Fısıltı!

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

Tibelda

Emekli Görevli

foto (1).png

Siz saldırı planlarken, yağma hazırlığı yaparken veya bir köyü gözlerken uzak çayırlarda acaba neler konuşuluyor?

Bu etkinliğimizde rüzgarın size getirdiği fısıltıları bizimle paylaşmanızı istiyoruz. Böylece konuşmalar açığa çıkacak ve üç oyuncumuz bu istihbaratı nedeniyle toplam 2000 Premium Puan ile ödüllendirilecektir. Bu konuşmalar ütopik olabilir ama bizce oyunla ilgili olması daha doğru bir istihbarat olacaktır. Konuşma ile ilgili olarak bizim aldığımız ilk bilgi kesinlikle hakaret içermediğidir.

Diğer oyuncuların sizin bilgilerinizden yararlanmaması için duyduklarınızı buradan paylaşmanız gerekmektedir. Unutmayın 2 kişinin bildiği sır değildir. Duyumları iletmeniz için sadece 1 hakkınız olduğunu unutmayın. Bu yüzden duyduğunuza emin olduktan sonra konuşmaları bize iletmenizi öneririz.
Etkinlik Detayları
  • Yarışmamız 22.04.2022 tarihinde başlayacak ve 09.05.2022 tarihinde sona erecektir. Kazananlar 15.05.2022 tarihine kadar açıklanacaktır.
  • Yarışmaya katılmak için mesajlarınızı bu konudan gönderebilirsiniz.
  • Katılım için metin olarak konuşulanları bize iletmeniz yeterlidir. Grafik programı ile konuşma balonlarını doldurmanız aranan bir şart değildir.​
  • Kazananlar klanlar destek ekibinin değerlendirmesi sonucunda belirlenecektir.​
Ödüller

First.png
1000 Premium puan

2.s%C4%B1ra.png
700 Premium puan

3.s%C4%B1ra.png
300 Premium puan

puregewalt

Acemi
1. ''Bu sabah kan bulanmış saldırı sancaklarıyla 3000 casus köyümüzü izliyordu, yakında çok büyük şeyler olacak... Tanrı bizimle olsun...''

2. Olası bir saldırıyı savunarak büyük zaiyat vermek yerine en uygun anı bekleyelim. Köyümüzü boş bulsunlar, eli boş dönsünler. Yorgun argın köylerine döndüklerinde karşılarında büyük bir sürpriz olacak.

3. İstihbaratımız düşman köyünde 10000 baltacının savaşmak için hazır olduğunu doğruladı. Bu askerler öldürmek için eğitildiler, öldürmek için gelecekler... Savunma onlara öğretilmedi. Onlar yola çıkmadan önce biz çıkmalıyız. Kurt başlı sancağımız, kan damlayan kılıçlarımızla eğer baltalı barbarları köylerinden çıkmadan önce yakalarsak nehirleri günlerce kızıl akacaktır.

4. Öldürmek için gelen öldürmeden dönebilir. Ama ölmek için gelen... Sadık hafif atlı askerlerimiz onlar köylerine geri döndüğü anda baskını yapacaktır. Mühendislerimiz derhal çağırılsın; yol, hız ve zaman hesapları derhal yapılsın. Bu kutlu savaşa başta köy halkımız olmak üzere tüm dünya halkı şahit olsun. Yaşasın tam bağımsız 000001 köyümüz.

oseidon*

Yasaklı
2- Yüce Efsanemiz köyü kuşattık köyü yerle bir etmek için sizden emir bekliyoruz.
3- Yüce Efsanemiz diloma simiz devam ediyor köyü alamayız.
1- Yüce efsanemiz ilk onlar diplomasiyi bozdu.Saldırıp köylerimizi yağmaladılar.
4- Tüm ordularımız ile taş üstünde taş baş üstünde baş bırakmamayın... :)

ESKIARAPGIR

Acemi
1 Yarın sabah tüm köylerimize saldırı başlatıyorlar acilen tüm milisleri çağırmamız gerekiyor yoksa köyleri ele geçirirler.
2 Komutanım bize saldırı çıkılmadan köylerimizi desteklememiz gerekiyor Tüm müttefiklerimizden yardım isteyelim mi
3 Emir verirseniz bendeki plan hazır hemen askerleri toplayıp biz saldırıya geçelim gece tüm askerler uykudayken saldırıya geçeriz.
4 Tüm köylerimiz saldırı pozisyona geçsin gazanız mübarek olsun inşallah...

Liony

Acemi
2: 'Aldığımız duyumlara göre düşmanlarımızla işbirligi yapma niyetindeymissin ne diyorsun'
4: 'olur mu efendim biz bu dunyanın sonuna kadar beraber hareket edecegimize soz verdik'
3:'elimizdeki raporlar tam aksini soyluyor ele gecirdigimiz bu belgede senin imzan var bu anlasmaya gore bir gece ansizin bize saldirmada destek verecekmissin.'
4: 'yolun sonuna geldik yakalandık. Benim truva oldugumu senin hain oldugunu ogrendiler artik gel inkar etme artik af dileyelim yeniden anlasalim.'

WHY?

Milis
1: 3 Hafif atlı barbar köyünü yağmalayıp geri döndüler efendim.
2: Biz 4 tane yollamadık mı nerede 4. hafif atlımız?
3: Simülatör hesaplarına göre barbar köyünün suru 1.seviyeye basılmış efendim.
4: Ee nolmuş 1. seviye sur varsa bu at sura kafamı attı ha! Çabuk bana o asker kaçağını bulun!!!!

Farzetki

Milis
1-Kralım ordular Fetihe hazır şekilde emrinizi bekliyor.
2-2000 oduna karşılık 2000 Demir istiyorum. Teklifim bu şekildedir.
3-Kralım Altın para basmamız için kil’e çok ihtiyacımız var !
4-2000 odunu tüccarlarla göndereceğiz elbet. Sizde karşılığında 2000 Kil verirseniz anlaşmamız mümkün.

Typeus

Mızrakçı
1-Altında altı klan: Yine elimiz kolumuz bağlı verilecek emirleri bekliyoruz ya... Zaten bunlar bizi oyun sonuna doğru toplar. Ne yapsak acaba???
2-Alt klan: Biz bunları oyalarız oyalamaya ama yardıma ve desteğe ihtiyacımız olacak. Siz şimdi bize pasif adamları verip , iyileri yukarı alırsanız bu hiç hoş olmaz.
3-Alt klanın alt klanı: Bakın sizin emrinizle savaş ilan ettik, karşı tarafın müttefikleri savaşa katılıyor. Bence biraz daha beklemeyiz. Kim kimmiş bir görelim.
4- Ana klan: Arkadaşlar sakin olun. Toplar yerine bir otursun. Bu kadar problem çıkarmayın. Zaten dünyayı beraber kapatıcaz. Önce ana klanı düzenlememiz lazım. Bu kadar endişeye gerek yok.

Tibelda

Emekli Görevli
Şuana kadar katılan herkese teşekkürler. Etkinlik 9'una kadar devam edecek. Merak ediyorum, nerede forumun mizahşörleri? İlla caps altı kırmızı şerit mi olması lazım? Bu etkinlik için hayal ettiğim eğlence durumu henüz oluşmadı. Katılanlar yanlış anlamasın lütfen ama bu kadar sıkıcı geçeceğini hiç düşünmemiştim. :rolleyes:

Typeus

Mızrakçı
Şuana kadar katılan herkese teşekkürler. Etkinlik 9'una kadar devam edecek. Merak ediyorum, nerede forumun mizahşörleri? İlla caps altı kırmızı şerit mi olması lazım? Bu etkinlik için hayal ettiğim eğlence durumu henüz oluşmadı. Katılanlar yanlış anlamasın lütfen ama bu kadar sıkıcı geçeceğini hiç düşünmemiştim. :rolleyes:
Kalbimizi kırdınnn...

kahveci dayılar olsaydı ilgimi çekebilirdi...

Tibelda

Emekli Görevli
Son düzenleme:

honey badger

Okçu
1-barbarları önümüzden yağmalamışlar yine mi boş köye girdik be
2-misyoneri göndersek de şu barbarları bir eğitip aramıza mı katsak
3-saldırı geliyor …. Saatinde köye ulaşacak önleminizi alın
4-destek için müttefiklere haber yollayın

Farzetki

Milis
Katılan oyuncuların paylaşımları ile ilgili direkt bir eleştirim yok. Katılımın az olması ve eğlence yönü ile ilgili genel olarak söyledim. Üstüne alınma lütfen. :)

Kendini olaya vermiyorsun. :rolleyes:
Ciddili bişeyler gibi gördük eventi ondan matrak yazmadık kırk yılın bası ciddi olası tuttu forumun modum :))

Durum
Konu yanıtlara kapalı.