EY BÜYÜK NOSTRA KAÇ KLANLA GELDİNİZ W71'e AÇIKLASANIZA ??

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

StormLord

Acemi
öncelikle w71 den herkese iyi günler dilerim nostra klanı oyun başından beri de ileri geri konuşmaktan kendini alamıyor bizde gerçekten iyi bir oyuncu grubu ile savaşacağımızı düşündük lakin öyle olmadı NOSTRA-FAMİLY-ZT-ANKA-VATAN klanları birbirlerine alt klanlık yapıyor açıkça ortaya çıktı bunların fotoğraflarını da ekliyorum..
WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.23.41.jpeg

Bu fotoğrafa baktığınızda bütün ZT oyuncuların nostra klanı oyuncularına bakıcılık verdiğini görüyorsunuz. Devamı da var kamileri bize atılıyor ve patlayan kami köylerini birbirlerine peşkeşliyorlar malesef nostraının geldiği durumlardan biri bu dünyada alt klan yoktu hani FENA klanı bu yüzden dağılmadı mı ama SAYIN ADMİNLERİMİZ BU KONUYA EL ATACAKLARINDAN HİÇ ŞÜPHEM YOK.

Gelelim FAMİLY KLANINDAN bir kesite bu dünyada değil oyunda böyledir savunmadan veya herhangi bir casus saldırı olmadan köyleri op olmaksızın bodoslama kimse almaz ve multi olması içi yapılan bir ayrım vardır değil mi 'SAYIN KLANLAR OYUNCULARI'
peki fotoğrafta göreceğiniz durum ne? arkadaş köylerini hiç bir olay olmadan direk bırakıyor nostraya eee hani alt klan yoktu bu dünya da ZT ve FAMİLY oyuncuları bu kadar mı düştünüz korkuyorsunuz bizden bütün dünya nostraya peşkeş çekiyor bir yerleri..

AMA BEN İNANIYORUM Kİ SAYIN ADMİNLERİMİZ DE BU OLAYLARI GÖRÜNCE GEREKEN YAPTIRIMLARI UYGULACAKLARDIR TAKTİR SİZ SAYIN KLANLAR OYUNCULARININ VE ADMİNLERİMİZİNDİR.

WhatsApp Image 2022-08-07 at 15.25.24.jpeg

Paratoner41

Kılıç Ustası
adminler bunu algılayacakta...
işlem uygulayacakta...

ohoo çok şey istiyorsunuz :D

anca kopyala yapıştır yapmasını biliyorlar ahaha

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
he başlığın sorusuna gelince de tek klanla geldik, bunu siz de çok iyi biliyorsunuz şimdi ağlamaya devam edebilirsiniz

b1y1k

Acemi
Bu fotolara bir örnek de ben vereyim,

Kısmen klan merkezinde bulunan köylerin SOA ya nasıl bırakıldığını bu fotoğraftan görebilirsiniz. Bakıcılığı FenerSavarda bulunan köyün dağıtımı yapılmış bile. Puan düşümü gözüksün diye de bütün mancınıkların anlamsız şekilde bütün köylerde heykellere vurulduğunu anlamak çok da zor olmamalı bence. Oyun başından beri preye para basmıyoruz diyenlerin parayı nereye bastıkları belli oldu. :)

1659877829200.png

StormLord

Acemi
ben panda değilim nickname e bakarsanız oyun da varım açıkçası sizin bu saçma bahaneleriniz çok umrumda değil neymiş montaj bu kimi kandırıyorsunuz YÜCE ADMİNLER BUNU KANITLAYIP SURATINIZA VURACAK gerçekleri...

Luxor*

Baltacı
Eeee ne var bunda Ömer family 8 koy almiş peki siz family attığınız truva lar ne demeli attığınız truva lar ile family göbeğine girdiniz çokmu temiz oyun yapınız var soa alınca feryat figan siz kaç hesap teuna attırdınıs bütün server vede siz biliyorsunuz ağlamak yakışmıyor size

Gomtan35

Yasaklı
Eeee ne var bunda Ömer family 8 koy almiş peki siz family attığınız truva lar ne demeli attığınız truva lar ile family göbeğine girdiniz çokmu temiz oyun yapınız var soa alınca feryat figan siz kaç hesap teuna attırdınıs bütün server vede siz biliyorsunuz ağlamak yakışmıyor size
truva ile bunu bir mi tutuyorsun sen

Fenomen

Acemi
Bu kadar yanlış bir iş olamaz. Yani bildiğin mandacılık bu. Emek hırsızlığı. Haksızlık bu.

Shall We Begin?

Yılın Şövalyesi
Ya 2 gram beyninizle algı oyunu yapıp zt nin bizim alt klanımız olduğuna inandırabileceğinizi mi sanıyorsunuz ? adamlar babayla girdi dünyaya.Bundan iki gün önce babayla dünyaya giren klanla diplomasi yaptınız diye algı yapmaya çalışıyordunuz şimdi alt klanınızmış büyük oyunu çözdük diye algı yapıyorsunuz ahsdhsdh

Madem alt klanımız niye teklif götürüyorsunuz s.a yapalım zt yi toplayalım sonra çıkalım dünyadan diye zeka küpü arkadaşlar

StormLord

Acemi
koca klanı mı satın aldınız naptınız neyin truvası :D YÜCE ADMİNLER SİZE CEVAPLARINI VERECEK MERAK ETMEYİN

ByRevolution

Yasaklı
Burada vurgulanan nokta topyekün alt klanlar yapmak. Çünkü bu dünya alt klan kurmak kesinlikle yasak. Onca klan boşuna mı dağıtıldı.
Bu olay başka dünya da yapılsa zaten konusu dahi açılmaz. Benim bilgim bu yönde. Kurallar sonradan değiştiyse bilemiyorum

p1pijo.

Mızrakçı
Bunu truva değerlendirebiliyor isek.Bakıcı verilen oyuncular zt yöneticileri.O halde alt klan diyebiliriz sayın luxor doğrumudur?

Durum
Konu yanıtlara kapalı.