Family & Tehlike=Ailemizden Sevgilerle

• Konuyu başlatan DeletedUser35896
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser35896

Ziyaretçi
Evet arkadaşlar güzel savaş oldu raporları aşağıdadır. Seviyeli savaş olsun dedik ama bazen çıkıyor arkadaşlardan çekememezlik felan olsun biz seviyemizi koruyalım dedik :))

BİZ TEHLİKENİN FARKINDAYIZ AMA SİZLER AİLENİN FARKINDA OLAMADINIZ
:cool:

Emeği geçen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.Rakip 5 klana karşı tek klan olarak mücadelemizi verdik.Saygılar ::::)

gVWzo3.jpg

kLW3ED.jpg

r82B6m.jpg

zlBvaj.jpg

lrW23J.jpg

o8kP69.jpg

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Kardeşim eline sağlık güzel bir şekilde izah etmişsin.Kılıçla fake atılırmı diye köy ismi yazmayla olmuyor bu işler :)

DeletedUser35896

Ziyaretçi
Ayrıca arkadaş profiline yazı yazmış onuda paylaşmadan duramadım :)) Rapordaki köyü neden sakladı anlamadım ? O köyüde aldık ama almamışız gibi acaba reklam mı yapıyor acaba anlamak için sormak istedim :))

j1WPOG.jpg

DeletedUser37907

Ziyaretçi
O sadakat 40'dan 0'a nasıl düşebildi acaba :D

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Teşekkürler arkadaşlar daha iyisi sizin olsun :)

DeletedUser24418

Ziyaretçi
harbi mis 40 nasıl vurdu ilk defa görüyorum bunu

DeletedUser45265

Ziyaretçi
etkinlik bonusundan 40 vurdu da.bonus olmasa 35 vurcaktı

DeletedUser24418

Ziyaretçi
he anladım :) ama yine de 35 vurması da başarı yani

DeletedUser37337

Ziyaretçi
Bırakın da şansım dönsün arada :) Gerçi 40 vurunca kendi misimi kesmiş oldum ama sağlık olsun :D

DeletedUser45265

Ziyaretçi
kesilen mis olsun.w26 da yeni aldığım köye mis geliyodu misleyip sadakatini düşürdüm gelen misin arkasına mis taktım
gelen mis yetmedi kalan sadakati düşürmeye kendi köyümü tekrardan aldım mis kalmadı elimde beleşe aldılardı köyü :(

DeletedUser37337

Ziyaretçi
kesilen mis olsun.w26 da yeni aldığım köye mis geliyodu misleyip sadakatini düşürdüm gelen misin arkasına mis taktım
gelen mis yetmedi kalan sadakati düşürmeye kendi köyümü tekrardan aldım mis kalmadı elimde beleşe aldılardı köyü :(

Senin durum çok acıymış Atakan düşman başına :)