok yazık :((

DeletedUser58264

Ziyaretçi
Bi oyun için bukadar sevincekseniz gelin alın köyleri sıkıntı yok :) Suat abi senin anlamak istemediğin şey ne biliyomusun biz güzel opa helal olsun demesini biliriz bilmesinede sizin klanda şaklabanlık yapıp 1 klanız 5 klanlar nie eziyosunuz yapmayın etmeyin kelimelerini kullananlara keşke tek klan olarak saldırsan bizde 5 klanın ordusunu sadece senin için kullanmış olsakta öyle konuşsan anlamında kullandık keza öyle bile olsa saygı önemli şeydir.." twranın yaptığını yazmayın boşuna size en basit şekilde anlatim durumu twra camdan atlasa sizde atlıcakmıydınız ? " sanırım açıklayıcı olmuştur anaekibte bariz belli bence tek tek yazdırmayın ;)

DeletedUser58404

Ziyaretçi
family klanı tebrik ederim
oyun başında diplerinde idim :D
yenildim
iyi oyuncular
pre yi de iyi kullandılar

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Teşekkür ederim dostum.Ama pre konusunda yanılıyorsun kullandık ama iyi kullanmadık :)

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Bi oyun için bukadar sevincekseniz gelin alın köyleri sıkıntı yok :) Suat abi senin anlamak istemediğin şey ne biliyomusun biz güzel opa helal olsun demesini biliriz bilmesinede sizin klanda şaklabanlık yapıp 1 klanız 5 klanlar nie eziyosunuz yapmayın etmeyin kelimelerini kullananlara keşke tek klan olarak saldırsan bizde 5 klanın ordusunu sadece senin için kullanmış olsakta öyle konuşsan anlamında kullandık keza öyle bile olsa saygı önemli şeydir.." twranın yaptığını yazmayın boşuna size en basit şekilde anlatim durumu twra camdan atlasa sizde atlıcakmıydınız ? " sanırım açıklayıcı olmuştur anaekibte bariz belli bence tek tek yazdırmayın ;)

Kardeşim sana özelden kaç kişinin profilini gönderdim oyun için yazılır mı bunlar diye kaç kişinin köy ismini gösterdim terbiyesizlik değilmi diye sende hepsinde tasvip etmediğini söyledin şimdi bende bazı arkadaşların söylediğini tasvip etmiyorum ama okadar hakarete az bile demişler diye düşünüyorum açıkcası iyi tuttular içlerinde.