2020 - Eylül Enler Listesi

Koenigsegg*

Casus
Kişiler hakkında bu tarz söylemler yapmanız doğru değil,veriler tw.stats üzerinden alınmakta.Turnuvaya oyuncu ekibi katıldı bizler katılmadık,bir dahaki sefere başvuru zamanını geçirmezseniz eleme maçı oynayabilirsiniz,teşekkürler :)
Ben oyuncuları yargılamıyorum sadece normal turnuva şartlarında açılan speed görüyormusunuz oyuncular o roundları oynayıp taktik geliştirsin alışsın diye

Hrb 1 normal üretim şövalye etkin geçen de yazmıştım bu özellikleri tamam dediniz 3x madene şövalye katıyorsunuz normale katmıyorsunuz

Tibelda

Emekli Görevli
Sana sadece şöyle bir örnek vereyim 100 mac oynayıp 20 gol atan forvetle 10 macta 18 gol atan forveti karşılaştırıp 100 mac oynayanı başarılı buluyorsun

Toplam oynanan tur / toplam elde edilen puan vb. baz alarak sıralama hazırlasak dediğiniz gibi olur. Ancak bu sıralama oynanan round / elde edilen sıralama üzerinden yani sizin örneğiniz ile 10 maçta 18 gol atan oyuncunun ön plana çıkacağı şekilde hazırlanmıştır. :)

Koenigsegg*

Casus
Toplam oynanan tur / toplam elde edilen puan vb. baz alarak sıralama hazırlasak dediğiniz gibi olur. Ancak bu sıralama oynanan round / elde edilen sıralama üzerinden yani sizin örneğiniz ile 10 maçta 18 gol atan oyuncunun ön plana çıkacağı şekilde hazırlanmıştır. :)
Peki bu kadar cok rounda girip bu kadar az puan ortalamasıyla oynamak başarımı sizce bence tek başarı bu kadar rounda girecek süresi olması

Puan oynamasından kastım lp rounddan kazandığı puan oyun içindeki puanı degil

Hocam bu listede 10 maçta asist bile yapamayanlar var etmeyin :p

Tibelda

Emekli Görevli
Peki bu kadar cok rounda girip bu kadar az puan ortalamasıyla oynamak başarımı sizce bence tek başarı bu kadar rounda girecek süresi olması

Puan oynamasından kastım lp rounddan kazandığı puan oyun içindeki puanı degil

Bahsettiğim gibi liste puan, köy, kesim puanı baz alınarak hazırlanmadı. En başından beri söylediğim şey bu listenin baz aldığı değer tur sayısı / elde ettiği sıralama olduğudur. Size listede yer alan hiç bir oyuncunun puanını, kesimini yada köy fetih sayısını savunmuyorum.Bu nedenle A oyuncusu böyle B oyuncusu şöyle bunu tartışmak gerçekten anlamsız. İlk postta belirttiğim gibi sizin önereceğiniz şekilde bahsettiğiniz bu detaylara ait sıralamaların oluşması ve içeriğin zenginleşmesini istiyorsanız bunu söyleyin. :)

Koenigsegg*

Casus
Ayın en cok saldırgan kesimi yapan oyuncusu savunma kesimi yapan toplam kesimi yapan en cok köy alan en cok puan toplayan

En yüksek avg lp sine sahip olan oyuncuları listeyebilirim sana sende bir tablo şeklinde düzenleyebilirsin

Hem daha gerçekçi bir tablo olur hemde ayrıntılı

Tibelda

Emekli Görevli
Ayın en cok saldırgan kesimi yapan oyuncusu savunma kesimi yapan toplam kesimi yapan en cok köy alan en cok puan toplayan

En yüksek avg lp sine sahip olan oyuncuları listeyebilirim sana sende bir tablo şeklinde düzenleyebilirsin

Hem daha gerçekçi bir tablo olur hemde ayrıntılı

Önerin için teşekkürler. Dikkate alacağım. Diğer oyuncularımızda görüş ve önerilerini belirtebilirler. :)

morfin*

Yasaklı
Tüm oyuncu, tur ve diğer istatistiklere buradan ulaşabilirsiniz. Yukarıda oluşturulan sıralamada herhangi bir sorun yoktur. Listede yer alan oyuncular belirlenen tarihler arasında en iyi performansı göstermişlerdir. Bundan sonra ki içerikte umarım sizlerde listede olursunuz. :)

Nasil performans cidden merak ediyorum :D 30 kusur round a girip 3 tane 3.lugu olan adam nasil basarili olur .

Listeye baktim gozume carpanlari sormak istiyorum .

Peki, 33 round a girip sadece 3 tane 3. lugu olan turcihanmi ?
32 rounda girip 1 tane 1.lik 1 tane 3. lugu olan cakirmi ?

yoksa 10 round a girip 6 Tane 1. lik 1 tane 2. ligi olan ranunani mi basarili

Bu listenin basligi ayin en iyileri yerine

Ayin en cok Round a giris yapan oyuncular olmaliydi .

Iyi calismalar

Nasil performans cidden merak ediyorum :D 30 kusur round a girip 3 tane 3.lugu olan adam nasil basarili olur .

Iyi calismalar
Kıyamet yaklaşıyor yüce Morfin ilk belirtileri göstermeye başladı....

hylaz61

Mızrakçı

Iyi calismalar
İşte abi nedemişler çakalların hükmü aslanlar gelene kadar diye
Biz olmayınca herkes kendini kral ilan ediyor bırak eğlensinler ;)

Tibelda

Emekli Görevli

Iyi calismalar

Eğer sadece ilk 3 derecesini baz alsaydık burada sadece ilk 3'ü açıklardık. Size bu sıralamada baz aldığım şeyi fazlası ile ifade ettim. Belirttiğiniz oyunculardan birisi diğerinden oynadığı turlar boyunca daha iyi sıralamada bitiş noktasına geldiği için ortalama olarak ondan daha ön plana çıkıyor. Diğer sunduğunuz örnekte ise ben listeyi hazırladıktan sonra oyuncunun aldığı başarılar bir sonraki listeyi etkiler. Sonuçta o an elimde olan veriye göre hareket ediyorum. Bunu bir sonraki hazırladığım içerikte göreceksiniz. :)

Elinize sağlık diyelim öyleyse yapıcı açıklamalarınız için teşekkür ederiz. Bundan sonra ki listelerde speede ilgi gösterenlerin önerilerini göz önünde bulunduracağınızdan şüphemiz yok :)

ZywOo

Milis
33 raunda girsen hergün sıralamada kalsan ki kalırsın sıralamada dedıgım 15-20 de olsan hergün puan veriyor zaten bu bi başarı deil ki ayın enlerini cok yanlış değerlendiriyorsunuz :) 70 raunda girip de 3 4 tane kupa kaldıranda ne bilim

Tibelda

Emekli Görevli
Lütfen konuyu dağıtmayalım. Aranızda olan konuları özelden hallederseniz sevinirim. Oluşturduğum içeriği hazırlarken nelere dikkat ettiğimi ifade ettim. Aynı şeylerin üstünden tekrar geçmeyelim. Bundan sonraki içerikler için öneri ve düşüncelerinize açığım. :)

Panucci

Acemi
Kendi ismimi ayın enlerinde gördüm ve şaşırdım çünkü ben ne iyim nede enim :) bu listeye girecek çok kaliteli oyuncular var. Sizin ölçütünüz size göre mantıklı olabilir ama bana göre ölçüt değişmeli.