Fırtına Klanları

• Konuyu başlatan DeletedUser53553
  • Başlangıç tarihi

DeletedUser53553

Ziyaretçi
FRTNA KLanLarı Kurulmustur.. Tum w23 e Hayırlı OLmasını Dileriz..

DeletedUser53478

Ziyaretçi
TUGRA KLANLARI OLARAK BAŞARILAR :))

Adamsın nuri abi:D:D

DeletedUser53480

Ziyaretçi
hayırlı olsun nurı abı yenı oluşumunuz. diplomasıne hayranım :D

DeletedUser

Ziyaretçi
TUGRA KLANLARI OLARAK BAŞARILAR )

Adamsın nuri abi

SAYGILARIMLA ACIMASIZ CILGIN VE GENİŞ OMUZLU APO

DeletedUser53553

Ziyaretçi
Tesekkurler Cuneytimm.. Hayırlısı Bakalım.. Oyunun Basından Beri Süregelen Dusmanlık Bitti.. Birlesme OLdu.. Guzel Bisey Cıkıyor Ortaya

DeletedUser

Ziyaretçi
abe bi söz var düşmanina kötü söz söylemeki dost oldugunda yüzün kizarmasin senden adamin hasisin abe

DeletedUser53478

Ziyaretçi
Abim bence sizin için çok iyi oldu insanları yönlendirmene bu gün hasta oldum :)) Bence w23 şimdik başlıyor:)

DeletedUser53553

Ziyaretçi
Aslında Bir Cok Sey Yeni Baslıyor w23 de. Ekibimi BiLiyorum. Ekibimin Kapasitesini BiLiyorum. Önemli OLan Guzel Sohbet Ve Dostluklar.. Umarım Cogu İnsanın Yaptıgı Gibi Cıkarlar Ugruna Dostlukları Ve Arkadaslıkları Bitirenlerden OLmayız.. Mutevazilik Her Zaman İyidir. Su Anda Gayet Mütevaziyim:))

DeletedUser53478

Ziyaretçi
Aslında Bir Cok Sey Yeni Baslıyor w23 de. Ekibimi BiLiyorum. Ekibimin Kapasitesini BiLiyorum. Önemli OLan Guzel Sohbet Ve Dostluklar.. Umarım Cogu İnsanın Yaptıgı Gibi Cıkarlar Ugruna Dostlukları Ve Arkadaslıkları Bitirenlerden OLmayız.. Mutevazilik Her Zaman İyidir. Su Anda Gayet Mütevaziyim:))

Nuri abi şuanda mütevaziligin gözne vurdun :D:D

DeletedUser53478

Ziyaretçi
Bak Bak abı bakıyorum anlamlı sozlerde paylasmaya başlaışsın:D

DeletedUser53478

Ziyaretçi
Nuri abi yanlız harbiden cahıllıgı gözü kör olsun hahahhahahhahaha

DeletedUser53478

Ziyaretçi
Abi fotoyu ekledım kendı profılımden bakınca görünüyor ama burda çıkmıyor var bi sıkıntı :D bu oyun yüzünden kanser olcam yakında:D

DeletedUser

Ziyaretçi
(ATEŞ):CHAOS Klanları olarak başarılar diliyorum. FIRTINA klanlarına.