Explorer Savaş Raporları

Durum
Konu yanıtlara kapalı.

DeletedUser614

Ziyaretçi
Bir mod gelip imza konusunu imza istekleri kısmına taşısa fena olmaz diyeceğim de mod yok. Mod kalmadı oyunda. Emekli ettiler yenisini almadan. Beni alsanıza Mayıs. Bedavaya çalışırım :p

Bir de Ponie'nin imzası kuralları aşıyor ona da müdahale ederseniz iyi olur.

DeletedUser

Ziyaretçi
Sayfalarca post olmuş fakat bunlardan parmakla gösterecek kadar rapor postu var. Burası savaş raporları bölümü lütfen gerektiği şekilde kullanalım. Konuyu amacı dışına çıkarıp sonrasında mesaj atarak konuyu temizletmeye çalışıyorsunuz. Lütfen bu konuya bir kere daha uyarı mesajı geçmeyeceğim.

İyi forumlar.

myw**

Dük
Bir mod gelip imza konusunu imza istekleri kısmına taşısa fena olmaz diyeceğim de mod yok. Mod kalmadı oyunda. Emekli ettiler yenisini almadan. Beni alsanıza Mayıs. Bedavaya çalışırım :p

Bir de Ponie'nin imzası kuralları aşıyor ona da müdahale ederseniz iyi olur.

hayırdır ata imza muhabbeti yapanlara bunlar çok boş muhabbet yapıyor sizi burdan alalımmı diyosun alt metinde :) , ne güzel işte konu dağılıyor multi muhabbetlerine devam edip kavga mı çıksın onu mu istiyorsun sen köyü birisisin tt2 thumbdown

DeletedUser60896

Ziyaretçi
Slayer* başkalarının multi yapıyor olması sizin yaptığınız multileri legal hale getirmiyor. Kim yapıyorsa cezasını çekecektir :)

DeletedUser46849

Ziyaretçi
Slayer* başkalarının multi yapıyor olması sizin yaptığınız multileri legal hale getirmiyor. Kim yapıyorsa cezasını çekecektir :)

Biz kendimizi biliyoruz kardesim. Buraya yazarak bisey degistirmiyosunuz. Mod da degindi. Savas rapor bolumu burasi. Daha da uzamasin. Savasina baksin herkes.

DeletedUser

Ziyaretçi
Bende ceza yedim msjlardan dolayı teşekkürler adil düzen bi tane multiciye ceza vermeyip konuşma inceleyen düzen.d.d.d

DeletedUser58068

Ziyaretçi
A-team klanı siz tutturmussunuz da multi de multi yapıyo exp diye. ha 1 multi ha 20 multi. siz de cezaları alıp duruyonuz. bahane olarak yok ordan yedık bız yok bundan diyonuz. sonra bizimkilerin dedigi mi size bahane olarak geliyor ? ya da siz bahanelerinizi soylerken kendinize fena bi şekilde inanıyorsunuz ? ben anlamadım karam kafıştı.. :)

12 hesap tespit ettim bunların minimum 2 hesabı olsa 24 hesap olur yani sizde en az 24 multi hesap var

Bizim cezalara gelince 1 kişi multi ile alakası yok olayın diğer 4 kişiyide ben tasvif etmiyorum

Bahane değil sizin yaptıklarınız savaşın kaderini değiştiriyor ve savaş devam ediyor bu savaşı biz kazanacağız bundan eminim

DeletedUser

Ziyaretçi
12 hesap tespit ettim bunların minimum 2 hesabı olsa 24 hesap olur yani sizde en az 24 multi hesap var

Bizim cezalara gelince 1 kişi multi ile alakası yok olayın diğer 4 kişiyide ben tasvif etmiyorum

Bahane değil sizin yaptıklarınız savaşın kaderini değiştiriyor ve savaş devam ediyor bu savaşı biz kazanacağız bundan eminim

o yazdıklarınızın çoğu aslında zaten başkasının multisi bir de bunu bilseniz :D en az 3-4 tanesi pre kasan tanıdıklarımın multisi ve bu dünyada oynamıyorlar, o hesaplardan da tek destek gelmedi kimseye :D

Durum
Konu yanıtlara kapalı.