Family & Tehlike=Ailemizden Sevgilerle

• Konuyu başlatan DeletedUser35896
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35896

Ziyaretçi
KLANDAŞLARIM BU BİR SAVAŞ BU KADARDA DÜŞMAN HEZİMETE UĞRATILMAZ YAPMAYIN ETMEYİN TEK KLANIZ 5 KLANA KARŞIYIZ DİYE BU KADARDA OLMAZ Kİ tt2

VXr9Lq.jpg

gVOro2.jpg

gVOrXR.jpg

NgZnpO.jpg

v8j6jz.jpg

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Kılıçla fake atan ezik klan diye köy ismi koyan arkadaşlarımızın kılıçla mis göndermesi pek komik olmuş unsure

DeletedUser35896

Ziyaretçi
arkadaşım belli ki askerleri kalmamış neden insanları eziyorsun ki :((

DeletedUser35896

Ziyaretçi
HAYIR AMA DEDİK Kİ SALDIRIRSAK KÖTÜ OLUR TEHLİKENİN ASIL FARKINA SİZ VARIN AMA DİNLEYEN OLMADI :S KÖY ALIMI FAZLA OLDUĞU İÇİN YANYANA KOYDUM FAZLA YER KAPLAMASIN RAPORLAR DİYE :D RAPORLARIN DEVAMI YOLDA ONLARIDA KOYACAĞIZ.

AİLE BİR BÜTÜNDÜR PARÇALANAMAZ

v8DVB6.jpg

o8mpJk.jpg

ZQqpla.jpg

bM0pW8.jpg

NgoN7O.jpg

DeletedUser58799

Ziyaretçi
Oraya 1 kılıç daha basaymış o adam görürdüm senin misi

DeletedUser14924

Ziyaretçi
Güzel raporlar olmuş, bitirdiniz sanırım tehlikeyi hayırlı olsun.

DeletedUser18369

Ziyaretçi
beyler çok laf yapmışsınız ama bekleyin azcık kaldı :) bizim ana ekipden kimseye bişey olmadı daha :) bizim ana ekibi indirin sonra zaferinizi ilan edersiniz :)

DeletedUser58088

Ziyaretçi
Ah arkadaslar ah hücumla beraber op yapmak ne güzel istir :) tebrikler güzel savaslar olmus tek basıma kestigim orduları yakaladınız sayılır:)

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Hertürlü rekabete açığız arkadaşlar siz yeterki rekabet etmek isteyin.
Ana ekipden kimseye birşey olmadı lafı cidden ben sizin klanda olsaydım zoruma giderdi diger son opla 1 tane klanınız dağıldı onların hiçbirimi kayda değer oyuncu degildi?
Tebrik içinde teşekkür ederim arkadaşım sen tek başına ordu kesmeye devam edebilirsin :)

DeletedUser40443

Ziyaretçi
Ah arkadaslar ah hücumla beraber op yapmak ne güzel istir :) tebrikler güzel savaslar olmus tek basıma kestigim orduları yakaladınız sayılır:)

bordo sıranı beklersen iyi olur. :) hucumla ortak hareket etmemiz sizi neden ilgilendirdi onuda anlamıs değilim. siz 7 klanken biz 1 klan. size gidip agladık mı siz neden 7 klansınız diye :)

Madem kesimlerin çok güzel paylaşda görelim hucumda patladıgınız raporları :)
Pasif oyuncuları keserek hava atmayın bize. operasyonlardaki başarınızdan söz edin. tabi varsa oda :)

DeletedUser58264

Ziyaretçi
ah be güzel abilerim w31 i bırakıp w32 ye başlayan attack klanını dağıttınız siz klan olarak savaşta kestiğiniz asker sayısından belli olmuyomu oyunu bırakanları kestiğiniz :) 2. ise suat abicim sizden bazı arkdaşlar şu güzel yazıyı yazmasaydı bizde hucumla ortak op yapmanızı yazmazdık :)) "KLANDAŞLARIM BU BİR SAVAŞ BU KADARDA DÜŞMAN HEZİMETE UĞRATILMAZ YAPMAYIN ETMEYİN TEK KLANIZ 5 KLANA KARŞIYIZ DİYE BU KADARDA OLMAZ Kİ"

DeletedUser58088

Ziyaretçi
Gerekenleri reei demis sanırım niye hücumu kattıgım acık olmustur. Bu bir oyun zevkimize bakalım lakin sözlerimizde tutarlılıkta olsun ve buyrun hep beklerim:) cümleten iyi kandiller esenlikte kalın

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Öncelikle kandil için saolasın bizde sizin ve tüm tehlike klanlarının geçmiş kandilini kutlarız.
w31 i bırakıp w32 geçen klanı dağıttınız demen de yanlış biz yanlış hatırlarmıyorsam 2.opu yaptıktan sonra w32 açıldı binevi arkadaşların w32 ye başlama sebebi olduk desek daha doğru olur bence :) Ve ne bireysel nede klan olarak kestigimiz asker sayısına bakmıyorum operasyonlardaki başarı alınan köy demektir benim için köy alınmamışsa 1milyon asker kesilmişse benim için başarısız optur o.Ve tabi atack klanı veya a klanı b klanı biz o klana tehlike klanı diye savaş açtık bizimde dünyaya ilk başlarken ki klan ismimiz mavi klanıydı şimdi siz savaşta bizi yenseniz hiç varlıgını bile bilmediginiz mavi klanıylamı savaştınız dicez? :S
Hucum klanlarına gelince sana da söyledim kardeşim ben hucum klanlarıyla senelerce birlikte oynamış biriyim ve ilk opu yaptıgımızda hucum klanlarının sizle savaştıgından haberim yoktu daha sonradan öğrendim ki onlarda sizle savaşıyorumuş.Madem öyle birlikte op yapalım dedim 2.opu birlikte yaptık zamanlama olarak 3.opuda birlikte yapıcaz 4.opuda 5.opuda bundan doğal birşey yok.Hucumla dalıyosunuz şunla op yapıyosunuz bence alınmayın ama bu bahaneden öte birşey değil.Biz oyun başı 40 kişiydik ve hala 40 kişiyiz tek klanız.Tahminen worlde alt klanı aile klanı olmayan tek klanız o yüzden başka klanlarla ortak op yapmamız gayet normal.
Hepinize iyi oyunlar diliyorum

DeletedUser56214

Ziyaretçi
kısa keseyim laf kalabalığına gerek yok aynı şeyleri tekrar ediyorsunuz, oynayan oyuncudan köy almadınız bizi satıp giden arkadaşlardan aldınız dilerdim ki bu muhabbeti klana yönelik değilde kişisel yapsaydınız ama sadece kendi saygınlığınızı azalttınız, işin renginin çok daha farklı olduğunu herkes biliyor zaten onlarıda burada açıklamak istemiyorum en azından karekteri sağlam biriyim. iyi oyunlar

Try me

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Arkadaşlar benim anlatmak istediğimi anlamıyorsunuz bi laf vardır bahane herkeste bulunur diye.
Bal gibide oynayan oyunculardan aldık köyleri twra denen arkadaşa op yaptığımızda 30 kusuruncu sıradaydı aldıktan sonra bırakmış olmaları bizim sorunumuz degildir.
Sizde burda kalkıp sizden 30 kusur bir köy almış klana sürekli bahanelerle cevap vermeniz cidden komik.
Yok o klan ismi tehlike ama ruhu atack yok o zaten oyunu bırakacaktı yok zaten oyuna bakmıyor du aynı başarıyı sizde gösterin arkadaşlar ben bahane yerine tebrik edicem sizi çünkü bizdeki bütün arkadaşlar aynıdır bir köy gitmişse ha benim köyüm ha diger arkadaşın köyü ikiside aynı şekilde başarısızlıktır bizim için.
Buarada köy isimlerini fake attığımız zaman kılıçla fake atan ezik klan diye degiştiren oyuncular raporlarımızı profiline koyup küçümseyerek yorum yapan oyuncular hepsi sizde mevcut o yüzden saygı duyulmak istiyorsanız saygı duymayı öğreneceksiniz.